>
Логотип
Логотип

Дерев'яні жалюзі в Києві

Дерев'яні жалюзі на пластикові вікна – це сучасний варіант завіс, який виглядає природно і оригінально. Натуральні матеріали повертаються в наше життя і предмети інтер'єру у новій технологічній обробці, яка дозволяє зробити конструкцію довговічною і не податливою до деформацій. Дерев'яні жалюзі на вікна виглядають акуратно і вишукано як у житловому приміщенні, так і в робочому кабінеті.


Деревянные жалюзи 1
Деревянные жалюзи 2
Деревянные жалюзи 3
Деревянные жалюзи 4
Деревянные жалюзи 5
Деревянные жалюзи 6
Деревянные жалюзи 7

Дерев'яні бамбукові жалюзі

Выбор деревянных жалюзи 25 мм

Пристрій складається з набору пластин, створених з тонкого шару деревини різних порід. Даний набір скріплюється ниткою, яка розподіляє панелі на рівній один від одного дистанції. Тасьма також бере участь у регулюванні подачі світла. Порода, застосовувана у виробі, відрізняється практичністю, стійкістю до побутових умов та умов виробництва. Так як дерево спеціально вирощують в екологічно чистих районах.


Вибираючи дерев'яні жалюзі на замовлення, ви зможете підібрати модель за наступними критеріями:

  • Колірне рішення. П'ять найпопулярніших натуральних відтінків представлені на розсуд клієнтам. Темні і світлі тони дозволять підібрати ідеальний колір для інтер'єру.

  • Варіант фіксації. Способи встановлення і регулювання положень смуг вибираються виходячи з потреб замовника.

  • Вантаж. Механізми можуть мати дизайнерський вигляд тягарців, які ідеально підійдуть для оформлення дизайну.

  • Механізм руху. Встановити можна як механічне, так і електронне керування з пульта.

Выбор деревянных жалюзи 50 мм

Рішення купити дерев'яні жалюзі буде сприяти правильному розподілу світла в кімнаті. За допомогою цього пристрою можна затемнити приміщення, вберегти від вигорання кольору меблів, а також ізолювати кімнату від поглядів в нічний час. Готові дерев'яні жалюзі пропонуємо розміром 25 і 50 мм ширини смуги. Доступні варіанти після виготовлення виробу за вашим виміром отвору.

Особливості натуральних матеріалів

Якісні натуральні аксесуари для вашого інтер'єру доповнять ваш дім і зробить його зручним і комфортним. Серед асортименту наша компанія пропонує:

  • Бамбукові жалюзі Київ. Можливі інтерпретації у вигляді рулонного або римського складання полотна. Система складається з спресованого бамбука з нитковою палітуркою. Палички мають термоізоляційні і антибактеріальні властивості. Вони легкі і практичні, що гарантує довгу роботу та хороший захист від попадання світла. Матеріал не реагує з навколишнім середовищем і не деформується від вологи. Тому жалюзі з бамбука купити і встановити в прорізи позначає монтування якісної і надійної речі, яка виглядає вишукано і дорого.

  • Жалюзі дерев'яні Київ. Тонкі, але міцні панелі легко складаються в єдину конструкцію, скріплену міцними нитками. Такий пристрій має стильний вигляд і вписується в будь-який інтер'єр. Компанія випускає систему у відповідності з розмірами отвору і обраного матеріалу. Для ламелей підбирають породи після спеціальної обробки і покривають тонким шаром лаку. Саме тому пристрій довговічний і не деформується при постійному використанні.

Дерев'яні і бамбукові жалюзі придбати в нашій компанії досить просто. Починається процес виробництва з виклику замірника, який виміряє ваші прорізи, де буде встановлено виріб. Після чого вибирається колір, спосіб плетіння, якщо ви вирішили придбати жалюзі на вікна з бамбука, а також спосіб управління з представлених механізмів. Тому якщо ви ще думаєте, жалюзі де купити? То відповідь проста: «звичайно, у нас!»

Перед тим як придбати дорогий варіант, рекомендуємо ознайомитися з особливостями, які враховуються лише в натуральних матеріалах:

  • Вироби не токсичні і є гіпоалергенними варіантами завіс.

  • Не рекомендується використовувати при підвищеній вологості, так як натуральний матеріал може поглинати частинки і деформуватися.

  • Можливі невеликі відмінності в малюнку і рельєфі панелей, так як виготовляється з масиву.

Представлені особливості не впливають на функціональність, тому багато людей вибирають жалюзі з бамбука ціна, не звертаючи уваги на завищену вартість. Догляд не варто проводити із застосуванням води і розчинів, так як матеріал боїться вологи.

https://oknaeuro.kiev.ua/derevyannyezhalyuzi