>
Логотип
Логотип

Безрамне скління розсувними системами

У склінні балконів, веранд і відкритих майданчиків дедалі популярнішими стають розсувні системи. Вони складаються з направляючих металевих профілів і скляних стулок. Профілі знаходяться зверху і знизу отвору і можуть мати від 3 до 5 паралельних рейок - залежно від кількості стулок. Скляні панелі їздять по ним вліво-вправо, розкриваючи або закриваючи отвір. У зібраному стані розсувна система відкриває до 80% отвору. Знизу знаходиться невеликий поріг, висота якого може варіюватися в різних системах.


Замовити консультацію!
Безрамное остекление. Раздвижные системы.
Безрамное остекление. Раздвижные системы.
Безрамное остекление. Раздвижные системы.
Безрамное остекление. Раздвижные системы.
Безрамное остекление. Раздвижные системы.
Безрамное остекление. Раздвижные системы.

Розсувна безрамна система стане вдалим рішенням для:

 • Преміальні матеріали - при створенні конструкцій використовується алюмінієвий армований профіль, сталева фурнітура та багатошарові ущільнювачі з сучасних полімерів. Також в цих системах використовуються загартовані стекла. Завдяки всьому цьому профілі надійно утримують стулки, приміщення захищене від негоди, а скло не б'ється.

 • Скління квартирного балкона або лоджії - за рахунок відсутності перегородок між стулками приміщення стає візуально просторіше. Також його легше провітрювати, регулюючи рівень відкриття стулок.

 • Терас та літніх майданчиків - система захищає приміщення від вітру і опадів, дозволяючи гостям комфортно відпочивати за столиками. Рівень відкриття отвору легко регулюється, а за рахунок низького порога через нього зручно ходити.

 • Веранд в приватних будинках - за допомогою безрамніої системи можна утеплити приміщення і надати йому більш стильний вигляд.

 • Зонування кімнат - можна зробити безрамні розсувні двері з тонуванням, які будуть відділяти робочу зону від спальні.

 • Вітрин в торгових центрах і магазинах - крізь прозорі стулки товари добре проглядаються, а ударостійке скло захищає приміщення від злому.

Розсувні системи підходять для отворів різних типів - крім радісних. Користувач може вибрати потрібну кількість стулок, розміри скла, висоту порога і інші параметри. Більш детальну інформацію про це можна дізнатися у наших консультантів. Ми продаємо різні системи для безрамного скління, а також встановлюємо їх «під ключ».

На сайті компанії «Wenster» представлено кілька лінійок розсувних слайдінгових систем: SLIM, SMART, TRACK та інші. Вони відрізняються між собою по висоті порога і іншим характеристикам. Просто скажіть нашим фахівцям, яке приміщення потрібно склити і яких розмірів - і вони допоможуть вам підібрати готове рішення. Наші замірники приїдуть у зручний для вас час і прорахують точну вартість скління. Потім в призначений день все привезуть і встановлять. На всі розсувні системи і їх установку ми даємо гарантію якості. Заповніть форму зворотного зв'язку, щоб дізнатися подробиці!

Розсувна система SLIDING SLIM

Розсувна система SLIDING SLIM - оптимальний варіант для скління отворів, через які проходить велика кількість людей. Головна особливість цієї лінійки - гранично низький поріг, який не створює перешкод при ходьбі. Тому такий тип розсувних конструкцій користується популярністю на літніх майданчиках ресторанів, терасах, а також в альтанках і павільйонах. Також їх можна використовувати всередині приміщень - для зонування простору.

Конструкція систем лінійки SLIM складається з нижнього і верхнього профілів, а також декількох стулок, які рухаються по ним в обидві сторони. В розкладеному вигляді вони рівномірно закривають отвір, а в зібраному відкривають до 80% його площі, збираючись паралельно один одному.

Варіанти руху стулок:

Основні переваги цих систем:

 • Все навантаження припадає на нижній профіль - це підвищує безпеку конструкції і дозволяє легко витримувати вагу важких стулок.

 • Стулки зчеплені між собою - змістивши одну з них, можна легко закрити або відкрити весь отвір.

 • Нижній профіль фіксується прямо на підлогове покриття - це значно спрощує монтаж.

 • Система надійно фіксується - при бажанні її можна доповнити ручками і замками.

Більш докладно про характеристики серії SLIM можна дізнатися, подивившись таблицю або зв'язавшись з нашими консультантами.

Розсувні системи SLIDING SMART

Безрамне скління системами SLIDING SMART - це комфортне і практичне рішення для відкритих майданчиків та міжкімнатних перегородок. Її стулки нанизані в нижній профіль, який надійно утримує їх вагу. Вони з'єднані між собою, тому при русі вліво-вправо перша стулка підтягує за собою інші. Їздять вони по рейках, кількість яких може варіюватися від 3 до 5: для кожної панелі передбачена своя стулка. Принцип роботи цієї розсувної системи приблизно як у шафи-купе - стулки розсуваються і відкривають 80% отвору.

