> >

Ремонт москітних сіток в Києві

Москітна сітка – незамінний аксесуар у теплу пору року. Докучливі комахи, пил з вулиці і насіння рослин можуть з легкістю потрапити в приміщення, якщо вікно не встановлена захисна сітка. Відрізняють аксесуар за способом кріплення, варіанти плетіння і формі. Будь-яку модель ви зможете вибрати з наявного асортименту.

Нюанси при використанні москітної сітки

Представлений аксесуар не є міцним і цупким, так як полотно легке і містить безліч ниток, які можуть розійтися при механічному впливі. Саме через такі зазори може проникнути бруд, пил і залетіти злісний комар. Але дрібний ремонт москітної сітки дозволить точково стягнути полотно шляхом накладення спеціальної латки.

Згаданий спосіб рекомендується використовувати тільки в рідкісних випадках, в залежності від місця положення пошкодження. Якщо щілина велика або псує зовнішній вигляд, то рекомендується повністю замінити сітчасте полотно. Для цього перетягують нову мережу на раніше використовувану рамку.

Другий варіант пошкодження може зіпсувати раму або її частини. Для проведення ремонту необхідно замінити пошкоджені деталі новими. При постійній експлуатації найчастіше страждають куточки на москітної рамі. Для їх заміни необхідно акуратно зняти гумовий ущільнювач. Він легко знімається, якщо підчепити його ножем. Зняти потрібно лише з тієї частини, де потрібна заміна куточка. Далі необхідно витягнути пластикову деталь з профілю і вставити нову на її місце.

Після успішної заміни поламаного ділянки слід назад натягнути сітку. Для цього край полотна вставляєте в канавку профілю, наверх якого надівається ущільнювач. Рекомендується проводити натяг з середини до країв, для рівномірного розподілу сітки та гумки. Заміна профілю або ручки відбувається за таким самим принципом, як і заміна куточка.

Ремонт будинку сітки

Для того, щоб відновити існуючу сітку необхідно використовувати спеціальний набір. Комплект для ремонту москітної сітки включає в себе необхідні деталі: полотно, куточки, ручки, ущільнювач і інші деталі, які будуть потрібні в монтажі. Відповідно заміна та реставрація вимагає спеціальної підготовки майстра, так як ремонт необхідно проводити акуратно і точно. Якщо у вас сітка-плісе або ролетних, то ремонт може здатися більш складним, ніж в класичному варіанті.

Перед початком теплого сезону, необхідно підготуватися. Тому наша компанія проведе якісний та швидкий ремонт москітних сіток Анвис і встановить їх на ваші вікна і двері. Комплексне обслуговування рамкових, дверних та інших видів конструкцій дозволить насолоджуватися теплою погодою і відпочити біля відкритого вікна. Звертайтеся до фахівців і забезпечте затишок вашому дому.