>

Все про фурнітуру і комплектуючі для металопластикових вікон та дверей


Доводчики для металопластикових дверей

Перед тим як вибрати доводчик для пластикових дверей, необхідно визначитися з розташуванням та призначенням пристрою. Залежно від дизайну і особливостей приміщення, кожен покупець може придбати закриває пристрій, повністю задовольняє всі потреби.

Читати далі

Протизломна фурнітура для вікон

Особливість протизламної фурнітури полягає в спеціальній формі запірних елементів. Навантаження на розрив становить 1500 кг, чого цілком достатньо для відсічі зловмисника.

Читати далі

Вибір фурнітури для вікна

Якісна фурнітура повинна не тільки витримувати навантаження і вага віконної конструкції, але і володіти необхідними функціями. Постійні відкриття і закриття віконної стулки може призвести до того, що слабкі або неправильно встановлені деталі просто вийдуть з ладу.

Читати далі

Види фурнітури для пластикових вікон

Пластикові вікна, двері і будь-який інший металопластиковий каркас передбачає використання спеціальної фурнітури. Саме від цього компонента залежить зручність користування, легке відкривання і закривання рами.

Читати далі

Фурнітура Winkhaus (Винкхаус)

Віконна фурнітура Winkhaus – точні і надійні системи. Не дивлячись на те, що компанія займається широким спектром на базі ринку фурнітури, всі компоненти відрізняються чіткістю і високою якістю.

Читати далі

Заміна ущільнювача на вікнах

Поява сучасних віконних систем порадувала користувачів будинків і квартир. Заміна старих дерев'яних конструкцій на металопластикові, послужила новим етапом в дизайні та облаштуванні житла.

Читати далі

Балконна засувка для пластикових балконних дверей

Балконна засувка – один з атрибутів, який спрощує користування та відкриття двері з зовнішньої сторони...

Читати далі

Ручки з замком для пластикових вікон

Захист на вікна від дітей – це простий і універсальний атрибут, який допоможе виключити вільне відкривання віконної стулки. Механізм блокування або замок, поміщений...

Читати далі

Віконна фурнітура Roto (Рото)

Фурнітура Рото застосовується для будь-якого варіанту віконних систем і відрізняється від конкурентів надійністю, акуратним зовнішнім виглядом і практичністю...

Читати далі

Віконна фурнітура Ворне (Vorne)

Віконна фурнітура Vorne - ідеальне поєднання ціни і якості. Торгова марка, що займається випуском різноманітної фурнітурної продукції, яка...

Читати далі