>
Логотип
Логотип

Підвіконня Crystalit (Кристаліт)

Правильне оформлення віконного отвору може розширити простір і зробити його більш функціональним. Профіль і скло вибирається по теплопровідності, а додаткові частини, такі як підвіконники: по міцності, зовнішнього вигляду та ергономічності. Висока якість гарантують популярні фірми, що випускають вироби протягом довгих років.


Подоконник Кристалит, белый (white).
Подоконник Кристалит, белый дуб (white oak).
Подоконник Кристалит, Палермо (Palermo).
Подоконник Кристалит, Золотой дуб (Golden Oak).
Подоконник Кристалит, Венге (Wenge).
Подоконник Кристалит, Орех (Walnut).
Подоконник Кристалит, Махонь (Mahon).

Підвіконня Crystalit з порізкою

Ширина
мм
Ціна
грн. м.п.
150 мм 250 грн
200 мм 333 грн
250 мм 417 грн
300 мм 500 грн
350 мм 583 грн
400 мм 667 грн
450 мм 750 грн
500 мм 833 грн
600 1000 грн
Заглушка, шт 31 грн
З'єднувач
(90-135°, 120-180°)
62 грн

Вибір правильного підвіконня

Пластикові підвіконня Crystalit - це незамінний атрибут віконного полотна. Литовський виробник робить вироби на точному німецькому обладнанні, тому компоненти відповідають стандартам якості Європи і мають відповідні сертифікати. Встановлюючи підвіконня даної марки, домочадці можуть не думати про токсичність і неприємному запаху матеріалів, так як виріб пройшов контроль і є екологічним продуктом.

Підвіконня можна вибрати за кольором. Виробник пропонує дев'ять базових відтінків для створення стильного інтер'єру. Всі моделі мають глянсове покриття Elesgo та можуть відрізнятися за метражем. Стандартним діапазоном ширини виробу вважається 150 - 600 мм. Будь-який розмір у межах параметра можна підрізати і підігнати згідно з отвором місця подальшої установки.

Кристаліт має масу переваг, які відрізняють виробника від інших. Варто відзначити наступне:

  • Двошарова акрилова поверхня стійка до подряпин.
  • Термостійкість до 75 проЗ збереже зовнішній вигляд і протистоїть вигорання кольору навіть при прямих сонячних променях.
  • Виріб протистоїть волозі. Вода та інші рідини не зашкодять поверхню і внутрішнє підставу, навіть при тривалому контакті.
  • Екологічність дозволить використовувати підвіконня в дитячій кімнаті і інших житлових приміщеннях.
  • Надміцна структура пластику витримує великі навантаження, тому на підвіконня можна розмістити вазони і навіть використовувати як місце для сидіння.

Відмінність помітно відразу після установки. Монтаж поданої конструкції проводитися швидко і не вимагає додаткових будівельних робіт. Ідеально рівна поверхня і чіткі параметри задаються ще на заводі і не мають відхилень.

Crystalit - кристал вашого вікна

Характеристики подоконников Кристалит

Яскраве функціональне прикраса дає можливість ергономічного розміщення речей у будинку. Завдяки перевагам, багато господарів будинків і квартир вибирають купити підвіконня Crystalit для свого житла. Зовнішній вигляд і дизайн будь-якого з вибраних відтінків ідентичний і відповідає люксової серії. Основні параметри і розміри задаються клієнтом при обговоренні замовлення, тому помилки виключені.


Виробник дає можливість підбору відтінку під колір стін, предметів інтер'єру та інших речей для створення дизайну всього будинку. Базові кольори є в наявності, але гамма відтінків з часом розширюється, і незабаром будуть доступні інші кольори. Матеріали, використані для серії Кристаліт, поєднуються з будь-якими варіантами профілю і віконного скла. Тому ви легко можете поєднувати комплектуючі. Вибирайте високу якість і наповніть свій будинок затишком.

https://oknaeuro.kiev.ua/crystalit