>
Логотип
Логотип

Вікна WDS (ВДС)

Окна WDS

Профіль вітчизняного виробництва відразу ж після випуску завоював популярність серед власників житлової площі. Системи WDS вікна виробник міста Дніпро, став відмінним аналогом популярних німецьких торгових марок. Доступна ціна дозволила багатьом мешканцям встановити конструкції в отвори і зробити будинок комфортніше і затишніше.

Металопластикові вікна WDS

профиль WDS 400 фото

Серед розмаїття брендів та можливих комплектацій розрізняють профіль наступних серій:

  • WDS 400. Даний профіль має невелику вартість і застосовується в склінні неопалюваних зовнішніх приміщень. А також у житлових кімнатах, де енергозбереження не грає особливої ролі. В профілі 4-ре повітряних камери і монтажна глибина 60 мм. Можливість установки склопакетів кількістю стекол від 1 до 3-х. Варіанти відкриття можуть бути глухими, розсувними, поворотно-відкидними. Також профіль WDS 400 можна використовувати для оснащення балконного блоку.

  • WDS 500. П'ятикамерна система за демократичною ціною. Поліпшена шумоізоляція і показник теплопровідності допоможе скоротити витрати на опалення взимку і на охолодження влітку. Можливе використання склопакета від 24 до 40 мм завтовшки.


  • 7 SERIES. Оновлені характеристики профілю вікна WDS Київ відповідають стандартам якості і мають високі показники енергоефективності. Шестикамерний варіант має монтажну ширину 70мм і може вмістити 40 мм склопакет. Даний варіант профілю можна декорувати 8-ми варіантами ламінації, яка підійде під будь-який дизайн інтер'єру. Також варіант має закруглені борти, які виглядають акуратно і естетично.

  • 8 SERIES. Вікна WDS ціна моделі більше, ніж представлені вище варіанти, але і показники значно покращені. Кількість камер профілю – 6, а ширина збільшена до 82 мм. Можливе застосування склопакета до 44 мм з аргоном для кращої теплоізоляції. Порівняно з самою економною конструкцією даної марки, серія дозволяє на 2,5 рази більше зберегти тепло в приміщенні.

Будь-яка з представлених систем є в продажу. Рішення купити вікна WDS – це не тільки підтримка національного виробника, але і можливість грамотно і економно засклити будинок або квартиру.


профиль WDS 500 фото

Пластикові вікна з профільної системи WDS 500 складаються з п'яти повітряних камер, завдяки чому мають підвищені властивості тепло і шумоізоляції, а також мають підвищену міцність. Такі металопластикові вікна рекомендують встановлювати в приватних будинках, квартирах з наявністю лічильника тепла на вході, а також в будь-яких будівлях, які мають підвищені вимоги до енергозбереження. Вікна в профілі WDS 500 також виготовляються з фігурним штапиком, армуванням товщиною 1,2 мм і сірим ущільнювачем, але важливою перевагою можна відзначити можливість установки склопакета товщиною до 38 мм, що значно підвищить енергоефективність Ваших вікон.


Вікна WDS купити

Одним з вагомих переваг даних конструкцій є ціна. Вона розраховується за рахунок розташування потужностей виробництва і дозволяє знизити витрати на транспорті. Матеріали, які використовують, безпечні, а технології вікна WDS не відстають від відомих європейських фірм. Особливості монтажу не відрізняються від інших систем і вимагають певної підготовки фахівців.

Посилений армований профіль можна спостерігати в конструкції 7 і 8 SERIES серії преміум зразка, де якість і конструкція допоможе надійно захистити приміщення від негоди та значно заощадити кошти на опаленні в зимову пору року. Вікна Вдс ціна відмінна і доступна для кожного жителя нашої країни.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна Salamander

Пластикові вікна OpenTeck

https://oknaeuro.kiev.ua/oknawds