>
Логотип
Логотип

Стильне скління терас

Хочете облаштувати затишну і теплу терасу, на якій можна приємно проводити час за відпочинком? Компанія «Wenster» пропонує якісне скління терас за допомогою сучасних віконних систем. Це допоможе захистити її від вітру, опадів, вуличного пилу і перепадів температур. Давайте розберемося, як можна склити терасу, і скільки це буде коштувати.

Остекление террас


Види скління терас

Перш за все, скління тераси підрозділяють на холодну і теплу. Перший тип зазвичай використовують в приміщеннях, які не планують опалювати взимку. Основу такої системи складають алюмінієві конструкції, в які монтують скла. Тепле скління терас в Києві - більш практичне рішення, оскільки дозволяє використовувати приміщення в будь-який час року. Воно виконується за допомогою ПВХ-профілю і енергозберігаючих склопакетів.

Холодное и теплое остекление террас


За конструкцією система скління тераси буває:

 • Рамною – между стеклами расположены перегородки из пластика, дерева или другого материала. Такая конструкция проста в монтаже и обходится недорого. При этом любой элемент конструкции легко можно заменить.

 • Безрамною – закаленные стекла крепятся на верхние и нижние профиля, поэтому между ними нет рам. Такая система смотрится более эффектно и дает лучшую освещенность. Она подходит для нестандартных проемов и открывает больше возможностей выбора – например, сегодня очень популярны раздвижные системы остекления террас.

Рамное и безрамное остекление террас


Склити терасу можна частково або повністю. У першому випадку частина стін буде зашита - тобто, це можуть бути просто вікна з простінками між ними або невисока стіна знизу. Повне скління називають панорамним - воно дає більше огляду і освітленості.

За типом відкриття вікон і дверей розрізняють наступні варіанти:

 • Поворотні рами – открываются, поворачиваясь внутрь или наружу. При открытии вовнутрь требуют места в помещении для распахивания окна. При наружном открытии могут случайно повредиться, например, от ветра.

 • Поворотно-відкидні. – не только распахиваются, но и откидываются, создавая зазор в верхней части проема.

 • Складні («гармошка»)– собираются в аккуратную стопку сбоку проема. Могут открываться как на одну, так и на обе стороны.

 • Розсувне скління тераси. – створки движутся по верхним и нижним направляющим с помощью специальной каретки. Такая система позволяет убрать часть стены и сэкономить площадь, а еще смотрится элегантно и аккуратно.

Якщо вам цікаво, як виглядають різні варіанти скління тераси, фото на нашому сайті допоможуть в цьому розібратися. Ми пропонуємо різні види систем, за допомогою яких можна обладнати затишний куточок для відпочинку.

Остекление террасы
Остекление террас
Остекление террас Киев
раздвижные системы остекления террас
остекление террасы цена
остекление террасы киев
остекление террасы фото
остекление террасы загородного дома

Галузь застосування

В асортименті компанії «Wenster» є все необхідне, щоб виконати скління тераси:

 • заміського будинку;

 • літнього майданчика в ресторані або кафе;

 • готелю.

Для кожного приміщення ми підбираємо оптимальну систему «під ключ». Наші фахівці приїдуть до вас, виконають заміри і в призначений день привезуть і встановлять готові конструкції. Також ви можете розрахувати вартість скління надав нам розміри і конфігурацію об'єкта.

У скільки обійдеться скління тераси в Києві - ціни і особливості

Щоб приблизно оцінити витрати, потрібно заміряти приміщення тераси - це допоможе зрозуміти, скільки становить площа скління. Також багато що залежить від використовуваних матеріалів і фурнітури. Наприклад, для виготовлення рам можуть використовуватися:

 • дерево;

 • профіль ПВХ - популярний варіант при монтажі пластикових вікон;

 • алюмінієвий профіль.

Найдорожче обходяться дерев'яні конструкції. А за допомогою рам з алюмінію або ПВХ можна виконати скління тераси, ціна якого не вдарить по кишені. Також вартість багато в чому залежить від типу скла. Воно може бути стандартним, або ж загартованим, енергозберігаючим, тонованим. У кожної з цих категорій свій прайс.

Прораховуючи ціну, варто визначитися з типом відкриття дверей і віконних стулок. Наприклад, розсувне скління терас коштує дорожче ніж поворотно-відкидне, але цей варіант більш практичний і естетичний.

Щоб прорахувати, у скільки обійдеться скління тераси в Києві, ви можете зв'язатися з нашими консультантами зручним способом або викликати заміряють.

https://oknaeuro.kiev.ua/osteklenieterras