>
Логотип
Логотип

Дерев'яні жалюзі – екологічне та стильне рішення для вікон

Сьогодні для захисту приміщення від яскравого сонця є багато різних варіантів – ролети, штори та багато іншого. Але дерев'яні жалюзі – це стала класика. Вони використовуються вже не перше століття і широко популярні у всьому світі. При цьому в останні роки дерев'яні жалюзі постійно вдосконалюються, стають більш стильними, зручними, практичними і довговічними. Їхній асортимент постійно розширюється - з'являється все більше видом, форм, кольорів. Якісні дерев'яні жалюзі можна купити в компанії «Wenster», ми продаємо вже готові сонцезахисні системи і робимо їх на замовлення під ваші розміри.

Жалюзі дерев'яні 25 мм.


Жалюзі дерев'яні 50 мм.


Чим гарні дерев'яні жалюзі на вікна?

У цих віконних систем широкий перелік переваг:

  • Екологічність. Натуральні матеріали сьогодні знову у моді. Вони безпечні для здоров'я, оскільки не виділяють жодних токсичних речовин. При цьому дерево не шкодить довкіллю і досить легко утилізується.

  • Практичність. Встановивши дерев'яні жалюзі на вікно, ви будете надійно захищені від ультрафіолетових променів та сторонніх поглядів з вулиці. У дерева дуже хороша затемняюча здатність, крізь нього не проникають промені, не видно силуети. При цьому рівень освітленості можна регулювати, нахиляючи стулки під різним кутом.

  • Терморегуляція. Жалюзі на вікна дерев'яні допомагають зберігати тепло взимку, а влітку захищають від спеки. Дерево відіграє роль додаткового бар'єру від протягів, морозу та спеки.

  • Довговічність. Сучасні ролети з дерева зроблені міцно та надійно. Їхні ламелі не прогинаються, а конструкція не провисає при використанні. При правильному догляді вони прослужать не один десяток років.

  • Естетичність. Дерев'яні жалюзі в інтер'єрі виглядають стильно та легко вписуються у різні дизайнерські концепції. З ними приміщення виглядає затишніше. Тим більше, що сьогодні доступний широкий вибір кольорів панелей.

  • Простота догляду. Ці вироби легко очищаються - достатньо лише час від часу протирати їх вологою тканиною.

Види дерев'яних жалюзі

Наша компанія пропонує широкий асортимент віконних систем із дерева. Найбільшою популярністю користуються:

  • Дерев'яні горизонтальні жалюзі – стандартна конструкція, що складається із планок, з'єднаних між собою шнуром. Коли цей шнур переміщається вгору або вниз, стулки змінюють кут нахилу, закриваючись та розкриваючись.

  • Вертикальні – широкі планки, які звисають зверху вниз і зсуваються убік, розкриваючи вікно, а у закритому вигляді повністю заповнюють отвір.

  • Бамбукові жалюзі на пластикові вікна - складаються з планок бамбука, товщина ламелі може бути 25 або 50 мм, з'єднаних нитковою обкладинкою або тасьмою. У відкритому стані планки згортаються вгору, у закритому – опускаються та заповнюють вікно. Також ви можете регулювати рівень нахилу ламелі, і тим самим ступінь освітлення.

Також у нашій компанії доступний широкий вибір кольорів дерев'яних жалюзі: білі, бежеві, жовті, цегляні, зелені, сірі та ін.


Деревянные жалюзи 1
Деревянные жалюзи 2
Деревянные жалюзи 3
Деревянные жалюзи 4
Деревянные жалюзи 5
Деревянные жалюзи 6
Деревянные жалюзи 7

Скільки коштуватиме купити дерев'яні жалюзі?

Вартість цих захисних віконних систем залежить від кількох факторів: розміри вікна, тип конструкції, колірне рішення та інші. У середньому на дерев'яні жалюзі ціна вища, ніж алюмінієві аналоги або тканинні ролети. Але при цьому вони стильніші, практичніші і довговічніші, так що ця вартість цілком виправдана.

Перш ніж купити дерев'яні жалюзі на вікно, заміряйте ширину та висоту вашого отвору. Важливо, щоб у вас був невеликий зазор - тоді готовий виріб повністю прикриватиме вікно і надійно захищатиме від яскравого сонця. Також визначтеся, яка конструкція вам підходить, якою шириною панелі ви хочете, чи потрібна додаткова фурнітура. Також варто визначитися із забарвленням. А потім зателефонуйте нашим консультантам та скажіть їм усі ці дані. Вони прорахують ціну готового виробу. Ми продаємо дерев'яні жалюзі вже готовими або на замовлення під ваші розміри.

Звертаючись до компанії «Wenster», ви отримуєте якісні віконні системи, професійний сервіс та офіційну гарантію. Також ми пропонуємо широкий асортимент сонцезахисних рішень. У нас жалюзі дерев'яні можна купити навіть на нестандартні вікна – наприклад, арочні, мансардні або радіусні. Передзвоніть нам, щоб викликати замірників та замовити жалюзі дерев'яні в Київ!

https://oknaeuro.kiev.ua/derevyannyezhalyuzi