>
Логотип
Логотип

Скління балконів і лоджій

Через вікна виходить велика частина тепла приміщення. Тому засклити балкон під ключ - відмінне рішення для мешканців приватних будинків, квартир і котеджів з метою збереження комфортного температурного режиму. Якісний шар ізоляційних матеріалів у поєднанні з енергозберігаючими технологічними матеріалами дозволяють значно економити на споживанні комунальних послуг. Тому засклити балкон лоджію – необхідна річ для кожного будинку.

Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов
Остекление балконов Киев
Остекление балкона цена
Безрамное остекление балкона
Остекление балкона Киев Цена
Балконы остекление
Балкон остекление
Остекление балконы
Вариант остекления балкона
Остекление лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий

Вибираємо тип скління


Ціни на скління балкона / лоджії Наші роботи Викликати замірника

Wenster - компанія засклення балконів

Утеплення конструкції необхідно, якщо ви вирішили об'єднати житлову кімнату з виносним приміщенням. Завдяки правильному використанню балконів і лоджії у мешканців столиці та інших міст з'явилася можливість розширити площу приміщення і значно освітлити її. Варіанти скління балконів і лоджій ціни різняються виходячи з вибору конструкції і монтування. Якщо до установки склопакета потрібен ремонт чи реставрація, то спочатку слід приступити до благоустрою, а потім кріпити конструкцію. Така послідовність допоможе заощадити кошти і зробити всю чорнову роботу до установки чистих пакетів.

Питання: «де краще замовити скління балкона?» цікавить багатьох людей, які бажають зробити квартиру затишним місцем. Клієнти, які звернулися до нас, залишаються задоволеними установкою. Так як ми пропонуємо якісні варіанти матеріалів, великий асортимент конструкцій і акуратний професійний монтаж. Тому якщо ви вирішили замовити скління балкона під ключ, то необхідно враховувати наступні фактори:

  • Вага обраної конструкції. Деякі армування можуть не витримати важких енергозберігаючих пакетів. Цей фактор відноситься до старих будинків, де скління не було розраховано при будівництві. Для зведення конструкції в такому будинку необхідно зміцнити стійки посиленням арматури, після чого зробити пластикове скління балконів.

  • Продумати оздоблення. Шари утеплювача, оздоблювальних матеріалів повинні бути враховані до того, як проведуть скління лоджій пвх. Справа в тому, що при проектуванні, товщина диктує розмір розширювачам. Якщо нехтувати цим параметром стулки можуть не відкритися після загального ремонту.

  • Варіант конструкції. Засклити балкон пластиком можна з різним положенням стулок. Частини, які відкриваються а також глухі дозволяють зміцнити всю конструкцію і зробити її функціональною і зручною. Тому рекомендуємо заздалегідь продумати, де будуть знаходитися рухомі частини.

Фахівці нашої фірми допоможуть засклення балконів пластиковими вікнами ціни розрахувати і знайти прийнятний варіант саме для вашого приміщення. За вказаними номерами телефонів можна отримати консультацію, а також викликати фахівця додому для детального виміру майбутньої конструкції. Тільки при вказівці чітких розмірів здійснюється прорахунок, після якого ви дізнаєтеся точні ціни на скління балконів і лоджій.

Вибір довговічної конструкції

Пластикові вироби по праву вважаються універсальним матеріалом для того, щоб засклити балкон ціна вигідна. Властивості і характеристики даного матеріалу дозволяють звести будь-яку конструкцію і зробити її не примхливою у догляді і стійкою до навколишнього середовища. Волога, яскраві сонячні промені, сильний вітер та інші погодні умови не позначаються на первозданному виді матеріалу і не впливають не функціональність всього пристрою. Тому засклити балкон вартість виправдовує себе і дозволяє користуватися виробом не один десяток років.

