> >

Шафа на балкон - розумна організація простору

Ви живете у маленькій квартирі, де вічно бракує місця для зберігання речей? Розумне вирішення цієї проблеми - поставити шафу на балконі або лоджії і скласти туди все, що рідко використовується, але може стати в нагоді. Його можна підібрати таким чином, щоб він не займав багато простору і був досить містким. У компанії «Wenster» можна замовити шафу на балкон вже готовому вигляді або індивідуально під ваші розміри.

Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон
Шкаф на балкон

Види шаф на балконі

Ці меблі можуть відрізнятися за матеріалом виготовлення, конструкції, способом відкриття та іншими параметрами. При виборі важливо розуміти, що навіть засклений балкон або лоджія постійно впливає на вологість і температурні перепади. Тому матеріал повинен бути стійкий до вогкості та усихання. Найчастіше шафу на балкон виготовляють із ДСП, МДФ, вагонки та пластику (ПВХ). При цьому матеріали на основі дерева захищають спеціальним покриттям.

шкаф на балкон

За конструкцією розрізняють:

 • Пенал – однодверний, компактний і досить глибокий. Купити шафу-пенал на балкон – оптимальне рішення щодо економії місця. Він підходить для малогабаритних квартир, де балкони вузькі та з малою площею.

 • Навісний кріпиться до стіни, звільняючи додаткове місце внизу. Під нього можна поставити тумбу.

 • Двостулковий – підходить для просторих балконів та лоджій, де є багато вільного місця.

 • Кутовий дозволяє вмістити багато речей і при цьому заощадити місце.

За способом відкриття бувають:

 • Шафа - класична конструкція з дверцятами, що розкриваються назовні. Це не завжди зручно, оскільки у відкритому вигляді займає багато місця.

 • Шафа купе на балкон - замовити його варто заради економії місця. Дверцята їздять у сторони по напрямних, відкриваючи або закриваючи внутрішню частину.

 • На рольставлях - піднімаються та опускаються за допомогою механічного елемента управління або дистанційного пульта. У відкритому вигляді намотуються на вал, розташований у коробі зверху.

 • З дверима-«гармошкою» - у закритому вигляді розправлена, а при відкритті її стулки компактно складаються. Це оптимальне рішення, коли потрібно купити шафу на балкон маленької площі, де немає місця для дверей.

Також важливо продумати внутрішнє наповнення. Ви можете купити шафу на балкон із полицями, висувними ящиками, вішалками або вільним простором під короби. У деяких моделей навіть є столи і сидушки, що висуваються - так шафа перетворюється на робоче місце, а балкон - в кабінет.

На нашому сайті ви можете купити готову шафу на балкон, вибравши з широкого асортименту матеріалів, типів, способів відкриття та внутрішньої комплектації. Якщо вам цікаво, як виглядає така господарська шафа на балконі, фото в каталозі сайту допоможуть скласти виставу. Це оптимальний варіант для балконів та лоджій стандартної форми. Такі корпусні меблі доступні за ціною і легко монтуються. Ви можете сьогодні замовити її – а завтра вона вже стоятиме зібрана у вас вдома.

Також ми можемо виготовити шафу на балкон на замовлення. У тому випадку у вас є можливість максимально грамотно та з користю організувати простір. Це оптимальний варіант для балконів та лоджій нестандартної форми або маленької площі. Однак важливо розуміти, що на вбудовану шафу на балкон ціна вища, ніж на готову.

Переваги встановлення балконних шаф

шкаф на балкон
 1. Економія місця в квартирі - ви зможете розвантажити ваші основні шафи від речей, якими користуєтеся не часто, але час від часу вони вам потрібні.

 2. Шафа купе на балкон - замовити його варто заради економії місця. Дверцята їздять у сторони по напрямних, відкриваючи або закриваючи внутрішню частину.

 3. Розумна організація простору – замість того, щоб хаотично складати речі на підлогу та захаращувати балкон, ви обережно розмістите їх у шафі.

 4. Ергономічні дизайнерські рішення – наприклад, можна прибудувати до шафи місце для сидіння або розмістити всередині висувний стіл. Якщо ви хочете дізнатися, якою може бути шафа на балкон, приклади на сайті допоможуть у цьому розібратися.


Компанія «Wenster» пропонує якісні шафи на балкон у Києві, ціну можна прорахувати зателефонувавши нам за вказаними на сайті телефонами.