>
Логотип
Логотип

Балкон під ключ

Розширення житлової площі дозволило багатьом домочадцям знайти місце для всіх необхідних речей. Жителі столиці знають, як важливо скомпонувати кожен метр міської квартири для того, щоб перебувати в ній з комфортом. Для цього пропонуємо вибрати балкони на замовлення у відповідності з вашими побажаннями та особливостями будівлі.

отделка балкона под ключ
киев балконы под ключ
отделка балкона под ключ цена
Балкон под ключ
балконы лоджии под ключ
балкон под ключ киев киев
застеклить балкон под ключ киев
балкон и лоджия под ключ
утепление и отделка балкона под ключ
теплое остекление балкона под ключ
балкон под ключ в хрущевке киев цена
отделка балконов и лоджий под ключ цены
установка балкона под ключ
Ціни на балкон Наші роботи Викликати замірника

Ремонт балконів і лоджій

Раніше в додатковому неопалюваному приміщенні в квартирі зберігали безліч непотрібних речей. Прибудована частина грала роль складського приміщення для мешканців квартири. Там часто мали речі, які чекають свого часу: велосипеди взимку, ковзани – влітку, а також каструлі і гумові чоботи. Багато хто пам'ятає з дитинства, що виготовлення балконів – це створення місця для всіляких речей, які просто можна перемістити у підвал.

Цінності людей і світосприйняття досить сильно змінилося з тих часів. Сьогодні перебудова і ремонт балкона Київ – головні способи розширення житлової площі для створення комфортного місця відпочинку і посиденьок в літній час. Для того, щоб ваша невелика квартира стала функціональною і була можливість розмістити все необхідне, наша компанія пропонує балкони під ключ Київ ціни прийнятні для будь-якого типу будівель.

Пропонований ремонт балкона вартість включає наступну послідовність дій:


Балкон под ключ
 1. Видалення старих рам і за необхідності демонтаж застарілих перил і плит.

 2. Створення нового каркасу з міцної арматури шляхом зварювання конструкції на місці зведення. Також проводиться робота по ущільненню і посиленню частин, які в подальшій експлуатації будуть тримати вагу конструкції і мешканців квартири.

 3. Скління конструкції обраними склопакетами. У разі подальшого об'єднання житлової кімнати з балконом, рекомендуємо встановити енергоефективні системи з максимальним рівнем теплоізоляції. Така дія допоможе скоротити витрати тепла і зробити приміщення теплим навіть у негоду. Вартість балкона під ключ залежить від ціни пакетів та його характеристик.

 4. Монтування даху. Перебуваючи на останніх поверхах необхідно провести утеплення та зведення даху, так як тепле повітря може просто йти в атмосферу і не нагрівати виносне приміщення. Якщо середня поверховість, а балкони сусідів утеплені, то можливий варіант зведення козирка.

 5. Герметизація зазорів піною. Ремонт лоджій і балконів дозволить створити цілісну конструкцію за рахунок обробки стиків монтажною піною виробу.

 6. Обшивка з зовнішньої сторони додасть цілісний і естетичний вигляд. Матеріали вибираються клієнтом, і розраховуються виходячи з вартості використаних комплектуючих.

 7. Внутрішнє утеплення. Перебуваючи всередині приміщення, фахівці накладають шари утеплювача і герметизують шви. Для цього вибирають теплоізоляційні матеріали: пінопласт, мінеральну вату та інші.

 8. Обшивка з внутрішньої сторони надає в основному декоративне оформлення і забезпечує захист утеплювальному шару конструкції. Можливо покриття вагонкою, МДФ та гіпсокартоном для подальшого оштукатурювання.

 9. Утеплення підлоги та покриття лінолеумом, ламінатом, плитою.

 10. Підведення електрики, у разі, якщо зробити балкон вартість включає функціональні розетки і системи освітлення.

 11. Декоративні роботи передбачають фарбування, поклейку шпалер.

Установка балкона – трудомісткий і кропіткий процес створення додаткової кімнати на вазі будівлі. Якісне зведення гарантує функціональність і додаткове використання приміщення за призначенням.

Скільки коштує балкон під ключ

Наша компанія займається склінням і зведенням конструкцій на винос і всередині приміщення. Якісні матеріали підбираються відповідно потреб і призначень.

Балкон под ключ

Якщо потрібна установка в неопалюваному приміщенні, то зробити балкон ціна буде знижена за рахунок набору базових компонентів. Для створення теплої внесениої кімнати знадобиться більше дорогих матеріалів і енергоефективні склопакети в поєднанні з багатокамерним профілем.

Вартість пластикового балкона розраховується з урахуванням конструкцій, які застосовуються. Компанія пропонує вам наступні варіанти:

 • Трикамерні профілі відмінно справляються з поставленими завданнями в склінні неопалюваних приміщень і лоджіях, де стіни утеплені конструкцією будівлі. Серед асортименту товару у нас можна замовити профілі наступних марок: Openteck, Rehau Euro 60, Salamander 2D, WDS.

 • П'ятикамерні - мають підвищені характеристики теплоізоляції, що сприяє якісному склінню з метою заощадження тепла. Це ідеальний варіант для розширених житлових кімнат за рахунок лоджії. Хоча ціни на балкони даного типу значно вище, але економія тепла позитивно позначається на зменшенні комунальних платежів.

Відповідь на питання: скільки коштує ремонт балкона, ви знайдете в офісі нашої фірми. Зверніться до наших співробітників для прорахунку необхідної конструкції і скористайтеся можливістю зробити якісний ремонт в своєму будинку.


Ціни на балкон Наші роботи Викликати замірника

Скільки коштує зробити балкон

Балкон под ключ

Зведення конструкції вимагає певних навичок і професіоналізму монтажників. Виносний виріб може бути наступних видів:

 • По підвіконню. Верхня частина виноситься назовні, таким способом збільшують розмір без зсуву каркаса. В даному випадку необхідно підібрати якісний і надійний профіль, так як винос відбувається за рахунок рами і склопакета.

 • Від підлоги. Даний вид дозволяє розширити верхню частину за рахунок виносу підвіконня, як і в першому варіанті. Додаткова площа дозволяє помістити полички і невеликі шафи, куди найчастіше складають потрібні в господарстві речі. Замовити балкон даного виду допоможе створити бажаний ефект розширення й зберегти тепло в будинку за рахунок утеплення зовнішньої частини.

 • По площі. Ремонт балкона ціна найбільша з усіх представлених варіантів, так як виноситься повністю вся конструкція. Даний процес вимагає додаткових витрат і має труднощі в процесі монтування.

Залучення додаткової житлоплощі дозволить вам ергономічно оформити невелике приміщення. Якісне виготовлення матеріалів і грамотний монтаж дозволять користуватися конструкцією довгі роки.

https://oknaeuro.kiev.ua/balkony