Для того, щоб вибрати підходящу конструкцію необхідно звернути увагу на внутрішнє армування профілю. Даний параметр збільшує заскління балконів вартість, але дає можливість збільшити термін служби. Також варто враховувати саму систему. Заскління балконів від виробника може містити 3-х, 5-ти і більш камерний профіль, який впливає на тепло і шумоізоляцію. У разі об'єднання приміщення або перебудови в житлову зону необхідно вибирати 5-ти і більш камерні варіанти профілю в поєднанні з 2-х і більше камерами стекол, заповнених інертним газом. Тільки така модифікація сприяє якісному і теплому варіанту скління лоджій пластиковими вікнами ціни виправдані.

Фурнітура також відіграє роль при виборі конструкції. Щільне прилягання стулок і можливість якісного закриття зі стисненням ущільнюючих елементів дозволить зберегти тепло і збільшити термін ефективного користування. Наша компанія пропонує якісну фурнітуру лідера виробництва фірми Maco.

Теплі і холодні варіанти

Високі вимоги до ізоляції та енергоефективності дозволяють скоротити витрати на опаленні і кондиціонуванні, тому рекомендуємо вибирати оптимальні варіанти:

  • 2-х камерний склопакет 40 мм з напиленням срібла та наповненням аргоном.

  • 5-ти камерний профіль з посиленим армуванням.

Серед пропонованих торгових марок у нашій компанії ви зможете придбати комплектуючі заскління балконів Київ провідних виробників:

  • Salamander

  • Rehau

  • WDS

  • OpenTeck

На те, скільки коштує заскління балконів, впливають вказані вище чинники. Саме вони регулюють ціни на готову продукцію. Але якщо ви вирішили зробити кімнату теплою і об'єднати приміщення за рахунок виносу, то рекомендуємо переглядати заскління балконів вікнами пвх більшої вартості. Так як дорогий профіль і технологічне скло має поліпшені характеристики, необхідні для тепла.

Заскління балконів Київ, Одеса та інші великі міста вимагають компонування систем для збереження місця в будинку. Даний факт обумовлений густотою населення і цінністю кожного квадратного метра в квартирі. Тому вибирайте якісні ергономічні варіанти. Якщо ви вирішили поєднати площу і цікавить, скільки коштує засклити лоджію, то можна відштовхнутися від вибору балконної конструкції. Перевагою, яку має лоджія - є наявність стін, стелі і підлоги всередині споруди. Завдяки такому конструктивному рішенню скління лоджій вартість доступніше і менше.

Теплий варіант значно відрізняється в ціні від холодного. Тому скільки коштує засклити балкон без опалення, ви зможете точно дізнатися після проведення вимірів і вибору комплектуючих. Більш дешевий варіант профілю і скла має менші характеристики, яких достатньо для даної споруди. Тому пропонуємо склопакет, що складається з двох камер шириною 24 і 32 мм разом з трикамерним профілем. Вибір будь-якого виробника буде якісним варіантом для того, щоб засклити балкон пвх.

Замовте якісний виріб для будинку

Серед варіантів наша компанія пропонує засклити балкон Київ на вигідних умовах. Можливість розстрочки і вигідного кредитування допоможе підготувати приміщення до життя і зробити якісний ремонт. Об'єднання кімнат призведе до розширення і перетворення складського балконного приміщення в місце для відпочинку або особистого кабінету. Скління лоджій під ключ – також допоможе оформити квартиру і ефективно використовувати кожен куточок.

Відповідь на запитання: «скільки коштує засклити балкон?» ви дізнаєтесь при зверненні в нашу компанію. Співробітники проведуть консультацію, проведуть розрахунки, знімуть виміри і встановлять якісний виріб з усіма додатковими складовими. Рекомендуємо одразу замовити жалюзі, ролети, москітні сітки та інші доповнення для створення комфортної атмосфери.Схожі статті

Балкон під ключ

https://oknaeuro.kiev.ua/ostekleniebalkonov