>

Все про склопакетах для металопластикових конструкцій


Мультифункціональний склопакет

Мультифункциональный стеклопакет

Вікна необхідні для освітлення, естетичного вигляду приміщення, провітрювання тощо. Технологія виробництва склопакетів розширила кількість функцій, і компанія Guardian випустила мультифункціональний склопакет, який володіє теплозберігаючою і сонцезахисною функцією. Тому власники представлених вікон можуть відчути прохолоду влітку, а тепло - взимку навіть перебуваючи біля віконного отвору.

Читати далі

Енергозберігаючі склопакети Київ і область

Энергосберегающие стеклопакеты

Енергозберігаючі склопакети є внутрішньою складовою частиною віконних рам. Найпопулярнішими видами віконних конструкцій на ринку прийнято вважати металопластикові (ПВХ), дерев'яні та алюмінієві. Якщо в зимову пору в будинку або квартирі дуже холодно і не рятує навіть опалення, а влітку нестерпно жарко, варто задуматися про заміну звичайних склопакетів на енергозберігаючі.

Читати далі

Тоновані склопакети, види тонування

Тонированные стеклопакеты, виды тонировки

Якщо ваші вікна пропускають зайву кількість сонячного світла і ви хочете виправити ситуацію - тоновані склопакети це кращий вибір...

Читати далі

Скло. У чому перевага і неординарність?

Стекло. В чем преимущество и неординарность?

Світу не відомий старий матеріал, який був би настільки перспективним, яким є скло. Для нього характерний баланс довговічності і естетичної чарівності.

Читати далі