> >

Ламіновані пластикові двері

Унікальне оформлення приміщення може стати легкою дією, яка не вимагає зусиль. Якість і зовнішній вигляд дверей задає загальну картину оглядовості будівлі. Тому варто звернути увагу на дану конструкцію ще при забудові. Наша компанія пропонує прикрасити і зробити вхідні пластикові двері кольорові із застосуванням енергозберігаючих технологій для створення затишної атмосфери в приміщенні.

Металопластикові двері ламіновані

Різні варіанти оформлення вплинули на зовнішній вигляд виробів. Сьогодні можна поміняти колір будь - якої металопластикової конструкції за бажанням клієнта. Для цього використовується спеціальна плівка, яка тонким шаром наноситься на профіль і закріплюється на молекулярному рівні. Також ламінація дозволяє домогтися максимального візуального ефекту, якщо поверхню необхідно пофарбувати під мармур, дерево або інший структурний матеріал.

Крім представлених особливостей таке нанесення шару має наступні переваги:

 • Пластиковий профіль більш практичний і надійний ніж інші варіанти матеріалів для скління, тому використовується як основний матеріал. А декорація плівкою створить зовнішній вигляд будь-якого бажаного виробу. Таким чином, ПВХ може візуально замінити дерев'яні та алюмінієві рами.

 • Покриття не стирається і не деформується. Плівка наноситься на профіль з закріпленням, що дає можливість частково або повністю пофарбувати виріб. Ламінація виглядає природно і яскраво не залежно від часу використання і погодних умов.

 • Доступна вартість покриття дозволяє надати дизайнерський вигляд будь-якої конструкції.

 • Різноманітність кольорів і текстур дає можливість величезного вибору всім бажаючим зробити виріб унікальним.

Ламіновані пластикові двері виглядають ефектно в будь-якій будові, тому вибирайте якісні матеріали з опцією зміни кольору в нашій компанії. Фахівці допоможуть підібрати бажаний відтінок і проведуть монтаж відповідно стандартам та нормам якості.

Вибір красивої двері

Для того, щоб оформити замовлення та прорахувати остаточну вартість рекомендуємо вибрати необхідну конструкцію, виходячи з цілей і подальшої установки.

Наша компанія пропонує наступні варіанти:

 • Стандартний. Такі двері мають трикамерний профіль, шириною 60 мм, який підійде для засклення перегородок в квартирах, а також в неопалюваних приміщеннях або місцях, де посилена теплоізоляція не потрібна. Такий варіант буде досить економічним, в плані вартості. А також зручним для постійної експлуатації.

 • Посилений. Профіль забезпечений більш міцним армуванням і має монтажну глибину стулки 118 мм. Посилені петлі, і потужна фурнітура дозволяє зробити виріб цілісним і забезпечити довгий термін служби. Такі системи мають підвищені характеристики тепло і звукоізоляції. І є основними в теплозбереженні всього будинку.

Додатковими комплектуючими для представлених типів є доводчики. Системи найчастіше встановлюються на дверях офісів, магазинів, кафе та інших місць, де є велика прохідність людей. Доводчик закриває стулку автоматично, щільно притягаючи її до рами. Ручки можуть бути натискні або дуги. Обидва варіанти випускаються під колір обраної ламінації.

Вибір ламінованої двері повністю залежить від побажань клієнта. Наша компанія пропонує якісні варіанти з надійним і яскравим покриттям. Провідні фірми випуску продукції: Rehau, Salamander, OpenTeck, AlmPlast та інші дозволять підібрати ергономічний варіант для вашого будинку. Тому викликайте майстра для замірювання і встановлюйте найкраще.

Вартість металопластикових ламінованих дверей

Ціна на металопластикові ламіновані двері залежить від багатьох факторів:

 • Виробник профілю для дверей (Rehau, Salamander, Alm Plast)

 • Вид профілю (звичайні балконні двері або вхідна група)

 • Види ламінації (зовнішня, внутрішня, двостороння)

 • Комплектація (замки, ручки, доводчики і т. д.

 • Точні розміри

Враховуючи всі деталі при розрахунку металопластикових ламінованих дверей, правильніше і простіше, буде безкоштовно викликати замірника від компанії Wenster, який на місці зможе проконсультувати Вас з вибором ламінованої плівки і всіх комплектуючих, і порахувати точну вартість.

Схожі статті

Вхідні пластикові двері