> >

Металопластикові двері на балкон

Металлопластиковые двери на балкон

Отвір для балконні двері пластикова існує майже в кожній конструкції будівлі. Але якість і практичність виробу залежить від обраних варіантів і особливостей, як приміщення, так і матеріалів дверей. Алюмінієві та дерев'яні вироби відійшли на другий план, так як варіанти догляду та технічні характеристики залишали бажати кращого. Але на зміну їм прийшли нові технологічні пластикові двері на балкон, які відрізняються показниками в кращу сторону.

Балконная дверь


Наші роботи Викликати замірника

Балконні двері пластикові та їх види

Функціональність і можливості систем зробили ПВХ конструкції популярними і доступними на ринку країни. Варіанти оснащення пристрою можна розділити на наступні конструктивні типи:

  • Окремо стоячи. Представлені балконні двері пвх включають в себе єдину частину. Отвір для скління може використовувати як одну, так і дві дотичні стулки штульповим механізмом або з поділом профілю імпостом. Також такі двері можуть бути повністю скляні, з фрамугою або сендвіч-панеллю.

  • Комбіновані. Даний тип має на увазі використання дверної та віконної конструкції єдиним блоком. Варіанти залежать від розташування вікна: з лівого, правого боків, а також по обидва боки. Цей вид називається балконний блок.

Одинарная балконная дверь
Двустворчатая балконная дверь
Двустворчатая балконная дверь с фрамугой
Балконный блок

Стандартними розмірами, вважаються отвори, розташовані в багатоквартирних будинках. Габарити таких конструкцій становлять 70-90 см - ширина отвору, висота 2 2,1м. Такі розміри вважаються стандартними умовно, так як будь-яка конструкція випускається відповідно знятих вимірів конкретного будови. Приватний сектор і квартири поліпшеного планування можуть мати збільшену ширину отвору, таким чином на балконні двері пвх ціна буде вище за рахунок великих розмірів.

Модифікації і використовувані механізми

Розрахунок скільки коштує пластикові двері на балкон залежить від вибору варіанту, а також розмірів і додаткового оснащення. В цілях економії простору підбирають спеціальні механізми і фурнітуру для відкриття стулок. Розсувні моделі містять каретку з набором роликів, які безшумно пересувають стулки по заданому профілю. Але такі металопластикові балконні двері ціна буде вище, ніж в аналогічної орної конструкції. Вибір моделі залежить від місця розташування і розмірів приміщення. Тому якщо ви вирішили замінити балконні двері з метою економії простору, рекомендуємо звернути увагу на розсувні стулки, які працюють за принципом купе.

Також оснащення залежить від системи механізмів, які роблять отвори наступними:

  • Розпашні. Пластикові балконні двері доступна ціна, а якість та показники енергоефективності на вищому рівні. Завдяки перевагам і співвідношенню ціни-якості дана модель вважається найбільш затребуваною і популярною. Для відкриття використовують поворотний або поворотно-відкидний механізм для повного відкривання і можливості провітрювати приміщення. Даний варіант може відкриватися усередину по ліву або праву сторону.

  • Розсувні. Системи даного типу купити балконні двері пластикові зроблені зручно та просто. Спеціальний механізм дозволяє засуватися стулкам одна на одну, тим самим значно заощаджуючи місце в приміщенні. Ущільнювачі повністю герметизують виріб, не даючи можливості вуличному повітрю і пилу проникнути в приміщення.

  • Подвійні. Великі отвори поділяють на дві частини. Де можуть використовуватися обидві двері або одна. У разі залучення двох дверей, багато господарів обирають двері на лоджію або балкон з штульповим механізмом. Але в разі задіяння однієї двері можна зробити другу глухою і уникнути витрат на фурнітуру. Також можливий варіант установки імпоста між конструкціями. Така профільна перегородка примикає на собі розсувні стулки і фіксує їх у закритому стані.

Можливості розсувних систем великі. Серед асортименту виробів можна купити пластикові двері на балкон у вигляді гармошки, порталу, купе і інших видів. Наша компанія також пропонує дизайнерські варіанти оформлення і безрамне скління, яке буде, до речі у виходах і входах в приміщення. У нас ви зможете вибрати і дізнатися скільки коштують балконні двері для дому.


Наші роботи Викликати замірника

Конструкція і дизайн

Первинна установка і заміна балконних дверей ціна залежить від обраних варіантів і габаритів. Тому рекомендуємо звернути увагу на вибір скла або сендвіч-панелі, які також відіграють роль в експлуатації та вартості виробу в цілому. Якщо ви хочете хорошу освітленість, то вам підійдуть скляні варіанти типу француз. Обидві площини, виконані з скла можуть розділятися імпостом для цілісності і міцності. Якщо конструкція глуха або невеликого розміру, то можна проводити скління без перегородки.

Застосування сендвіч панелей впливає на пластикові балконні вікна ціни. Так як замість скла використовується енергоефективна пластикова панель, яка вставляється в обрану конструктивну частину. Найчастіше для непрозорих вставок вибирають нижні відсіки, але остаточне рішення залишається за клієнтом.

Будь-який вид підбирається у відповідності оформлення приміщення. Замовити балконні двері можна виходячи з розмірів. Так як великі проекти можуть містити не одну стулку із застосуванням декоративних арочних вікон для більшої освітленості. Також можливі варіанти зміни кольору шляхом ламінування поверхні профілю. Таким чином, створюються декорації під дерево або інший вибраний колір. Установка конструкції відкриття може виходити усередину і назовні приміщення. А також включати обраний комплект фурнітури згідно з колірною гамою виробу.

Варіанти ручок пластикових дверей:

Пластикові двері на балкон ціна, повністю виправдовує себе. Так як конструкції є надійними і довговічними. Серед представлених варіантів підбирайте необхідне, відповідно до забудови та потрібними характеристиками. Наші співробітники допоможуть підібрати і встановити найкращі двері для балкону, для підтримки комфортного середовища у вашому домі.