> >

Мультифункціональний склопакет

Ціна мультифункціонального склопакета Київ

Формула склопакета Розшифровка, товщина склопакета Ціна в гривнях за 1 м. кв.
4CGS-16-4 однокамерний Solar, 24 мм 1880 грн
4CGS-24-4 однокамерний Solar, 32 мм 1930 грн
4CGS-10-4шл.-10-4LowE двокамерний Solar з енергозбереженням, 32 мм 2720 грн
4CGS-14-4шл.-14-4LowE двокамерний Solar з енергозбереженням, 40 мм 2770 грн
Мультифункциональный стеклопакет Solar

Вікна необхідні для освітлення, естетичного вигляду приміщення, провітрювання тощо. Технологія виробництва склопакетів розширила кількість функцій, і компанія Guardian випустила мультифункціональний склопакет, який володіє теплозберігаючою і сонцезахисною функцією. Тому власники представлених вікон можуть відчути прохолоду влітку, а тепло - взимку навіть перебуваючи біля віконного отвору.Що являє собою мультифункціональний склопакет

Головною особливістю пакету є набір стекол з різним напиленням на них:

  • Крайні стекла пропускають світло і мають легкий дзеркальний відлив.

  • Функціональне внутрішнє скло має срібне напилення, яке відбиває теплове випромінювання.

  • Захисний шар скла поглинає і відбиває випромінювання, а також забезпечує стійкість до механічного пошкодження.

Однокамерный мультифункциональный стеклопакет Solar

Скло ClimaGuard – это новая современная разработка для тех, кто ценит комфорт и бережно относится к собственным расходам. Теплосберегающая функция стеклопакета поможет достичь финансовой экономии за счет уменьшения расхода электроэнергии. Летом мы пользуемся вентиляторами и кондиционерами для того, чтобы найти уголок прохлады в собственной квартире. Зимой – пытаемся обогреть комнату, после чего обязаны оплачивать огромные счета. Но с заменой стеклопакета вы имеете возможность отказаться от дополнительных затрат, так как специальное серебряное покрытие отражает более 60% солнечной энергии и снижает потерю тепла на 80%. Данные показатели идут в сравнение с обычным стандартным стеклопакетом.

Скло Climaguard Solar – доступне енергозбереження

Двухкамерный мультифункциональный стеклопакет Solar

Бажання жити в комфортних умовах – це нормальне явище, якого прагне кожен господар будинку. Спека влітку, морози взимку позначаються на нашому стані та фінансовому благополуччі. Саме тому компанія Guardian створила універсальний захист, вартість якого не значно відрізняється від аналогів. Окупність заміни склопакета зі звичайного на Climaguard становить 1,5-2 роки, що є доступним способом економії коштів і ресурсів.


Склопакет Climaguard має ряд особливостей:

  • Комфортна температура влітку і взимку.

  • Можливість розміщення меблів і квітів біля вікна.

  • Пакет підтримує високу температуру скла.

  • Напилення довговічне, отже, функціональність склопакета незмінна довгі роки експлуатації.

  • Скло прозоре і не затінює приміщення.

  • Зовнішнє дзеркальне відображення додає дизайну додатковий престижний вигляд.

Дані та інші особливості ви відчуєте на собі, після заміни звичайного склопакета на мультифункціональний. Набір стекол і шарів у вакуумній камері створює перешкоду виходу повітря з приміщення. Отже, тепле повітря в холодну пору року не виходить, а влітку гаряче – не проникає у ваші кімнати через скло. Відсутність протягів і підтримання нормальної температури дозволить жити в комфортних умовах і знизити витрати на опаленні до 45%. Замовте заміну стандартних склопакетів на мультифункціональні ClimaGuard Solar у компанії Wenster до опалювального сезону, і відчуйте перевагу!

Схожі статті

Склопакети