glob_mobile>
Логотип
Логотип

Безрамне засклення балконів

Сучасні технології дозволили вивести житло і якість благоустрою на новий комфортний рівень. Поява склопакетів вирішило проблему з мінусами скління і дозволило зробити будинки і квартири захищеними від протягів, а прибирання та користування віконними системами зручною дією. Сьогодні завойовує популярність панорамне скління балкона, ціна якого трохи вище, але переваги на обличчя. Далі познайомимося з даною технологією більш детально.


Безрамное остекление 1
Безрамное остекление 2
Безрамное остекление 3
Безрамное остекление 4
Безрамное остекление 5
Безрамное остекление 6
Безрамное остекление 7
Безрамное остекление 8
Безрамное остекление 9
Безрамное остекление 10
Безрамное остекление 11
Безрамное остекление 12
Безрамное остекление 13
Безрамное остекление 14

Що таке скління без рами

Даний вид має схожий принцип дії зі стандартними системами, але відмінність полягає в конструкції. Основне функціональне навантаження лягає на фурнітуру, яка відрізняється міцністю і надійністю. Тому безрамне скління балконів ціна найвища серед представлених в Україні варіантів систем. Робота здійснюється за рахунок руху спеціальних стулок, які створені з високоміцного загартованого скла з каркасом з алюмінію, пластмаси та нержавійки. Встановлюють систему в наскрізних прохідних частинах приміщення, де потрібно вихід на вулицю або терасу.

Безрамне скління лоджій ціна залежить від обраної конструкції і варіанту механізму. Серед можливих комплектацій, розрізняють:


Безрамное остекление системой BUTTERFLY.

Безрамное остекление системой Butterfly

Система є поворотно складною і дозволяє майже повністю відкрити отвір. Нижній профіль є щсновою і витримує вагу конструкції, стулки якої переміщуються по напрямній рейці. Рух відбувається за рахунок роликової каретки, яка може витримати навантаження до 20 кг і переміщатися на рухомих стулках. Система складається з профілю анодованого алюмінію розміром 3мм, який прикріплений до верхньої та нижньої частини отвору. Скляні стулки зсуваються книжкою одна до однієї, значно заощаджуючи місце в приміщенні.

Ціна: 140$ - 180$ м²

Технічні характеристики системи Butterfly:
Колір скла: прозоре, графіт, темний графіт, бронза.
Скло: 8, 10 мм загартоване.
Максимальна висота стулки: 2300 мм
Максимальна ширина стулки: 650 мм.


Безрамное остекление системой Tiara Max.

Безрамное остекление системой Tiara Max

Особливість системи полягає в наявності роликів, вкритих гумою, що рухаються безшумно і плавно по алюмінієвій напрямній рейці. Підшипники закритого типу і гумові вставки профілю захищають систему від попадання бруду і пилу в місцях більшої прохідності. Скла можуть відкриватися як на одну, так і на дві сторони прорізу, а максимальна висота може досягати 3 метрів.

Ціна: 185$ - 210$ м²

Технічні характеристики системи Tiara Max:
Колір скла: прозоре, графіт, темний графіт, бронза.
Скло: 10 . мм загартоване.
Максимальна висота стулки: 3000 мм
Максимальна ширина стулки: 650 мм.


Безрамное остекление системой Tiara Twin.

Безрамное остекление системой Tiara Twin

Може використовуватися в склінні прорізів з дугоподібною формою. Покращена система повністю відкриває отвір навіть при наявності кутів. Профіль з алюмінію є направляючою і майже не обмежений за розміром, тому системою можна оформити тераси, лоджії та вуличне приміщення ресторанів і кафе. Коліщатка у механізмі не мають пластмасових деталей, що покращує якість конструкції і забезпечує її довговічність.

Ціна: 210$ - 240$ м²

Технічні характеристики системи Tiara Twin:
Колір скла: прозоре, графіт, темний графіт, бронза.
Склопакет: 4-20-4 мм загартоване скло.
Максимальна висота стулки: 2500 мм
Максимальна ширина стулки: 650 мм.


Безрамное остекление системой Sliding Slim.

Безрамное остекление системой Sliding Slim

Принцип дії полягає в русі першої стулки, яка висуває інші. Автоматичне висунення дозволяє зробити систему практичною і легкою у використанні. Поріг нижнього профілю – 7 мм, що робить його майже непомітним. Скління може використовувати 3-5 стулок, загальною довжиною до 3 м і максимальною вагою до 80 кг

Ціна: 160$ - 190$ м²

Технічні характеристики системи Sliding Slim:
Колір скла: прозоре, графіт, темний графіт, бронза.
Скло: 8, мм загартоване скло10
Максимальна висота стулки: 3000 мм
Максимальна ширина стулки: 850 мм.


Безрамное остекление системой Sliding Track.

Безрамное остекление системой Sliding Track

Система має схожі характеристики, але має більш захищений, герметичний профіль і більш потужну нижню опору, що дозволяє уникнути протягів в приміщенні навіть при сильних поривах вітру і холоду. Також конструкція дозволяє склити великі за розміром отвори.

Ціна: 160$ - 190$ м²

Технічні характеристики системи Sliding Track:
Колір скла: прозоре, графіт, темний графіт, бронза.
Скло: 8, мм загартоване скло10
Максимальна висота стулки: 3000 мм
Максимальна ширина стулки: 850 мм.


Безрамное остекление системой Floppy Parking.

Безрамное остекление системой Floppy Parking

Без порогів і з повним відкриттям отвору можна грамотно і оригінально склити приміщення. Основне навантаження лягає на верхній профіль, до якого підвішуються рухомі стулки. Нижня направляюча повністю ховається в підлозі. В якості профілю використовується посилений – 5 мм.

Ціна: 190$ - 230$ м²

Технічні характеристики системи Floppy Parking:
Колір скла: прозоре, графіт, темний графіт, бронза.
Скло: 10 мм загартоване скло.
Максимальна висота стулки: 3500 мм
Максимальна ширина стулки: 800 мм.


Безрамное остекление системой Floppy Spin.

Безрамное остекление системой Floppy Spin

Система також не має порогів і може використовуватися як ергономічний спосіб скління, як вдома, так і ресторанних приміщеннях. Даний варіант безрамне скління ціна вище, проте дозволить без перешкод потрапляти в необхідний простір. Нижній профіль занурений в підлогу, а верхній – ведучий утримує скляні стулки.

Ціна: 180$ - 220$ м²

Технічні характеристики системи Floppy Spin:
Колір скла: прозоре, графіт, темний графіт, бронза.
Скло: 10 мм загартоване скло.
Максимальна висота стулки: 3000 мм
Максимальна ширина стулки: 800 мм.


Більш детальніше ознайомитися з необхідним видом систем допоможуть консультанти, так як вибір залежить від особливостей архітектурної будови і бажань замовника. Безрамне скління ціна якого виходить від всіх складових, і вираховується після приходу замірника.

Вибір якісної та зручної конструкції великий, тому за детальною інформацією рекомендуємо звернутися до фахівців компанії. Будь-яку архітектурну будову легко можна забезпечити якісними системами, представленими вище.

Панорамне скління лоджії ціна вище, порівняно з металопластиковим, але якість і зручність того варта. Новий сучасний вид скління робить прохід легким, а довговічна система дозволяє користуватися конструкцією одним рухом руки. Застосувати варіанти можна на терасі, лоджії, балконі, веранді не залежно від форми будівлі і її розміру. Вибирайте підходящий варіант і користуйтеся кращими комплектуючими.

https://oknaeuro.kiev.ua/bezramnoeosteklenie