> >

Сітка від комарів на вікна

З приходом теплої погоди прилітають шкідники, які не дають розслабитися. Легкий прохолодний вечірній вітерець заганяє в приміщення безліч верескливих ночами комарів, що тривожать сон домочадців. Протистояти шкідникам можна, якщо встановити на вікна і двері на балкон або лоджію москітні сітки.

Основні рекомендації вибору

Цей виріб має бути правильно зроблено, тільки тоді сітка дасть максимальний ефект. Для цього необхідно чітко, без помилок, виміряти отвір і підібрати необхідний профіль. Полотно сітки має бути натягнутим.

Як же правильно виміряти сітку? Для цього необхідно викликати замірника або зробити все самостійно. Якщо ви вирішили зробити вимір своїми руками, то рекомендуємо робити дії покроково:

  • За допомогою рулетки поміряти ширину світлового прорізу вікон або дверей. Прикладаючи початок лінійки до ущільнювальної гуми, вона буде чорного або сірого кольору. Кінцем вимірювань буде ущільнювач з іншого боку.

  • Далі таким же чином міряємо висоту. Від краю до краю ущільнювача з зазначенням ширини профілю.

  • Віддаємо розміри на виготовлення. Вказуємо додаткові параметри у вигляді бажаних ручок, кріплень, імпоста для дверей і т. д.

  • Після отримання готової сітки необхідно закріпити її на отворі у відповідності з вибором кріплення. Найчастіше для самостійної установки рекомендується варіанти з внутрішнім кріпленням, так як вони підходять на будь-які вікна і фіксуються за допомогою невеликих, але поворотних зручних затисків прикріплених на профілі сітки.

Користуючись покрокової інструкцією по виміру сітки, ви можете самостійно вибрати собі надійного помічника по будинку у вигляді даного виробу.

Уявлення про наших сітках

Вартість москітних сіток на нашому сайті приємно здивує Вас - мінімальна ціна сітки від комарів на вікно складе 90 грн. Наші фахівці використовують якісний профіль виробника Анвис в пластиковому і алюмінієвому варіанті. Натяжна матеріал – міцна сітка з полімерного скловолокна з дрібними, але пропускають повітря, зазорами.

Системи Анвис для вікон є зручними і поширеними. Любов споживача дані сітки завоювали тим, що конструкція кріпитися шляхом поворотних гачків. Тому сітки легко зняти і помити під струменем води після тривалого використання. Для монтажу представлених сіток не потрібно свердління віконного профілю і додаткових навичок і пристосувань для роботи (у випадку з віконної москітною сіткою).

Основною особливістю наших сіток є те, що ми займаємося виготовленням самостійно, а не замовляємо готові вироби, перепродуючи їх клієнтам. Ця риса дозволяє зменшити остаточну вартість і зробити комфорт доступнішим для споживача. Ціна на сітку для вікна залежить від розміру необхідного варіанту і починається від 150 грн. за м2 готового виробу. Дізнатися деталі та отримати консультацію можна за вказаними телефонами: (044) 221-46-23; (073) 049-96-86; (068) 352-49-09 .

Схожі статті

Ціни на москітні сітки

Москітні сітки в Києві