> >

Шпроси - стильний декор для вікон

Надати отвору ефектний вигляд допоможуть шпроси на вікна. Це планки-перегородки, які вмонтовані в склопакет і ділять віконний простір на кілька полів. За допомогою цих переплетень можна створювати на вікнах ефектні малюнки, а також підвищити їх міцність. На сайті компанії «Wenster» можна купити шпроси для вікон і замовити послуги з їх встановлення. Наші фахівці допоможуть вам вибрати підходящий варіант планок та розрахувати вартість.

Разновидности шпрос для окон

Які бувають шпроси для вікон

Віконні перегородки відрізняються між собою за призначенням і типом монтажу. Вони можуть бути функціональними, і декоративними. У першому випадку шпроси у вікнах з'єднують кілька елементів конструкції і підвищують її міцність. У другому - служать виключно прикрасою.

Шпросы в стеклопакете


За типом монтажу ці планки можуть бути:

  • Конструкційними – вмонтированы в конструкцию окна и делят его на несколько полей, в которые вставляются стекла. Они являются неотделимой частью профиля и сделаны из того же материала, что и рама.

  • Накладні – планки, которые приклеиваются на стекло с наружной стороны и играют декоративную роль.

  • Міжскляні – эти шпросы в стеклопакетах устанавливают внутри камеры, то есть, между стеклами.

Виды шпрос для окон


Компанія «Wenster» не працює з накладними шпросами, оскільки вони ненадійні і непрактичні. Такі перегородки не посилять віконну конструкцію, а лише створять так званий фальшпереплет. Набагато надійніше будуть конструкційні або міжскляні шпроси на вікна, купити які можна на сайті нашої компанії.

Шпроси у вікні дозволяють створювати різні геометричні візерунки: квадрати, ромби, зірки і т д. Ви можете замовити планки різної ширини, прямі або зігнуті, вибрати один з наших візерунків або створити свій. Ми пропонуємо різні варіанти забарвлення - як стандартні білі, так і ламіновані під дерево, металік і інші відтінки. Якщо ви хочете подивитися, як виглядають шпроси на вікна, фото в нашому каталозі допоможуть в цьому розібратися.


Шпросы на окна
шпросы на окна фото
шпросы в стеклопакетах
шпросы в стеклопакете
шпросы для окон
шпросы в пластиковых окнах
шпросы в окне

Особливості та переваги

Наша компанія займається установкою надійних і функціональних віконних перегородок. Коли ми виготовляємо пластикові вікна, шпроси монтуються в їх конструкцію за бажанням замовника. Це більш практичне рішення, ніж накладні планки.

Шпросы в стеклопакетах

Функціональні шпроси в пластикових вікнах мають ряд важливих переваг перед декоративними:

  • зміцнюють конструкцію, підвищуючи її жорсткість і вітростійкість - це особливо важливо для габаритних вікон;

  • довго служать - за рахунок того, що перегородки вмонтовані в склопакет, вони міцно тримаються, на відміну від накладних;

  • виглядають органічно - вбудовані шпроси в склопакеті виготовлені з того ж матеріалу, що і профіль, тому створюють єдиний цілісний вигляд вікна;

  • доступні в широкому асортименті - ви можете вибрати будь-яку ширину планок, їх колір і продумати візерунок, а ми все виготовимо і встановимо.


Єдиний нюанс - на конструктивні шпроси на вікна ціна вище, ніж у накладних, але вони повністю виправдовують цю вартість за рахунок функціональності і міцності.

Наші фахівці завжди готові допомогти вам з вибором віконної конструкції. Вам потрібно лише заміряти отвір і вказати, яким способом ви хочете встановити шпроси у вікна. При необхідності до вас приїдуть наші майстри, які проведуть заміри, а потім в призначений день привезуть готові склопакети і встановлять їх.