> >

Вікна на фронтоні

Конструкція приватних будинків відрізняється від стандартних багатоповерхових блоків. Відповідно форма вікон може видозмінюватися. Вікна на фронтоні – це особливе положення отвору в даху будівлі, яка має виконувати як естетичну, так і практичну функцію.

Види віконних конструкцій

Віконні прорізи, які розміщуються в районі даху будівлі, можуть мати різну форму. Архітектори при розрахунку і побудові креслень будівництва, враховують всі особливості конструкції та вибирають більш підходящий варіант. Найчастіше використовують мансардні, слухові та інші вікна. Дані види відмінно розташовується на схилі даху і на її фронтоні.

Слухові вікна представляють собою компактний і акуратний двоскатний вихід на даху споруди. Конструкція передбачає розміщення на одному рівні з основним скатом даху без використання додаткових навісів. Конструкція пропускає максимальну кількість світла в приміщення, а особлива структура забезпечує відмінну повітряну вентиляцію по всьому будинку.

Слухові вікна часто спрямовані вертикально. Для таких споруд необхідно формувати трикутний каркас за єдиним рівнем з фасадом. В декоративних цілях дизайнери видозмінюю форму, роблячи її півкруглої, круглої із застосуванням спеціальних вставок при склінні.

Зенітні вікна – це ще одне технічне рішення для скління. Складність і особливість полягає в особливій об'ємній формі, яку складно монтувати. Різноманітність типів і зовнішнього вигляду конструкції дозволяє виконати будь-які дизайнерські рішення і наповнити світлом і свіжим повітрям ваш будинок. Для каркаса таких ліхтарів вибирають алюмінієвий профіль. Саме з нього можна створити купола, люки та інші видозмінені конструкції.

Фронтонні вікна залежать від ваших уподобань і потреб. Але самим популярним способом скління отворів даху, є мансардні вікна. Спеціальне розташування передбачає напрямок установки нарівні з кутом даху. У внутрішній частині приміщення рекомендується встановлювати опалювальні системи під такими вікнами для кращої циркуляції потоків повітря.

Будь-яка обрана конструкція для скління даху повинна використовувати посилений профіль. Справа в тому, що навантаження на стулку збільшена, та введення в дію вимагає певних зусиль. Наша компанія допоможе підібрати ідеальний варіант для фронтону вашої даху і встановити його.