> >

Енергозберігаючі склопакети Київ і область

Формула і тип склопакета Опір теплопередачі, м2*с/вт Ціна в гривнях за 1 м. кв.
Звичайний Енергозберігаючий Звичайний Енергозберігаючий Звичайний Енергозберігаючий
4-16-4 (24 мм 4-16-4i (24 мм) 0,32 м2*с/вт 0,59 м2*с/вт 1720 грн 1860 грн
4-24-4 (32 мм 4-24-4i (32 мм) 0,33 м2*с/вт 0,60 м2*с/вт 1770 грн 1910 грн
4-10-4-10-4 (32 мм 4-10-4-10-4i (32 мм) 0,47 м2*с/вт 0,61 м2*с/вт 2300 грн 2480 грн
4-14-4-14-4 (40 мм 4-14-4-14-4i (40 мм) 0,51 м2*с/вт 0,72 м2*с/вт 2454 грн 2700 грн

*Заповнення однієї камери аргоном – 20 грн./м2.

Енергозберігаючі склопакети є внутрішньою складовою частиною віконних рам. Найпопулярнішими видами віконних конструкцій на ринку прийнято вважати металопластикові (ПВХ), дерев'яні та алюмінієві. Якщо в зимову пору в будинку або квартирі дуже холодно і не рятує навіть опалення, а влітку нестерпно жарко, варто задуматися про заміну звичайних склопакетів на енергозберігаючі.

Энергосберегающие стеклопакеты


На ринку України енергозберігаючі склопакети придбали свою популярність відносно нещодавно, хоча у виробництво вони надійшли понад 40 років тому. Порівняно із звичайними склопакетами, їх енергоефективність, очевидно, вище, про що свідчить наявність міжнародних і державних програм з енергозбереження.

Енергозберігаючий склопакет усередині наповнений інертним газом, а із зовнішнього боку покритий тепловідбивним покриттям із оксиду срібла. Розглянемо докладніше переваги та особливості енергоскла:

Энергосберегающие стеклопакеты
  • покриття з оксиду срібла відбиває назад у приміщення інфрачервоне випромінювання;
  • в холодну пору року зберігає тепло, а спекотним літом захищає від сонячних променів. Таким чином ви заощаджуєте на електроенергії (обігрів/охолодження) від 30%;
  • роботу енергозберігаючого склопакета можна порівняти з термосом: у зимовий період із внутрішньої сторони скло тепліше на 5-7 градусів.
  • зниження тепловтрати у приміщенні.

При виборі енергозберігаючих склопакетів, ви не тільки заощаджуєте бюджет сім'ї на оплату комунальних послуг, але і скорочуєте кількість споживаних ресурсів на опалення, для підвищення продуктивності промисловості.

Під обраний або вже наявний віконний профіль підбираються склопакети. Найпоширенішими є: однокамерні та двокамерні склопакети товщиною 24 мм, 32 мм та 40 мм відповідно. Рідше – трикамерні, за рахунок їхньої ціни. Стандартна товщина скла в склопакеті - 4 мм, відстань між склом називається повітряною камерою, ширина між склом (дистанція) варіюється від 10 до 24 мм. Нерідко у віконну камеру між склом закачують аргон-інертний газ, який підвищує енергоефективність склопакета.

За рахунок того, що в інертному газі немає молекул води, він має нижчу теплопровідність, ніж повітря. Таким чином, теплоізоляційні властивості вікна з енергозберігаючими склопакетами збільшуються.


<

Фактори, що впливають на енергозбереження

Энергосберегающие стеклопакеты


Одним з основних факторів, що впливають на енергозбереження склопакета, є його коефіцієнт емісії (E). Раніше про нього писалося, і ви швидше за все задалися питанням: «та що ж це таке, і навіщо мені це знати?». Спробуємо вам пояснити. Даний показник характеризує здатність скла зберігати тепло в приміщенні. Чим він нижчий, тим краще. Для прикладу порівняємо звичайне та енергозберігаюче i-скло, у звичайного скла E=0.83, у i-E скла=0.04.

Другим важливим фактором, який впливає на енергозберігаючі якості склопакета виступає ширина дистанції. Все просто - чим більше повітряні камери склопакета, тим ефективніше коефіцієнт теплопередачі.


Порівняння звичайних і енергозберігаючих склопакетів, їх ціна

Ціна на енергозберігаючий склопакет залежить від безлічі факторів, таких як: кількість камер у склопакеті, кількість енергозберігаючих стекол, розміри склопакета, кількість камер, заповнених газом – аргоном і т. д.

Як Ви могли помітити з порівняльної таблиці, різниця в теплопередачі між звичайними і енергозберігаючими стеклами, становить від 50 до 75%. При несуттєвої різниці в ціні лише в 50 грн. за 1 м2. ви будете щомісяця економити на опаленні і кондиціонуванні не менше ніж 30%.

Купити енергозберігаючі склопакети в Києві ви можете в нашій компанії Wenster. Ми пропонуємо Вам склопакети будь-якої складності і форми. Зателефонуйте фахівцям по вказаним на сайті контактним номером і замовте енергозберігаючі склопакети прямо зараз! Доступні ціни. Гарантія. Швидке виготовлення. Безкоштовна доставка. Безкоштовний замір.

Всі склопакети виготовляються на сучасній автоматизованій лінії з використанням спеціалізованих верстатів європейської якості. При виробництві використовуються виключно першокласні матеріали зарубіжного виготовлення.