Все про металопластикові вікна і двері


Як відрізнити пластикові вікна від алюмінієвих для заміни склопакетів

Дана стаття носить інформаційний характер. Перед викликом майстра велике прохання ознайомитися з відмінностями пластикових і алюмінієвих систем.

Читати далі

Чому потіють пластикові вікна?

Запотіванню, поява зайвої вологи на вікнах і підвіконні – проблема багатьох власників пластикових вікон. Конденсат перешкоджає попаданню світла, що створює несприятливу сиру атмосферу в домі, а також сприяє подальшому утворенню грибка. З естетичних і медичних мотивів всім мешканцям рекомендують усунути проблему запотівання як можна швидше.

Читати далі

Металопластикові вікна для дачі

Ремонт починається з вікна. Саме засклені прорізи захищають внутрішнє приміщення від опадів, змін температури і просто служать зручним безкоштовним освітленням у світлий час доби. Тому правильний підбір профілю і скла зможе перетворити ваш будинок і зробити його вашою фортецею, як у теплу так і в холодну пору року. Вікна Київ для дачі – це ваш помічник і провідник. Далі розглянемо докладніше варіанти, як засклити вікно.

Читати далі

Коли міняти віконний ущільнювач

Холодне повітря, протяги, пил і шум з вулиці – головні ознаки того, що ваш віконний ущільнювач пора міняти. Тільки своєчасна заміна та якісне обслуговування подарує комфорт на довгі роки. Коли приходить термін заміни і як поміняти даний сполучний елемент - опишемо далі.

Читати далі

Вікна на фронтоні

Вікна на фронтоні – це особливе положення отвору в даху будівлі, яка має виконувати як естетичну, так і практичну функцію.

Читати далі

Аксесуари для пластикових вікон

Комфорт в будинку може забезпечити якісна віконна система. Відсутність протягів, конденсату на вікнах допоможе вам і вашим домочадцям насолоджуватися життям і відпочинком в домашній обстановці. Щоб удосконалити вашу віконну систему пропонуємо скористатися додатковими аксесуарами.

Читати далі

Вибір якісного дерев'яного профілю

Різноманітність деревних порід та виготовлення на замовлення допоможе втілити в життя будь-які задуми та уподобання замовника...

Читати далі

Правильна експлуатація пластикових вікон

Експлуатація пластиковим вікном передбачає довгі роки успішної роботи. Тому нескладні правила і рекомендації використання допоможуть вам насолоджуватися комфортом і зручністю...

Читати далі

Брус для дерев'яних вікон

Технологія виготовлення євробруса належної якості, процес трудомісткий і витратний за часом. Для виготовлення тришарового бруса...

Читати далі

Найдешевші металопластикові вікна

Багато хто знає, наскільки зручна і практична експлуатація пластикових вікон, але часто не кожна людина може дозволити собі таку розкіш із-за того, що їх ціна часто бажає кращого. Втім, ця проблема охоплює більшу частину населення, тому часто можна зустріти тих, хто шукає дешеві металопластикові вікна, деяким це вдається, але багато хто не може знайти такі місця. Трапляється і так, що для економії люди готові купити і старі вікна, що тягне за собою масу неприємностей і розчарувань, адже на що можна сподіватися, якщо ти купив старий товар...

Читати далі