> >

Енергозберігаючі склопакети Київ і область

Формула і тип склопакета Опір теплопередачі, м2*с/вт Ціна в гривнях за 1 м. кв.
Звичайний Енергозберігаючий Звичайний Енергозберігаючий Звичайний Енергозберігаючий
4-16-4 (24 мм 4-16-4i (24 мм) 0,32 м2*с/вт 0,59 м2*с/вт 1550 грн 1860 грн
4-24-4 (32 мм 4-24-4i (32 мм) 0,33 м2*с/вт 0,60 м2*с/вт 1600 грн 1910 грн
4-10-4-10-4 (32 мм 4-10-4-10-4i (32 мм) 0,47 м2*с/вт 0,61 м2*с/вт 2080 грн 2390 грн
4-14-4-14-4 (40 мм 4-14-4-14-4i (40 мм) 0,51 м2*с/вт 0,72 м2*с/вт 2130 грн 2440 грн

*Заповнення однієї камери аргоном – 20 грн./м2.

Енергозберігаючі склопакети є внутрішньою складовою частиною віконних рам. Найпопулярнішими видами віконних конструкцій на ринку прийнято вважати металопластикові (ПВХ), дерев'яні та алюмінієві. Якщо в зимову пору в будинку або квартирі дуже холодно і не рятує навіть опалення, а влітку нестерпно жарко, варто задуматися про заміну звичайних склопакетів на енергозберігаючі.

На ринку України енергозберігаючі склопакети придбали свою популярність відносно нещодавно, хоча у виробництво вони надійшли понад 40 років тому. Порівняно із звичайними склопакетами, їх енергоефективність, очевидно, вище, про що свідчить наявність міжнародних і державних програм з енергозбереження.

При виборі енергозберігаючих склопакетів, ви не тільки заощаджуєте бюджет сім'ї на оплату комунальних послуг, але і скорочуєте кількість споживаних ресурсів на опалення, для підвищення продуктивності промисловості.

Під вибраний або вже наявний віконний профіль, підбираються склопакети. Найпоширенішими є: однокамерні і двокамерні склопакети товщиною 24 мм, 32 мм і 40 мм відповідно. Рідше - трикамерні, за рахунок їх ціни. Стандартна товщина скла в склопакеті - 4 мм, відстань між стеклами називається повітряною камерою, ширина між склом (дистанція) варіюється від 10 до 24 мм. Нерідко в віконну камери між стеклами закачують аргон - газ, який підвищує енергоефективність склопакета.


Види енергозберігаючих склопакетів

Виды энергосберегающих стеклопакетов

На даний момент на ринку існує два види енергозберігаючих склопакетів з селективним покриттям:

  • Склопакети з k-склом.
  • Склопакети з i-склом.

Склопакети з покриттям k-шару (тверде покриття) були першими в області виробництва енергозбереження. Нанесення такого шару відбувається під час виготовлення скла, як правило, покривається оксидами металу методом хімічної реакції на зовнішню частину скла. Даний вид склопакетів має емісію 0,2.

I-скло (м'яке покриття), другий тип склопакетів, на відміну від k-скла, покриття даного виду наноситься під вакуумом на внутрішню поверхню скла, покривається іонами срібла або оксидом титану. Має перевагу над k-склом, за рахунок меншого коефіцієнта емісії, який дорівнює 0,04.

Фактори, що впливають на енергозбереження

Виды энергосберегающих стеклопакетов

Одним з основних факторів, що впливають на енергозбереження склопакета, є його коефіцієнт емісії (E). Раніше про нього писалося, і ви швидше за все задалися питанням: «та що ж це таке, і навіщо мені це знати?». Спробуємо вам пояснити. Даний показник характеризує здатність скла зберігати тепло в приміщенні. Чим він нижчий, тим краще. Для прикладу порівняємо звичайне та енергозберігаюче i-скло, у звичайного скла E=0.83, у i-E скла=0.04.

Другим важливим фактором, який впливає на енергозберігаючі якості склопакета виступає ширина дистанції. Все просто - чим більше повітряні камери склопакета, тим ефективніше коефіцієнт теплопередачі.


Перевірка енергозберігаючих склопакетів в домашніх умовах

Проверка энергосберегающих стеклопакетов

У домашніх умовах, перевірити чи є енергозберігаюче скло в склопакеті досить просто, це може зробити кожен, без будь-яких витрат, або зусиль. Досить просто піднести запальничку, або інше джерело полум'я, та подивитися на відображення в склі. Одне з відображень язиків полум'я буде відрізнятися від інших, як правило, яскраво-червоного або рожевого кольору - це і буде енергозберігаюче скло.


Порівняння звичайних і енергозберігаючих склопакетів, їх ціна

Ціна на енергозберігаючий склопакет залежить від безлічі факторів, таких як: кількість камер у склопакеті, кількість енергозберігаючих стекол, розміри склопакета, кількість камер, заповнених газом – аргоном і т. д.

Як Ви могли помітити з порівняльної таблиці, різниця в теплопередачі між звичайними і енергозберігаючими стеклами, становить від 50 до 75%. При несуттєвої різниці в ціні лише в 50 грн. за 1 м2. ви будете щомісяця економити на опаленні і кондиціонуванні не менше ніж 30%.

Купити енергозберігаючі склопакети в Києві ви можете в нашій компанії Wenster. Ми пропонуємо Вам склопакети будь-якої складності і форми. Зателефонуйте фахівцям по вказаним на сайті контактним номером і замовте енергозберігаючі склопакети прямо зараз! Доступні ціни. Гарантія. Швидке виготовлення. Безкоштовна доставка. Безкоштовний замір.

Всі склопакети виготовляються на сучасній автоматизованій лінії з використанням спеціалізованих верстатів європейської якості. При виробництві використовуються виключно першокласні матеріали зарубіжного виготовлення.