>
Логотип
Логотип

Підйомно-розсувні двері Salamander Hebeschiebetur

Компанія "Wenster" реалізує Сучасні підйомно-розсувні двері від провідного виробника Salamander, які володіють підвищеною надійністю і дозволяють розробити проекти будь-якої складності для застосування в житлових приміщеннях. Вся продукція може бути стандартного та індивідуального типу під замовлення.

Подъемно-раздвижные двери Salamander Hebeschiebetur

Однією з відмінних рис системи Salamander є її площа, яка може перевершувати розміри футбольних воріт (2,44 м х 7,32 м), при цьому конструкція задіє чотири світлових простору за допомогою використання стулок, що діляться на 2 розсувних і 2 статичних елемента.

Додатковою перевагою підйомно-розсувних дверей стає використання вертикальних стійок, які забезпечують надійну фіксацію конструкції протягом довгих років. Для додання максимальної міцності для системи застосовується загартований поріг, а монтажний розмір рам становить 172 мм.


Основні конструктивні характеристики

Розсувні двері Salamander використовують стулки з фланцем виготовлені за інноваційною технологією Streamline, які можуть мати ширину 48 і 76 мм.склопакет оснащується роликами і напрямними, що забезпечують легкий хід всієї системи і максимальну зручність від використання.

Подъемно-сдвижные двери Salamander

Залежно від типу і розмірів дверей, кількість стулок становить 2 або 4 одиниці, дозволяючи створювати оптимальні варіанти схеми конструкції. Незважаючи на значну масу системи, яка може досягати 300 кг, використання якісної фурнітури дозволяє здійснювати управління стулками навіть дитині.


Підйомно-розсувні двері Salamander можуть мати максимальну довжину царги рівну 6,5 м і висоту 2,75 м.Загальна площа скління при цьому може досягати позначки 17,8 м2. На нашому сайті ви зможете підібрати систему, яка буде ідеально вписуватися в інтер'єр приміщення.

Технічні характеристики Salamander Hebeschiebetur
МОНТАЖНА ГЛИБИНА РАМИ 172 ММ
МОНТАЖНА ГЛИБИНА СТУЛКИ 76 ММ
ПО 3 КАМЕРИ В РАМІ І СТУЛЦІ +
ТОВЩИНА СКЛОПАКЕТА 24-48 ММ
ОПІР ТЕПЛОПЕРЕДАЧІ 0,70 М²×°С/ВТ
ДВА КОНТУРИ УЩІЛЬНЕННЯ З EPDM-КАУЧУКУ СВІТЛО-СІРОГО КОЛЬОРУ +
Викликати замірника

Переваги використання розсувних конструкцій

  1. Високі показники теплопередачі. Інноваційні технології, використовувані при створенні системи Hebeschiebetur, дозволяють домагатися відмінних результатів по досягненню максимального коефіцієнта енергозбереження, маючи значну перевагу над аналогічними конструкціями, виготовленими з алюмінію.

  2. Відповідність параметрам екологічності. Для розробки розсувних дверей застосовують безпечні для здоров'я людини матеріали, які проходять обов'язкову сертифікацію. Використовуючи продукцію Salamander, ви вносите свій внесок у збереження природних ресурсів і допомагаєте підтримувати екологію на планеті.

  3. Неперевершена надійність системи. Як показують результати тестування підйомно-розсувних дверей, навіть при високих експлуатаційних навантаженнях, конструкція здатна зберігати початкові якості довгі роки. Тому власнику такої системи не доведеться незабаром проводити обслуговування.

  4. Широкий вибі Залежно від індивідуальних переваг і дизайнерських особливостей приміщення, можна вибрати конструкцію в сніжно-білому кольорі, і різних комбінаціях з одно і двосторонньої ламінацією під дерево. Кількість відтінків і декоративних малюнків практично не обмежена.

Подъемно-сдвижные двери типы открывания

Підйомно-розсувні двері Salamander Hebeschiebetur користуються великою популярністю практично у всіх країнах Європи і зарекомендували себе з найкращого боку. Для отримання додаткової інформації про продукцію та з метою оформлення замовлення, телефонуйте за нашим контактним номером.


https://oknaeuro.kiev.ua/salamanderhebeschiebetur