> >

Вибір фурнітури для вікна

Якісна фурнітура повинна не тільки витримувати навантаження і вага віконної конструкції, але і володіти необхідними функціями. Постійні відкриття і закриття віконної стулки може призвести до того, що слабкі або неправильно встановлені деталі просто вийдуть з ладу. Сильні провисання, заклинювання і складність при відкритті вікна - перші ознаки, що фурнітура пошкоджена і, можливо, потребує заміни. Але які деталі вибрати? Який виробник краще?

Популярні марки

Компоненти, представлені на ринку, відрізняються як ціною, так і якістю. Серед розмаїття складно вибрати відповідну модель, так як користувачі повинні прорахувати навантаження і вибрати комплектацію механізмів відштовхуючись від способу відкривання стулки. Якщо в цій справі може допомогти фахівець з компанії по установці, то з виробником доведеться визначитися клієнту.

Провідними марками є Maco та Roto. Європейські виробники володіють рядом переваг, одне з яких якість металу для деталей. Висока щільність, товщина і спеціальне виготовлення сталі призвело до довговічності продуктів. Комплектуючі можуть витримати вагу стулки, і забезпечать легкість при експлуатації. Далі розглянемо виробників окремо.

MACO

Дана фурнітура є найпрогресивнішою і технологічною. Австрійські розробники серйозно зайняті виробництвом абсолютно нових моделей і впровадження нових технологій віконної сфери. Серед деталей можна знайти відкидні, поворотні, розсувні та інші механізми. А також комплектуючі для жалюзі, віконниць і навіть дверні замки. Особливістю є акуратний зовнішній вигляд, що робить деталі практично непомітними в віконної конструкції.

ROTO

Представлений виробник є лідером в галузі. Від Maco відрізняється більш доступними розцінками. Компанія пропонує наскільки серій, починаючи від економ до преміум класу для різних потреб споживача. Німецькі майстри виробляють поворотні, відкидні, розсувні системи. Також деталі для зовнішнього відкриття та інші віконні та електронні комплектуючі.

Незважаючи на переваги, представлені виробники ставлять високу ціну на механізми. Цінова політика може бути виправдана точністю, складністю виробництва і сертифікатами. Але багато клієнтів вибирають більш доступні, економічні аналоги. Для виробництва вибирають алюміній – легкий, але міцний метал. Для підтвердження якості – використовують сертифікати після європейських перевірок. Вибирайте комплектуючі з розумом і користуйтеся довговічними системами.