> >

Пластикові вікна – Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка.

Якщо ви вирішили оновити скління свого житла та підшукуєте надійні вікна в Ірпені, Бучі чи іншому передмісті Києва? Все необхідне для цього ви можете замовити у нашій компанії «Wenster». Ми пропонуємо якісні віконні системи різних розмірів, типів та кольорів. Вся наша продукція продається з офіційною гарантією від виробника, також у нас можна замовити додаткову фурнітуру та послуги з встановлення та ремонту.

Як правильно вибрати металопластикові вікна (Ірпінь)

Перше, що потрібно зробити – це виміряти свої віконні отвори. Важливо, щоб розміри склопакета збігалися з ним по висоті та ширині. Також вибираючи вікна (Буча), потрібно визначитися з основними характеристиками:


Дізнатися вартість Викликати замірника

металлопластиковые окна ирпень
 • Тип профілю - це може бути продукція українського виробника (Стеко, ВДС) або німецьких та інших брендів. При цьому важливо враховувати глибину профілю, товщину армування, контури ущільнення та інші нюанси.

 • Кількість камер – їх може бути від 1 до 7. Камера – це простір між двома стелами, і чим їх більше, тим вища енергоємність вікна. Ми пропонуємо багатокамерні склопакети ціна в Ірпінь |

 • Кількість стулок – на стандартних вікнах їх може бути від 1 до 3, але є і складніші багатостулкові конструкції. Наприклад, у багатьох мешканців нових сучасних будинків стоять панорамні вікна – у Гостомелі, Бучі, Ірпені та інших передмістях. Чим більше стулок, тим вищою буде вартість. Також важливо, скільки з них будуть глухими, а скільки – такими, що відкриваються.

 • Спосіб відкриття може бути відкидним, поворотним, розсувним або поворотно-відкидним. Останній варіант має найвищий попит за рахунок своєї практичності.

 • Фурнітура – до базової комплектації входить сам склопакет, ручки, кріплення, петлі. Також можна замінити комплектуючі більш якісні та надійні, плюс підібрати додаткові елементи. Ми пропонуємо мікроліфти, блокатори помилкової дії, системи мікропровітрювання, підвіконня, відливи, москітні сітки на вікна в Ірпені та багато іншого.

 • Додатковий функціонал – у нашому асортименті є профілі з підвищеним енергозбереженням, протизламні системи та ін.

 • Дизайн – крім стандартних білих конструкцій, ми пропонуємо ламіновані пластикові вікна (Ірпінь) різних кольорів та текстур, наприклад, під дерево.


Вікна Rehau (Рехау) Вікна Salamander Вікна Steko (Стеко) Вікна WDS (ВДС) Вікна InterPlast

Додаткові послуги

На нашому сайті можна замовити не тільки якісні віконні системи, але й популярні види скління:

 1. Заміна склопакета (Ірпінь) – майстер приїде до вас, демонтує стару конструкцію та встановить нову.

 2. Ремонт пластикових вікон (Буча, Ірпінь та інші передмістя) – прибираємо тріснуте та вибите скло, ставимо замість них нові, замінюємо пошкоджені елементи конструкції, фурнітуру тощо.

 3. Регулювання вікон в Ірпені – усуваємо просідання та перекоси конструкції, заклинювання ручок, проблеми з відкриттям стулок та інші несправності в роботі системи.

Чому варто зробити замовлення у нас

Компанія «Wenster» пропонує:

 • Якісні металопластикові вікна (Буча, Ірпінь) з високими показниками міцності, енергозбереження та звукоізоляції. Ми працюємо з профілями авторитетних брендів, які забезпечують тепло та затишок у будинку за будь-якої погоди, захищають від протягів, не пітніють.

 • Широкий асортимент – ми продаємо металопластикові вікна у Бородянці, Ірпені, Гостомелі, Бучі та інших передмістях у різних конструкціях, будь-яких кольорів та текстур.

 • Висока якість послуг – у нас можна не тільки купити склопакети, але й замовити ремонт вікон у Бучі та інші види робіт.

 • Зручна доставка – якщо ви мешкаєте в Ірпені або Бучі, вікна привезуть до вас додому протягом 3-5 днів.

Перегортайте наш каталог, щоб переглянути весь асортимент склопакетів. Якщо хочете зрозуміти, скільки коштуватимуть пластикові вікна (Ірпінь), ціну можна прорахувати в онлайн-калькуляторі.