>
Логотип
Логотип

Вікна Рехау (Rehau)

Якісний профіль повністю відповідає очікуванням і відгуками, які складені про німецькі товари. Представлені Rehau вікна володіють надійністю і відповідають європейському рівню і необхідним вимогам. Наша компанія пропонує користуватися кращими варіантами і замовити вікна Рехау для будинку і офісу.

Металопластикові вікна Rehau:

Металлопластиковые окна Rehau

Різноманітність профілю і конструкції залежить від призначення. Тому рекомендуємо вибрати один з поданих далі варіантів:

  • Euro-Design 60 і Ecosol-Design 60.Система призначена для нежитлових приміщень та скління неопалюваних місць. В квартирі може застосовуватися на отворах балконів і лоджій. Ціни на вікна Рехау даного типу доступні, так як використовують бюджетний трикамерний профіль шириною 60 мм

  • Euro-Design 70 і Brillant-Design рекомендується для застосування в 1-й тепловії зоні. Тобто підходить для установки в будинках з постійним опаленням в зимовий час, що поширена в центральній, західній, східній, північній Україні. Профіль п'ятикамерний і має ширину 70 мм. Дані вікна Rehau можна купити різних форм. Серія Brillant дозволяє замовити закруглені варіанти профілю. Представлені вікна Rehau ціни вище приблизно на 9%, ніж попередній вид, але забезпечать економію на опаленні в сезон до 25%.

  • Rehau Synego і Rehau Geneo Останні розробки компанії. Дані варіанти відносять до преміум класу з енергоефективності та якості конструкції. Укріплений профіль має ширину 80-86 мм при наявності 6 повітряних камер. Металопластикові вікна Rehau ціна даних зразків вище, але гарантує підвищений захист від зломів і протягів. Профіль скоротить витрати енергії на 76% і знизить рівень шуму з вулиці.Будь-який з представлених варіантів має призначення, яке цілком виправдовує вікна Rehau виготовлення і витрати. Профіль можна поєднувати з запропонованими склопакетами шириною від 24 мм (в бюджетному варіанті) і до 52 мм в Geneo. Різноманітність варіантів дозволяє помістити вікна фірми Рехау в невеликому ангарі, так і у великому будинку, де грає роль функціональність і дизайн.


Пластиковые окна REHAU
Окна REHAU
Окна REHAU Киев
Окна Рехау
Окна Рехау Киев
Рехау окна
Окна Рехау цена
Купить окно Рехау
Окно Рехау купить

Переваги Rehau Київ

Трехкамерные окна 

Окна Рехау Euro 60

Серед розмаїття варіантів і форм, люди обирають більш якісні та доступні варіанти. Вікна профіль Рехау мають успішну історію виробництва і тисячі позитивних відгуків від задоволених жителів багатьох країн. Якість виробу відповідає стандартам Європи, а використані у виробництві полімери екологічні і безпечні для здоров'я людей. Установка вікна пвх Rehau допоможе створити в приміщенні особливий мікроклімат і при правильній експлуатації користуватися конструкцією довгі роки.


Серед особливостей розрізняють:

  • Шумоізоляція 4-5 класу дозволить вдвічі зменшити відчуття звукових коливань. Преміум клас можна встановити в будинках із проходячими магістралями, переїздами і в приміщенні відчувати себе комфортно без зайвих звуків.

  • Санітарний сертифікат підтверджує використання у вікна пвх Rehau якісних нетоксичних дозволених полімерів, які не несуть шкоди для здоров'я мешканців.

  • Довгий термін служби при правильній експлуатації підтверджений роками гарантії від виробника. Рішення купити пластикові вікна Rehau - забезпечити себе і свій будинок надійним захистом на довгі роки.

  • Міцність і стійкість. Матеріали, використовувані при виготовленні, дозволяють встояти при зміні температур. Рехау пластикові вікна можуть експлуатуватися при температурному режимі від -50° морозу до +80° тепла.

  • Різноманітність фурнітури, яка може використовуватися в обраній вами серії, дозволить вибрати необхідні варіанти для легкого користування системою, так і для її захисту.

  • Велика палітра кольорів та різноманіття форм конструкції доступна в пластикові вікна рехау Euro-Design 70, Brillant і преміум версіях. Варіанти під дерево, лакування різними відтінками та інше дозволить створити в інтер'єрі певний стиль. Зміна стандартної прямокутної форми на закруглену, арочну, трикутну дозволить виконати будь-які конструктивні завдання при початковій побудові будинку.


Дізнатися вартість Викликати замірника

Пластикові вікна Rehau ціни залежать від вибраного профілю, склопакета і функціональної фурнітури. Саме такі складові в сумі дають певне бачення розцінок. Також враховується розмір вирібу і додаткові параметри у вигляді вставних імпостів, декорування ламінацією і виконання профілю на замовлення нестандартної форми.

Пластикові вікна профіль Рехау дозволить втілити в життя будь-які ідеї щодо дизайну і оснащення. Так як функціональність із запропонованими параметрами відіграє роль у будинку.


Купити пластикові вікна Рехау

Пятикамерные окна 

Рехау Euro 70

Німецький бренд відомий своєю історією і якістю продукції. Серед цінителів довговічності і надійності компанія популярна і сприймається як еталон. Тому вибираючи дану марку, будьте впевнені в грамотному склінні вашого будинку або квартири. Пластикові вікна рехау ціна дозволяє вибрати підходящий варіант згідно з вимогами конструкції приміщення. Економні трикамерні варіанти мають доступну вартість і переваги порівняно з виробами старого зразка. А для високого показника економії комунальних послуг та енергозбереження купити вікна рехау Київ варіанти Synego і Geneo. 70-ти міліметровий профіль – золота середина для будинку і квартири. Кожен профіль конструктивно приховує у собі від 3-х до 7 камер в самій рамі, і додатково 6 для поліпшення теплоізоляційних показників. Контури ущільнювача запобіжать появі зайвої вологи і усунуть надмірну конденсацію.

Вартість вікон Рехау розраховується нашими колегами під конкретні розміри, приблизну ціну ви зможете дізнатися, поміряв ширину і висоту отвору і зателефонувавши до нас офіс.

Сертифікати

Схожі статті

Пластикові вікна

https://oknaeuro.kiev.ua/rehau