glob_mobile>
Логотип
Логотип

Москітна сітка антикошка

Москитные сетки цена

Згідно зі статистикою, практично в кожній другій квартирі або будинку є домашні вихованці. При цьому особливо в теплі пори року, коли приміщення часто провітрюється, важливо пам'ятати про безпеку тварин. Для цього на вікна встановлюються москітні сітки, які перешкоджають проникненню в будинок комах, а також служать бар'єром від випадіння кішок з великої висоти.

Вихованець, слідуючи своїм інстинктам, може стрибати на сітку в гонитві за птахами, в результаті тканина може порватися, не витримавши великих навантажень. Саме тому, якщо Ви є щасливим володарем домашніх вихованців, фахівці рекомендують встановлювати посилені конструкції – антикошка. Це дозволить убезпечити свій будинок і не робити заміну москітних сіток передчасно.

Особливість москітних сіток для домашніх тварин

Москитная сетка антикошка

Сітка на вікна від кішок є універсальним і простим рішенням для захисту вихованців, у порівнянні з звичайними конструкціями, її міцність збільшена в декілька разів. Це дозволяє убезпечити активних кішок від випадання з вікна, а також продовжити термін служби самої москітної сітки. На відміну від звичайного полотна, тканина, використовувана в конструкції антикошка, більш стійка до гострим кігтям кішок і надійно утримує їх вагу.

Москітна сітка на вікна антикошка володіє наступними параметрами:

1. В процесі виготовлення, сітки антикошка зміцнюються скловолокном і нержавіючої сталлю, що продовжує їх термін експлуатації. Така конструкція має відразу дві переваги для тварин – захищає їх від випадання і не завдає їм травми, на відміну від металевих сіток.

2. Колір сітки для тварин може бути двох кольорів – сірий або чорний. У цьому питанні також є свій сенс, оскільки застосування цих квітів, говорить кішкам про наявність бар'єру на підсвідомому рівні. В результаті улюблений вихованець не буде проявляти зайву активність біля сітки, що також збільшить його безпеку.

3. Товщина сітки антикошка в 2-3 рази перевищує показники звичайних конструкцій, а розміри осередків на 1-2 міліметра. Тому якщо Ви вирішили придбати москітні сітки антикошка на пластикові вікна, можете бути повністю впевнені в їх безпеки і надійності.

4. Застосування рамкових кріплень. Антикошка легко і міцно фіксується на вікнах, завдяки використанню спеціальних кронштейнів. Це дозволяє без побоювань відкривати вікна, що набагато безпечніше, ніж положення вікна на верхнє провітрювання. В результаті кішка не застрягне в отворі вікна.

Сітка антикошка купити за вигідною вартості

Компанія "Wenster" пропонує москітні сітки антикошка, повністю гарантують надійне використання в приватних будинках і квартирах. Якщо Ви є власником кішки, застосування даної конструкції стане відмінним рішенням. Також ми готові запропонувати послуги по виміру та встановлення москітних сіток в Києві.

Ми піклуємося про кожного покупця і пропонуємо оптимальні рішення, які забезпечують безпеку домашніх тварин. У нашому каталозі можна подивитися, як виглядає сітка антикошка. Ціна на всю продукцію не містить націнок посередників, так як ми є офіційним дилером найбільших виробників.

Оформити замовлення або доставку на сітки антикошка, можна скориставшись кнопкою зворотного зв'язку, або зателефонувавши за нашими контактними номерами. Також радимо Вам відвідати інші розділи нашого сайту, де можна вибрати різні варіанти пластикових вікон, жалюзі та додаткові аксесуари за низькою вартістю.

Стоимость москитной сетки антикошка - 800 грн м.кв. (менее 0,6 кв.м считается как 0,6 кв.м)

https://oknaeuro.kiev.ua/setkaantikoshka