>
Логотип
Логотип

Рулонні штори з фотодруком

Прогресивне оформлення віконних прорізів рулонними шторами поступово перестає бути чимось ексклюзивним. Проте дизайнери не зупиняються в політ своєї фантазії, намагаючись надати інтер'єру неповторну самобутність і креативність.

Як наслідок їх витонченності, у багатьох будинках, квартирах та офісах стали з'являтися рулонні штори з фотодруком.

Рулонные шторы с фотопечатью фото
Рулонные шторы с фотопечатью фото
Шторы с фотопечатью фото
Рулонные шторы с фотопечатью фото
Фотопечать на рулонных шторах
Тканевые ролеты с фотопечатью фото
Рулонные шторы с фотопечатью фото
Шторы с фотопечатью фото
Фотопечать на рулонных шторах
Тканевые ролеты с фотопечатью фото
Рулонные шторы с фотопечатью фото
Шторы с фотопечатью фото
Рулонные шторы с фотопечатью фото
Тканевые ролеты с фотопечатью фото
Рулонные шторы с фотопечатью фото
Фотопечать на рулонных шторах

Як виглядають тканинні ролети з фотодруком

Унікальність такого віконного оздоблення в тому, що вони здатні формувати свій власний оригінальний стиль інтер'єру. Зображення на таких фотошторах може бути яким завгодно - від звичайних яскравих тонів до чарівних пейзажів.

Сучасні технології дозволяють створювати неповторні малюнки на різних видах штор, а також наносити зображення на жалюзі з фотодруком.

Переваги штор з фотодруком

Говорячи про естетичну сторону самої технології та результати її застосування на тканини, неможливо обійти увагою і такі переваги фотодруку:

  • Тканинні ролети з фотодруком гармонійно створюють візуальне розширення інтер'єру в приміщенні.

  • Всі моделі створюють ілюзію виходу простору кімнати за межі віконного отвору і гармонійного його поєднання з панорамою ландшафтного дизайну.

  • Технологія рулонних штор з фотодруком дозволяє створити незвичайну обстановку в приміщеннях будь-якого призначення у приватних будинках, квартирах з елітним ремонтом, в офісних та адміністративних будівлях.

  • Довговічність зображення обумовлена особливостями друку - воно не вигорає під дією сонячних променів, не блякне під впливом перепаду температури.

Крім того, жалюзі з фотодруком, встановлені на вікнах магазинів, кафе та інших комерційних установ, можуть виступати в якості рекламного засобу, якщо на них нанесено зображення з логотипом або рекламною пропозицією.

І, звичайно ж, вибір малюнка не залежить від стандартних шаблонів - безмежний вибір різних стилів і панорам може бути застосований до штор будь-якого розміру.

Особливості фотодруку на рулонних шторах

У практиці виробництва тканинних ролет з фотодруком звичайно застосовується одна з двох актуальних технологій:

  • Термічний друк.

  • Ультрафіолетовий друк.

Метод термічнонр фотодруку більше підходить для рулонних штор з синтетичного полотна. На нього легше наносити плівкове покриття, і воно надійно утримується на такому матеріалі. При термічному друку на тканину наноситься термоплівка із зображенням фарбами на водній основі. Така технологія забезпечує довговічність штор, їх стійкість до ультрафіолетового впливу і температурних перепадів. Мінімальна товщина плівки дозволяє зберігати цілісність зображення.

Другий метод створення підходить для друку на будь-якому матеріалі. Спеціальний хімічний склад наноситься на поверхню дерев'яної, пластикової, алюмінієвої, скловолоконної поверхні або на полотно з якого виробляються тканинні ролети. Ця процедура здійснюється методом струменевого друку за тим же принципом, за яким працюють і звичайні струменеві принтери. Відразу після цього малюнок обробляється методом ультрафіолетового опромінення, що дозволяє йому швидше висохнути і закріплює його експлуатаційні характеристики.

Обидва методи мають гідні властивості - створені з їх застосуванням штори, жалюзі з фотодруком стійкі до вигорання, виключають деформацію зображення при пранні та чищенні, володіють пиловідштовхуючими здібностями і легко піддаються драпіровці.

Ціна нанесення фотодруку на рулонні штори:

Термічний фотодрук: 450 грн. м. кв
Ультрафіолетовий друк: 550 грн. м. кв

Список безкоштовних фотобанків:

www.shutterstock.com/ru/

Схожі статті

Тканинні ролети Київ

Тканинні ролети день-ніч

Тканинні ролети black out

https://oknaeuro.kiev.ua/shtorysfotopechatyu