Варіанти руху стулок:

Основні переваги систем SMART:

 • Міцність - в конструкції використовується анодований профіль, сталеві підшипники і загартоване скло.

 • Висока герметичність - щіткові ущільнювачі в нижній частині стулок захищають приміщення від вітру, опадів і холоду.

 • Простота монтажу - нижній профіль можна встановити прямо на ламінат, паркетну дошку або будь-який інший тип покриття.

 • Стильний вигляд - прозоре скло візуально збільшує площу приміщення. При бажанні можна замовити його тонування, гравіювання і т д.

Щоб дізнатися точні характеристики систем Смарт, ознайомтеся з таблицею. Також ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, отримати у них докладну консультацію і замовити систему.

Розсувні системи SLIDING TRACK

Для скління балконів і лоджій відмінним рішенням стане слайдингова система TRACK. Ця розсувна конструкція монтується за допомогою напрямних профілів, один з яких (нижній) виконує опорну функцію. Він же є порогом, що забезпечує додаткову безпеку. У профілі є спеціальні пази, по яких їздять стулки. У закритому стані вони заповнюють отвір і фіксуються за допомогою спеціальної засувки. Якщо потрібно провітрити балкон, стулки розсуваються, збираючись паралельно один одному.

Варіанти руху стулок:

Головними перевагами системи Трак є надійність і хороша ізоляція. Вони комплектуються міцними профілями і якісною фурнітурою. Спеціальні ущільнювачі захищають балкон від потрапляння дощу і снігу, відмінно витримують вітрове навантаження і згладжують вуличний шум. Високий поріг в нижній частині конструкції дає додаткову фіксацію і знижує ризик випадкового випадання. Також розсувні системи TRACK:

 • візуально роблять балкон просторіше;

 • прості в догляді;

 • стійкі до корозії;

 • легко підлаштовуються під будь-який дизайн - стекла можна тонувати, а профіль забарвити в будь-який колір, наприклад, під дерево.

Технічні характеристики 3-х і 5-ти трекових систем ви можете подивитися в таблиці нижче. Зв'яжіться з нами, щоб замовити безрамне скління цими системами!

Розсувні системи SLIDING MAX SLIM

Слайдінгові системи MAX SLIM - зручний варіант для «теплого» безрамного скління відкритих приміщень. Їх конструкція складається з направляючих профілів з кількома рейками і стулок, що рухаються по цим пазам паралельно один одному. В стулки встановлюються енергозберігаючі загартовані склопакети. Це дозволяє підвищити енергоефективність скління і забезпечити комфортну температуру в приміщенні в будь-яку погоду.

Системи Макс Слім - вдалий варіант для відкритих майданчиків, де ходить багато людей. Одна з головних їх особливостей - дуже низький, майже не відчутний поріг. Тому такі конструкції часто встановлюють в альтанках, на терасах, літніх майданчиках, а також в якості міжкімнатних перегородок в приміщеннях.

Варіанти руху стулок:

Основні переваги розсувних систем MAX SLIM:

 • міцність і надійність конструкції;

 • захист від холоду, вітру і опадів;

 • гарна шумоізоляція;

 • ефектний вигляд.

Детальні характеристики розсувної системи SLIDING MAX SLIM ви можете подивитися в таблиці нижче. Наша компанія займається всіма видами скління, в тому числі і безрамним. Ми використовуємо якісні розсувні системи, на які даємо офіційну гарантію. Наші фахівці завжди готові проконсультувати клієнтів і допомогти їм з вибором відповідного варіанту!

Розсувні системи SLIDING MAX TRACK

Хочете, щоб ваш балкон був максимально теплим і стильним? Тоді вам підійдуть розсувні системи MAX TRACK. Цей варіант безрамного скління передбачає установку загартованих енергозберігаючих склопакетів. Тому в приміщенні завжди буде сухо і тепло. А міцний профіль і високий нижній поріг зроблять балкон безпечніше, надійно захищаючи від випадання. Ще одним приємним бонусом цих систем є те, що висоту порога можна вибирати. У них передбачений варіант більш низького нижнього профілю, який підходить для установки на терасах та інших відкритих майданчиках.

Варіанти руху стулок:

Переваги систем MAX TRACK:

 • широка область застосування - підходять для різних приміщень і прорізів лінійної, Г- і П-подібної форми;

 • висока тепло- і шумоізоляція - за рахунок використання енергозберігаючих склопакетів і продуманої системи ущільнювача;

 • простота управління - стулки плавно ковзають по рейках за допомогою спеціальних роликів і підтягуються одна за одною;

 • надійне закриття - в системах використовується загартоване скло і спеціальні замки.

Детальні характеристики Макс Трак наведені в таблиці. Щоб проконсультуватися з нашими фахівцями або замовити скління, заповніть форму або зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

https://oknaeuro.kiev.ua/razdvizhnyesistemy