>
Логотип
Логотип

Москітна сітка антикошка

Вартість москітної сітки антикошка - 1050 грн м. кв. (менше 0,7 кв. м вважається як 0,7 кв. м)

Формула для розрахунку вартості:

В * Ш *1050= 800 = Ціна

  • В - висота світлового прорізу від і до ущільнювальної гумки.

  • Ш - ширина світлового прорізу від краю до краю ущільнювальної гумки.

Також ви можете скористатися калькулятором на нашому сайті. Для цього натисніть кнопку "Дізнатися ціну".

Згідно зі статистикою, практично в кожній другій квартирі або будинку є домашні вихованці. При цьому особливо в теплі пори року, коли приміщення часто провітрюється, важливо пам'ятати про безпеку тварин. Для цього на вікна встановлюється москітна сітка антикішка, яка перешкоджає проникненню в будинок комах, а також служить бар'єром від випадіння кішок з великої висоти. Купити москітну сітку антикішка на нашому сайті ви можете залишивши свої контактні дані в формі внизу сторінки. Наш менеджер зв'яжеться з вами, проконсультує і розрахує вартість по ваших розмірах.

Вихованець, слідуючи своїм інстинктам, може стрибати на сітку в гонитві за птахами, в результаті тканина може порватися, не витримавши великих навантажень. Саме тому, якщо Ви є щасливим володарем домашніх вихованців, ветеринари рекомендують встановлювати посилені конструкції - антикішка. Це дозволить убезпечити свій будинок від літаючих комах, пилу і не робити заміну москітних сіток передчасно.


Особливість москітних сіток для домашніх тварин

Москитная сетка антикошка

Сітка на вікно антикішка є універсальним і простим рішенням для захисту вихованців, в порівнянні зі звичайними конструкціями, її міцність збільшена в декілька разів. Це дозволяє убезпечити активних кішок від випадання з вікна, а також продовжити термін служби самої москітної сітки. На відміну від звичайної тканинної сітки, антикішка зроблена зі сталевого полотна, яке стійке до гострих пазурів кішок і надійно утримує їх вагу.

Москітна сітка на вікна антикошка володіє наступними параметрами:

1. Матеріал виготовлення - сталеве полотно, яке складно порізати ножем, відповідно, котячі пазурі не можуть його порвати. Така конструкція має відразу дві переваги - захищає тварин від випадіння і не дозволяє комарам, пилу і тополиного пуху потрапити в приміщення.

2. Стандартний колір профілю сітки антикішка може бути двох відтінків - білий або коричневий. Також є можливість пофарбувати його в інший колір, відповідно до ваших побажань, наприклад, антрацитовий.

3. Товщина сітки антикішка в 2-3 рази перевершує показники звичайних конструкцій. Розміри осередку стандартні - 1 * 1мм. Тому якщо Ви вирішили купити москітні сітки антикішка на пластикові вікна, можете бути повністю впевнені в їх безпеці і надійності.

4. Застосування рамкових кріплень. Антикошка легко і міцно фіксується на вікнах, завдяки використанню спеціальних кронштейнів. Це дозволяє без побоювань відкривати вікна, що набагато безпечніше, ніж положення вікна на верхнє провітрювання. В результаті кішка не застрягне в отворі вікна.

5. Особливу увагу варто приділити кріпленням. Це Z-образні загини, які зафіксовані заклепками до корпусу сітки. У класичних сітках загини на саморезах і можуть з часом розхитуватися. З фіксаторами на заклепках цього не станеться.

Москітна сітка антикішка здатна витримати вагу до 7-10 кг. Завдяки посиленому сталевому полотну ніяка пташка не зможе його розірвати, а ваш вихованець в безпеці.

Сітка антикошка купити за вигідною вартості

Компанія "Wenster" пропонує придбати москітні сітки антикішка (Київ), ціна на які доступна, так як ми є виробником, а не дилером. Наша продукція гарантує надійне використання в приватних будинках і квартирах, ви можете замовити виріб на вікно або двері, з фарбуванням або в стандартному кольорі, в залежності від ваших побажань. Якщо Ви є власником кішки, застосування даної конструкції стане відмінним рішенням. Також ми готові запропонувати послуги заміру та встановлення москітних сіток в Києві.

Ми піклуємося про кожного покупця і пропонуємо оптимальні рішення, які забезпечують безпеку домашніх тварин. У нашому каталозі можна подивитися, як виглядає сітка антикішка. Ціна на всю продукцію не містить націнок посередників, так як ми є виробником, а не посередником. Також при необхідності є можливість зробити перекочування старої сітки на нову, якщо конструкція рами не пошкоджена.

Оформити замовлення або доставку на сітки антикошка, можна скориставшись кнопкою зворотного зв'язку, або зателефонувавши за нашими контактними номерами. Також радимо Вам відвідати інші розділи нашого сайту, де можна вибрати різні варіанти пластикових вікон, жалюзі та додаткові аксесуари за низькою вартістю.


*Ми гарантуємо, що кіт не зможе кігтями порвати полотно сітки антикішка. Але ми не можемо гарантувати, що сітку неможливо видавити назовні при певних зусиллях (механічним тиском на полотно сітки).

https://oknaeuro.kiev.ua/setkaantikoshka