>
Логотип
Логотип

Внутрішня обшивка балкона

Внутрішня обшивка балконів – остаточний етап будівельної роботи. Саме ця дія допоможе надати конструкції естетичний вигляд і зробити приміщення теплим і затишним. Для того щоб якісно підготувати балкон необхідно підібрати відповідні матеріали та звернутися за допомогою до фахівців, які якісно і швидко зроблять роботу. Перед початком процесу обшивки потрібно визначитися з призначенням приміщення, так як холодне скління не вимагає нагромаджень утеплюючими матеріалами, а тепле – навпаки. А тільки потім вибирати варіанти і прораховувати, скільки коштує внутрішня обробка балкона.

Балкони внутрішня обробка

Обшивка кріпиться на каркас, який потрібно спорудити заздалегідь. Виріб складається з дерев'яних брусів 20-40 мм або 30-40 мм, які в свою чергу з'єднуються саморізами з металевими перилами з боків або їх центральні частини, а з іншого боку вкручуються в цегляну або бетонну стіну будівлі. У клітинках, створених ґратами з бруса, вкладається вибраний утеплювач. Після утеплення конструкції балкони оздоблення всередині обшивають заданим матеріалом.

Обшивка балкона деревянной вагонкой

Обшивка Дерев'яною вагонкою

Натуральний і екологічно чистий матеріал є легким в експлуатації і оригінальним. Дерево зробить інтер'єр красивим і дозволить насолоджуватися легкістю у догляді. Даний матеріал має вигляд прямокутної панелі зі зменшеною шириною по краях для легкого скріплення. Установка передбачає вкладення виріб одне в інше і закріплення маленькими цвяхами, які перекриє наступна панель так, щоб шапку цвяха не було видно.

Вагонка має чотири типи якості, які відрізняються ціною і зовнішнім виглядом. Клас Екстра, А, В, С йдуть по зменшенню гладкості, щільності самої деревини, натурального малюнка та інших показників. Внутрішня обробка лоджії або балкона найчастіше виготовляється з сосни, яка доступна і підходить не тільки для стін, але і для стелі і укосів. Після установки вагонка закріплюється лаковим покриттям, яке виконує декоративну і захисну функцію.

Дерево в інтер'єрі займає важливу позицію: матеріал має гарну теплоізоляцію, довговічність, можливість перефарбовуватися у вибрані відтінки лаку і має естетичний вигляд.


Обшивка балкона пластиковой вагонкой

Обшивка балкона пластиковою вагонкою:

Наступний матеріал популярний в обробці внутрішніх приміщень. Різноманітність колірної гами, легкість в установці і високі показники зробили матеріал доступним і улюбленим багатьма господарями квартир. Плити мають перегородки і відсіки всередині, які є повітряним бар'єром і значно полегшують вагу виробу. Внутрішня обшивка балкона найчастіше робиться з широких безшовних плит 25 мм. Панелі нарізаються відповідно необхідних розмірів і вставляються одна в іншу. Зазори в даному випадку утворюються лише у верхній і кутовий частини і перекриваються спеціальними куточками.

Різноманітність дизайну пластикової вагонки дозволить підібрати ідеальний варіант для внутрішньої обробки балкона в кожному будинку. Матове або глянсове покриття в поєднанні з повною гамою кольорів – ідеальний варіант для вашого інтер'єру.


Обшивка балкона вагонкой МДФ

Обшивка балкона вагонкою, МДФ:

Ще один варіант обробка лоджії всередині або балконів. Плита МДФ виготовляється пресуванням дерев'яної стружки під впливом високої температури. Дані панелі цікаві тим, що їх можна встановлювати на непідготовлені поверхні, де матеріал приховає всі нерівності. Також даний тип вагонки приєднується, тому кожну плиту можна замінити при необхідності не руйнуючи всю конструкцію. Панелі випускаються в різному кольорі, що допоможе підкреслити стиль в приміщенні. Єдиний недолік – боязнь вологи.


Обшивка балкона гипсокартоном

Обшивка балкона гіпсокартоном

Недорогий і доступний матеріал можна знайти в будь-якому будівельному магазині. Варіантів якості і вартості величезна кількість. Внутрішня обробка балкона ціни гіпсокартоном демократичні, а якість установки, зроблене нашими майстрами – відмінна. Матеріал складається з гіпсового розчину, затиснутого між картонними листами. Красиво виглядає, коли балкон або лоджія виконує функцію продовження кімнати. Тоді можна зробити єдиний рельєф і поклеїти шпалери або вивести під фарбування. Гіпсокартон обшивка балкона зсередини, робить стіни рівними і дає можливість впровадження додаткових конструктивних та інших елементів: рельєфний декоративний візерунок, установка підвісних світильників та інше. Після установки матеріалу його шви вирівнюють шпаклівкою, затирають, а потім наносять шар фарби чи клеять шпалери. Існує два типи гіпсокартону: вологостійкий і звичайний.


Внутрішня обробка балкона вартість варіюється, виходячи з матеріалів і варіантів конструкцій. Вибираючи спосіб обшивки, рекомендуємо працювати з якісними матеріалами, так як цей ремонт робиться на довгий час і зайві витрати і переробки ні до чого. Щоб розрахувати остаточну ціну зверніться до нас, і ви зв'яжитеся з професіоналами своєї справи, які зроблять процес ремонту швидким, надійним і красивим.

Найменування роботи: Ціна
Обшивка балкона дерев'яною вагонкою (без лаку): 600 грн.м2
Обшивка балкона пластиковою вагонкою: 520 грн.м2
Обшивка балкона вагонкою, МДФ: 520 грн.м2
Обшивка балкона гіпсокартоном (без малярних робіт): 460 грн.м2
Обшивка балкона стіродуром або пінопластом (без малярних робіт): 530 грн.м2
Малярні роботи по гіпсокартону: 430-500 грн.м2
Малярні роботи по стиродуру: 400 грн.м2

Щоб розрахувати точну ціну, дзвоніть нам за тел 044-221-46-23. Ми надішлемо безкоштовно замірника до Вас додому, щоб зняти точні розміри і розрахувати точну вартість робіт на Вашому балконі.Схожі статті

Балкон під ключ Київ

https://oknaeuro.kiev.ua/obshivkabalkona