> >

Рулонні штори для офісу

Оформити місця з великою кількістю людей не просто. Весь простір приміщення повинно бути наповнене тільки зручними речами, які не створять перешкод при переміщенні. В цілях ергономічності багато оформлювачі офісів та інших приміщень з великою місткістю вибирають рулонні штори. Саме цей продукт є незамінним для віконних прорізів згаданого призначення.

Як правильно підібрати аксесуар

Рулонні штори для офісу – вигідне рішення кожного роботодавця. Представлений варіант полотна має кілька переваг:

  • Функціональність.

  • Можливість регулювання освітлення вдень.

  • Економія місця, компактність.

  • Легкий догляд і акуратний зовнішній вигляд.

  • Доступні і різноманітні варіанти оформлення приміщень.

Віконний проріз у разі оформлення ролетами може служити як основне джерело світла днем для місць біля вікна. Легке управління сприяє розкриттю огляду одним рухом руки або натисканням кнопки електронного пульта. Будь ролет вводиться в дію завдяки обраному механізму управління, яке монтується при установці штори на вікна. Існують різні внутрішні механізми, а також електронні, дозволяють відкрити всі приміщення одночасно.

Вибір полотна рулонних штор для офісу грає естетичну роль. В основному замовники віддають перевагу більш економним рішенням і світлим тонам, але можливе оформлення в будь-якій колірній гаммі у зв'язку з корпоративним стилем компанії. Вид, тканина і рельєф самої штори також може змінюватися відповідно побажань замовника.

Полотно на всі випадки життя

Робочий день в офісі – це ціле мистецтво догляду в себе і роботу. Кожен працівник чітко знає свої обов'язки і швидко виконує поставлені на день завдання. Саме тому важливо підтримувати правильну розстановку речей і розуміти важливість кожної деталі. Рулонні штори для офісу допоможуть правильно і зручно завісити вікно і забезпечити комфорт працівникам.

Головна перевага, на яку звертають увагу роботодавці – це доступна ціна на весь асортимент моделей штор. Ролети вважаються самим практичним і дешевим оформленням, тому ви завжди зможете обміркувати і правильно розподілити власний бюджет при цьому грамотно оформити інтер'єр для працівників. Особливість цінової політики полягає в тому, що кожна ставня монтується не окремо на стулку, а цілим полотном на вікно. Дане рішення не практично для використання у власній квартирі, але є зручним для громадських місць. Також представлене рішення допомагає зменшити ціну на кінцевий продукт.

Замовити виріб ви зможете на сайті. Виклик замірника на об'єкт допоможе уникнути помилок у розрахунках і призведе до повного прилягання виробу на віконний отвір. Консультація фахівця проводитися з використанням зразків тканини, тому можна підібрати оптимальний варіант для приміщення. Способи оплати також будуть зручними для вас. Наша компанія також пропонує спосіб безготівкового розрахунку з ПДВ.