glob_mobile>

Тканинні ролети Колекція Design B800

ВСІ КОЛЕКЦІЇ

Ціна від 471.4 грн


Тканевые ролеты. Design B831
Тканевые ролеты. Design B832
Тканевые ролеты. Design B833
Тканевые ролеты. Design B837
Тканевые ролеты. Design B838
Тканевые ролеты. Design B839
Тканевые ролеты. Design B841

Ціни на тканинні ролети Колекція Design B800

Наша компанія виготовить тканинні ролети будь-якого зазначеного Вами розміру!

Розрахунок вартості штор

Виберіть потрібний розмір

Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
Тканинні ролети відкритого типу з напрямними Леска
Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
Тканинні ролети закритого типу з плоскими напрямними
Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
Тканинні ролети закритого типу з П-подібними направляючими

* зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару.


Схожі товари


Опис і характеристики тканинних ролет. Колекція Design B800

Тканинні ролети колекції Design B800 представлені в 7 оригінальних за виконання відтінках. Кулі, квіти, смуги горизонтально і хаотично розташовані, відрізняють цю колекцію від інших. Незважаючи на низький коефіцієнт світлопоглинання 30-40%, тканина ролети міцна і легко піддається догляду.

Основні характеристики

Колекція Design B800 – це колекція для любителів чогось оригінального. У колекції представлені візерунки у вигляді куль, смуг і квітів. Тканина ролети дуже міцна і складається з 100% поліестеру. Коефіцієнт світлопоглинання 30-40%. Використовуючи ролету, ви зможете створити комфортне освітлення вашого будинку, яке не буде занадто затемнювати кімнату.

Враховуючи ці показники, ролети підійде, як для вашої, так і для дитячої кімнати. Догляд за ролетою простий, оскільки основа рулонної штори відштовхує бруд і пил, а також володіє антибактеріальними властивостями. Для вологого прибирання вам достатньо звичайного миючого засобу.

Кожна ролети серії Design B800 йде в комплекті з 3 типами механізмів: відкритий тип з напрямними Волосінь і закритий (з плоскими і п-образно направляючими). Для того щоб вам було простіше визначитися з вибором ролети разом з механізмом, ознайомтеся з фотографіями ролет з кріпленням на фото, наданими нижче.

Купити тканинні ролети колекції Design B800

У нашому каталозі ви можете придбати тканинні ролети колекції Design B800 в 7 відтінках різних принтів у вигляді куль, смуг і квітів. Загальна вартість складається з кількості погонних метрів ролети та механізму кріплення. Варто зазначити, наші ролети не вимагають свердління. Для зручності розрахунків ми розробили «онлайн-калькулятором».

Працюємо як зі стандартними розмірами віконних рам, так і з індивідуальними. Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам за формою зворотного зв'язку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. Рулонні штори колекції Design B800 можна придбати з доставкою по Україні і країнам СНД, також ви можете скористатися послугою виміру і доставки в Києві.


 • Тканевые ролеты. Oткрытый механизм
  Тканинні ролети відкритого
  типу з напрямними Леска
 • Тканевые ролеты. Механизм закрытого типа
  Тканинні ролети закритого типу
 • Тканевые ролеты. Системы День-Ночь
  Тканинні ролети. Системи День-Ніч