> >

Рулонні штори Besta

Вибираючи комплектуючі для облаштування житла, багато домочадці витрачають час на добірку якісних деталей, які в сукупності принесуть комфорт та затишок у будинок. Невеликі квартири повинні бути ергономічно укомплектовані, використовуючи кожен кут для розширення простору. А в приватних будинках рольставні – невід'ємна частина інтер'єру, яка відмінно поєднується з іншими видами віконних заслінок. Вибираючи якісні товари, варто звернути увагу на рулонні штори Besta, які є народними улюбленцями в даній області.

Особливості виробника сонцезахисних систем

Компанія Беста завоювала популярність завдяки високій якості продукції та комплектуючих. Збираються системи з деталей, випущених у Польщі, що дає можливість переконатися в європейському якості за доступною українською ціною. Рулонні штори Були представлені:

    Відкритого і закритого типу (діаметр валу становить від 19 мм до 32 мм).

    Касетні УНІ з прямим і П-подібним варіантом розташування направляючого профілю.

Багата колірна палітра тканин дозволяє використовувати полотно в будь-якому стилі інтер'єру. Призначення також може бути різним: рулонні штори встановлюють в житлових будинках, офісах, на дачах і заміських котеджах, школах та інших установах.

Вибір комплектуючих для заміни

Якісні рулонні штори завжди приносять радість та затишок у ваше житло. Якщо ви користуєтеся системами, і відчуваєте, що необхідно поміняти деталі, що зносилися, фурнітура для рулонних штор Besta вам підійде. Серед різних варіантів складових, ви знайдете будь-яку деталь відповідно дизайнерським рішенням і вашої задумом. Серед переліку товарів ви зможете замінити будь-яку складову системи відповідно розмірами вашого вікна.

Фурнітура Besta дозволить поміняти деталь яка вийшла з ладу і допоможе вашим ролетам працювати як новим довгі роки. А поламану складову просто викинути в сміття. Серед асортименту ви знайдете: вали, кріплення, механічні пристрої управління, механізми та інше.

Збираємо з деталей

Поломка штори – це в будь-якому випадку неприємно, але якщо знайти і замінити деталь що вийшла з ладу, то система прослужить довгий час. Механізм для рулонних штор Besta має особливість, яка дозволяє самостійно відрегулювати і зібрати необхідну складову саме до вашої моделі виробу. Всі комплектуючі поставляються набором і не вимагають додаткової обробки і підгонки за розміром. Упаковку достатньо розрізати і розмістити механізм або відсутні деталі на необхідне місце в системі штор.

Цікава особливість комплектуючих Беста полягає в тому, що всі деталі механізмів збираються в різні типи. Комплект включає базові компоненти, які збираються за принципом конструктора і ділиться на основні моделі: Uni 1, Uni 2 - як у відкритому, так і закритому типі і касетний варіант моделі.

Купуючи якісне виріб та комплектуючі до нього, ви забезпечите свій гаманець від переплат і будете насолоджуватися комфортним светоосвещением довгий час.

Схожі статті

Тканинні ролети

Ціни на тканинні ролети