> >

Рулонні штори міні

Невеликі помічники в будинку зроблять житло комфортним. Рулонні штори міні – відмінна ідея у оформленні невеликого віконного отвору, де важливо забезпечити регулювання світла. Система має спрощену конструкцію і достатньо легку вагу, який сприяє зручному розміщенню на будь віконній стулці.

Рулонні штори міні опис

Представлений тип може мати різне колірне оформлення. Підбір з гами відтінків і текстур забезпечить максимально якісне оформлення дизайну інтер'єру. Міні штори використовуються для компактних прорізів з метою захисту від сонячного світла, неприємних сторонніх поглядів і додання естетичного вигляду кімнаті.

Конструкція складається з наступних деталей:

  • Вал для намотування полотна.

  • Тканинне полотно, яке забезпечує захист.

  • Механізм управління.

  • Фіксатори для зручного розташування полотна.

  • Кронштейни та системи кріплення на площину.

Цей пристрій кріпиться до стулки за допомогою саморізів, що не потребує великих зусиль при монтажі. Потім на встановлені кріплення надівається вал з механізмом і згорнутим полотном. Механізм найчастіше використовується механічний з ланцюгом, що дозволяє регулювати положення натягом і переміщенням ланцюжка кульок. Після розміщення вал закріплюють засувками, які утримують його від зайвих коливань.

Особливості міні штор

Якщо ви вирішили рулонні штори міні купити, то рекомендуємо розмістити їх на невеликі отвори, а також ознайомитися з перевагами та особливостями конструкції. Штори мають:

  • Компактний розмір, що дозволить заощадити простір у невеликому приміщенні.

  • Легка вага дозволить помістити виріб на стулці, не турбуючись про провисання і часте регулювання конструкції.

  • Простота механізму ланцюжка розрахована на довгі роки служби, також як і особливе полотно тканини, яке не боїться вологи і пилу в приміщенні.

  • Яскравість кольорів захищена від вигорання, тому полотно залишається в первозданному вигляді довгі роки.

Зручність даної моделі забезпечить правильне компактне оформлення всьому отвору. Міні системи користуються попитом серед власників будинків і квартир в незалежності від загального дизайну приміщення. Дані системи відкриті і мають мінімальну кількість пристосувань в конструкції. Саме тому вона вважається найпростішою і економічною.

Рулонні штори міні ціна найдоступніша. Порівняно з іншими механізмами та варіантами оснащення отвору системи не мають зайвих частин і випускаються готовими до експлуатації. Для застосування їх досить встановити на вікно і насолоджуватися роботою. Комфортні умови для життя досягаються шляхом використання практичних атрибутів, які принесуть користь і затишок вашому дому.

Система для вікна

Міні штори відкритого типу мають в основі трубу 19 мм в діаметрі, що є самою тонкою і легкою серед інших запропонованих варіантів. Направляючі виготовлені з міцної волосіні, яка гнеться і легко повторює задану форму штори. Система підходить для глухих, розпашних і поворотно-відкидних вікон. Кронштейни, скотч та інші способи кріплення підбираються в залежності від моделі та вибору вікна.

Система міні сама доступна з усіх запропонованих варіантів. Але якщо ви вирішили модернізувати будинок і використовувати поліпшені різновиди, то пропонуємо розглянути інші комплектуючі у вигляді закритих штор. Вибирайте запропоновані на сайті варіанти і звертайтеся за консультацією в наш офіс. Для зняття замірів, зверніться до наших майстрів і викличте фахівця додому. Ми встановимо якісні штори для ваших вікон.

Схожі статті

Тканинні ролети

Ціни на тканинні ролети