>
Логотип
Логотип

Енергозберігаючі вікна

Енергозберігаючі пластикові вікна забезпечать комфорт і затишок в приміщенні і допоможуть знизити втрати тепла, які часто йдуть на непотрібний обігрів вулиці біля будинку. Для того щоб знизити витрати існує маса нових технологій, які дозволяють досягти бажаного результату. На відміну від звичайних конструкцій енергоефективні вікна дозволяють знизити тепловтрати на 40%, що цілком виправдає вартість конструкцій і дозволить заощадити значну суму на оплату рахунків комунальних послуг.

Пластикові вікна енергозберігаючі

Энергосберегающие окна

Поняття енергозберігаючі вікна Київ, передбачає використання спеціальних складових і застосування технологій для рівномірного розподілу ресурсів по приміщенню без надмірних втрат. Інноваційні розробки дозволяють максимально поліпшити системи і дозволяють застосовувати технології в кожному будинку. При виборі конструкції варто звернути увагу на:

  • Віконний профіль.

  • Вибір склопакета.

  • Роботи по установці і наладці.


Для того, щоб домогтись максимального результату при збереженні тепла, рекомендуємо використовувати мінімум п'яти камерний профіль у поєднанні з двох камерним склопакетом. Така сукупність дозволяє домогтися мінімальних втрат за відносно бюджетну вартість скління. Але варто зазначити, що це базова комплектація, тому посилений 6-ти камерний профіль і інші технології забезпечать більший ефект і допоможуть скоротити споживання тепла взимку і охолодження влітку.

Як вибрати вікна з енергозберігаючим склом

Звичайні вікна можуть мати як одне скло, так і двокамерний пакет заповнений повітрям. У будь-якому випадку ефективність є завдяки використанню підібраного профілю. Але скло також може пропускати холодне повітря в будинок через пори і щілини на ущільнювачі. Тому рекомендуємо звернути увагу на якість конструкції і справжність торгової марки, яку ви обрали для скління. Наша компанія пропонує якісні варіанти безпосередньо від виробника, тому зверніться до консультантів для уточнення деталей по обраній марці.

Склопакети енергозберігаючі відрізняються від звичайних тим, що замість повітря в них знаходиться газ. Виробники вибирають аргон і криптон. Обидва газу є інертними, тому не підтримують горіння і не реагують з іншими елементами. Тому в такому середовищі не утворюються бактерії, конденсат, а також майже не надходить тепло з приміщення на вулицю. Такий бар'єр допоможе посилити енергоефективність від 5% у разі заповнення простору агроном і від 10% з криптоном. Дані гази не отруйні і максимально блокують теплопередачу з боку приміщення. Термін служби розраховується від процесу наповнення, і становить: для аргону – 20 років, для криптону – 29 років. Після чого газ вивітрюється і не дає бажаний ефект. А сама конструкція працює в колишньому режимі.

Енергозберігаючі склопакети ціна залежить від кількості камер і відповідно використаного газу в проміжках. Також створення даного типу скла передбачає нанесення спеціального шару за допомогою магнітного напилення срібла. Таке покриття забезпечує пропускну здатність, але блокує віддачу. Працює технологія за принципом дзеркала, відбиваючи внутрішній мікроклімат у зворотний бік, не даючи вислизнути на вулицю.

Энергосберегающие стеклопакеты

Енергозберігаючі вікна пвх

Якщо хочете максимально зменшити тепловтрати, то рекомендуємо підходити до завдання комплексно. Склопакет принесе бажаний ефект з використанням теплого профілю. Мінімальними характеристиками для даних цілей є кількість камер – 5 і монтажна глибина – 70 мм Чим більше ці показники, тим ефективніша конструкція. Серед представленого асортименту товарів наші фахівці рекомендують профіль серій:

  • Rehau 70.

  • Salamander Streamline

  • WDS 70.

  • Open teck Elit.

Представлені варіанти мають енергозберігаючі вікна ціна більше приблизно на 12%, порівняно зі звичайними системами, але дозволять заощадити на оплаті тепла і кондиціонування по 30% щомісяця. Тому установка представлених конструкцій вважається вигідною і зручною для жителів будинків, котеджів і квартир.

Рішення енергозберігаючі вікна купити допоможе наповнити будинок теплом і затишком навіть у холодні дні. А в літній час допоможе створити острівець прохолоди від спекотного сонця. Придбайте якісні комплектуючі і зробіть своє життя комфортним.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Німецькі вікна salamander

https://oknaeuro.kiev.ua/energosberegayushchieokna