> >

Москітні сітки на алюмінієві вікна

Москітні сітки захищають ваш будинок від нежданих гостей. У теплу пору року мешканці часто стикаються з комахами, дощем, пухом та іншими елементами природи, які створюють дискомфорт і є шкідливим доповненням інтер'єру. Але установка сітки на вікно вирішить ці проблеми і поверне затишок.

Різноманітність і вибір сітки

Москітна сітка на вікна – незамінний атрибут, який потрібно вибирати з розумом. Головною проблемою вибору є те, що просте винахід підходить не до кожної системи скління. Виробник розрізняє кілька видів конструкцій:

  • Рамкова. Традиційний варіант передбачає натягнуте на раму полотно, яка поміщається на раніше вбудовані кріплення. Дані кріплення можуть розташовуватись як всередині, так і зовні приміщення на віконній рамі.

  • Розсувна. Модель таких сіток передбачає використання тільки в розсувних системах. Каркас сітки розташований паралельно системі скління і переміщається по стулок.

  • Плісе. Варіант збирається «гармошкою» тим самим заощаджуючи простір.

  • Рулонна. Сітка згортається в короб.

Кожен користувач вибирає підходящий варіант під конструкцію вікна і місця розташування. Але існують обмеження для алюмінієвих вікон. Детальніше далі.

Москітна сітка для алюмінієвого вікна

Алюмінієві каркаси широко використовуються для скління. Переважно застосовують на великих площах: павільйони, ангари, склади та інше. Також алюмінієвий профіль можна зустріти на балконі, дачі та інших місцях. Міцність і практичність матеріалу прослужить довгу службу, а якість сучасних алюмінієвих систем не поступається дереву або ПВХ. Але як будь-яке вікно, скління вимагає додаткових аксесуарів для комфорту. Тому пропонуємо наступні варіанти москітних сіток в Києві:

  • Ролетні або рулонні. Особливість сітки полягає в тому, що полотно згортається і має направляючу. У верхній частині прорізу встановлюється короб для згортання сітки, яка захищає і створює гарний зовнішній вигляд.

  • Зовнішні. Відрізняються кріпленням. Звичне усіма полотно може закріплюватися з зовнішньої сторони. Спеціальні кріплення встановлюються в алюмінієвий профіль і дозволять помістити сітку, відповідно розмірам, з боку вулиці.

На жаль, інші варіанти сіток не підходять до алюмінієвим вікнам. Тому варто уникати варіанти стандартних сіток Анвис, так як вони не практичні без можливості встановлення у даному випадку. Вибирайте скління і аксесуари з розумом, а ми вам у цьому допоможемо!

Примітка: для більшості сіток в алюмінієвих конструкціях потрібен добірний профіль по периметру, тому точний розрахунок вартості можливий тільки на об'єкті.