> >

Типи рулонних штор

Будь-які типи рулонних штор на пластикові вікна допоможуть не тільки прикрасити ваш дім, але стати функціональною річчю в інтер'єрі. Практичні і універсальні пристрої забезпечать захист від яскравих променів, нав'язливих поглядів і створять комфортну атмосферу для життя. Вироби послужать ергономічним доповненням до вашого інтер'єру, так як різноманітність кольорів і текстур дозволить підібрати актуальний варіант для вас.

Рулонні штори види і опис

Представлені конструкції розраховані для тривалого використання. Саме тому тканинне полотно відштовхує пил і рідко забруднюється. При виборі довговічного виробу рекомендуємо звернути увагу на види, так як правильно підібраний матеріал буде радувати вас довгі роки. Отже, основні групи виробів:

  • Відкриті. Тканинна основа намотується на вал відкритого типу, який закріплений у верхній частині прорізу. В нижній частині конструкції – напрямна планка. Можна використовувати для невеликих і габаритних прорізів, так як від вихідного розміру підбирається діаметр вала, форма кронштейнів і загальна ширина планки. Виріб практичний і має доступну вартість.

  • Закриті. Система має подібний принцип дії, але конструкцію з невеликими відмінностями. Вал захищений коробом, який приховує в собі механізм і зберігає тканинне полотно в зібраному вигляді. Тканина захищена від провисань і щільно прилягає до вікна, що гарантує надійний захист як вночі, так і вдень.

Перераховані види жалюзі і рулонних штор вибираються, виходячи з побажань замовника, розмірів і геометрії отвору і додаткових показників. Ціна також відрізняється, виріб з коробом буде мати більшу вартість, ніж без нього. Також впливає вибір полотна, механізму і інші фактори.

Ролети види і опис

Зазначені віконні завіси розрізняють за типом управління. Підібрати механізм можна для будь-якого типу, так як управління буде проводитися вами виходячи з облаштування будинку і досяжності віконних прорізів. Типи ролет по механізму керування розрізняють наступні:

  • Ланцюговий. Даний механізм найбільш поширений і доступний, тому його можна зустріти в будь-якому магазині, офісі, будинку. Спосіб регулювання полягає в розташуванні шнура і проводиться вручну. Фіксація можлива в нижній частині і необхідному положенні.

  • Пружина. Представлений механізм легкий в управлінні і може як повністю, так і частково фіксувати полотно на отворі. Систему можна встановити на класичні і розташовані знизу вгору варіанти. Єдиним мінусом вважається розтяг пружини, оскільки з часом вона втрачає властивості і вимагає заміни. Щоб зменшити знос, фахівці рекомендують застосувати даний механізм на вікна, де регулювання світла не є постійною.

  • Електропривод. Автоматична Система і досить проста в управлінні. Рекомендується для всіх типів оформлення вікон, в тому числі у недосяжних місцях. В дію приводиться за рахунок роботи електромотора, який може запускатися дистанційним пультом.

Будь-який із застосовуваних механізмів має свої особливості установки, роботи і призначення. Підбираючи для себе ідеальний варіант, рекомендуємо звернутися до фахівців за консультацією, а також замовити прийнятні варіанти.

Рулонні штори види кріплення

Установка деяких систем може проводитися як самостійно, так і фахівцями. Способи монтажу залежать від вибору пристрою і поверхні. Найчастіше виріб прикріплюють до профілю вікна або до укосу. Вибір залежить від конструкції і її особливостей. Відкриті типи рулонних жалюзі можуть прикріплятися на липку стрічку або свердлінням спеціальних кріплень до профілю. Далі вал одягається на встановлені частини власників і готовий до використання.

Закриті типи рулонних штор відрізняються від відкритих наявністю коробу. Тому монтаж буде проходити інакше. При вимірі враховуються габаритні розміри конструкції. Бічні напрямні кріпляться за штапик на двосторонній скотч, за рахунок чого міцність установки буде набагато вище, ніж у аналогічного монтажу відкритої системи. Після цього вгорі до напрямних монтується короб з тканиною.

Жалюзі рулонні види підбираються, виходячи з передбачуваного навантаження на отвір. Також рекомендуємо великі розміри стулок оформляти закритими системами, максимально прикріпленими до профілю вікна. Таке розташування допоможе акуратно оформити отвір і задіяти підвіконня для власних потреб. Відкриті види рулонних штор підійдуть для невеликих отворів в компактних квартирах, так як їх можна встановлювати на двосторонню стрічку або з допомогою підвісних кріплень, які витримують невелику вагу. Мінімалізм даного пристрою дозволить функціонально завісити вікна без зайвих побудов.

Види ролет обираєте ви самі, так як хто краще господаря знає особливості і тонкощі власного житла? Наша компанія пропонує якісні варіанти декорування з урахуванням практичності і високої функціональності представлених товарів. Рулонні штори детальний опис за видами і матеріалами ви також можете знайти на нашому сайті та оформити замовлення на ваші позиції.

Схожі статті

Тканинні ролети

Встановлення рулонних штор