> >

Протизломна фурнітура для вікон

Бажання убезпечити приміщення від неприємних гостей – необхідна дія кожної людини. Зловмисники найчастіше проникають у квартири через стулки, залишені на провітрювання. Протизломна фурнітура вікна гарантує захист, блокуючи можливе відкривання.

Варіанти протизламної фурнітури

Умовно можна розділити види спеціальної фурнітури на електронні та механічні засоби захисту. Електронні захисники – це датчики руху, шуму на вікна, сигналізації та інші засоби. Механічні варіанти можуть тільки фізично перешкоджати зловмисникові. Замки на вікна, міцні склопакети, металеві віконниці і зовнішні ролети допоможуть протистояти злому.

Особливість протизламної фурнітури полягає в спеціальній формі запірних елементів. Навантаження на розрив становить 1500 кг, чого цілком достатньо для відсічі зловмисника. Посилення також стосується самого металу. Стальні планки і петлі мають в конструкції протизламний куточок.

Форма запірного елемента нагадує гриб. Відповідь має вушка, які утримують грибоподібний цапфу всередині себе. Розширена верхня частина цапфи впирається в відповідь, що фіксує стулку, не даючи їй відкритися. Також така фурнітура має більшу кількість точок замикання.

Зовні фурнітуру можна розпізнати за наявністю ключа або спеціальної кнопки на ручці. Активація цих елементів сприяє блокуванню відкриття стулки, тому нежданий гість не увійде в приміщення із зовнішнього боку. Дані моделі фурнітури випускають провідні виробники, яких ви зможете знайти у нас.