>

Корисна інформація про підвіконня


Які підвіконня краще

Різноманітність підвіконь та іншої продукції для ваших вікон часом вводить в оману. Вибрати, серед доступних варіантів дуже складно, так як асортимент включає безліч виробників і моделей одного і того ж виробу. Але на чому зосередитися і як вибрати кращий підвіконня? Ми вам допоможемо.

Читати далі

Як встановити підвіконня

Установка підвіконня – справа надзвичайної важливості. Від правильного монтажу залежить подальша експлуатація та термін служби. Нерідко вдається побачити тріщини, сколи та інші механічні пошкодження на пластиковому полотні...

Читати далі

Як зробити замір підвіконня

Правильна установка вікна і підвіконня вимагає певних знань і умінь. Досвідчені майстри мають власні прийоми для визначення точних розмірів і зможуть підібрати габарити, які ідеально впишуться в будь-який отвір. Але новачкам у такій справі потрібні рекомендації і поради фахівців, щоб провести заміри і замовити потрібний підвіконня. Далі коротко опишемо: як правильно вимірювати отвір, для повного прилягання конструкції.

Читати далі

Підбір підвіконня для віконних конструкцій

Найбільш широке застосування знайшли підвіконня з пластику. Вони в естетичному та технічному плані відмінно вписуються до металопластикових вікон, оскільки виготовляються з того ж матеріалу (полівінілхлориду) і не вибиваються із загального фону.

Читати далі