glob_mobile


>

Все о металлопластиковых окнах и дверях


Розсувні металопластикові двері

Розсувні пластикові двері володіють прекрасним естетичним виглядом і здатні доповнити простір, розділити його на різні зони й стати окрасою для всього приміщення.

Читати далі

Як відрізнити пластикові вікна від алюмінієвих для заміни склопакетів

Дана стаття носить інформаційний характер. Перед викликом майстра велике прохання ознайомитися з відмінностями пластикових і алюмінієвих систем.

Читати далі

Чому потіють пластикові вікна?

Запотіванню, поява зайвої вологи на вікнах і підвіконні – проблема багатьох власників пластикових вікон. Конденсат перешкоджає попаданню світла, що створює несприятливу сиру атмосферу в домі, а також сприяє подальшому утворенню грибка. З естетичних і медичних мотивів всім мешканцям рекомендують усунути проблему запотівання як можна швидше.

Читати далі

Металопластикові вікна для дачі

Ремонт починається з вікна. Саме засклені прорізи захищають внутрішнє приміщення від опадів, змін температури і просто служать зручним безкоштовним освітленням у світлий час доби. Тому правильний підбір профілю і скла зможе перетворити ваш будинок і зробити його вашою фортецею, як у теплу так і в холодну пору року. Вікна Київ для дачі – це ваш помічник і провідник. Далі розглянемо докладніше варіанти, як засклити вікно.

Читати далі

Коли міняти віконний ущільнювач

Холодне повітря, протяги, пил і шум з вулиці – головні ознаки того, що ваш віконний ущільнювач пора міняти. Тільки своєчасна заміна та якісне обслуговування подарує комфорт на довгі роки. Коли приходить термін заміни і як поміняти даний сполучний елемент - опишемо далі.

Читати далі

Вікна на фронтоні

Вікна на фронтоні – це особливе положення отвору в даху будівлі, яка має виконувати як естетичну, так і практичну функцію.

Читати далі

Аксесуари для пластикових вікон

Комфорт в будинку може забезпечити якісна віконна система. Відсутність протягів, конденсату на вікнах допоможе вам і вашим домочадцям насолоджуватися життям і відпочинком в домашній обстановці. Щоб удосконалити вашу віконну систему пропонуємо скористатися додатковими аксесуарами.

Читати далі

Вибір якісного дерев'яного профілю

Різноманітність деревних порід та виготовлення на замовлення допоможе втілити в життя будь-які задуми та уподобання замовника...

Читати далі

Правильна експлуатація пластикових вікон

Експлуатація пластиковим вікном передбачає довгі роки успішної роботи. Тому нескладні правила і рекомендації використання допоможуть вам насолоджуватися комфортом і зручністю...

Читати далі

Брус для дерев'яних вікон

Технологія виготовлення євробруса належної якості, процес трудомісткий і витратний за часом. Для виготовлення тришарового бруса...

Читати далі