glob_mobile>
Логотип
Логотип

Ламіновані вікна

Ламіновані вікна пвх – це оригінальне колірне рішення для інтер'єру і оформлення фасаду. Завдяки можливості перенесення палітри кольорів та передання рельєфу на поверхню профілю дана технологія завоювала популярність серед мешканців і дизайнерів приміщень. Основні кольори кожного бренду профілю мають загальну основу і технологію нанесення плівки, про яку описано далі.

Ламіновані пластикові вікна, спосіб виробництва

Звичний багатьом стандартний білий профіль покривається тонкою, але досить міцною плівкою. Покриття повністю передає структуру і яскравість вибраного кольору з запропонованої палітри. Найпопулярнішими відтінками вважається дуб, вільха та інші, які зможуть візуально відобразити дерев'яні рами. Також вітаються яскраві кольори, які використовуються під меблі, шпалери та інші складові інтер'єру. Серед можливого переліку торгових марок, вікна пластикові ламіновані пропонуємо наступні:

  • Rehau. Німецького виробництва

  • Salamander Німеччина

  • Openteck - доступні вітчизняні зразки

  • WDS – Українські системи.

Вибраний колір плівки наноситься на раму або її частину за допомогою спеціального обладнання під впливом високих температур – 130оС. Дана температура розплавляє поліуретановий клей і змішує його з частинками плівки і верхнього шару пластика. Плавлення прикріплює дані складові на молекулярному рівні і гарантує високу міцність склеювання. Тому після нанесення кольорового шару, плівка не віддирається і не деформується навіть при несприятливих атмосферних явищах.

Ламіновані вікна та їх види

Окно с ламинацией

Нанесення плівки можливо як всі, так і на вибіркові поверхні. Від цього залежить вигляд кольорові вікна пвх і фінальна вартість замовлення. Серед варіантів розрізняють:

  • Внутрішня. Даний вид ламіновані вікна ціна найнижча, так як плівка наноситься тільки з боку кімнати. Такий варіант дозволяє прикрасити інтер'єр, а зовнішню частину залишити в стандартному білому кольорі без оформлення. Світлі відтінки підходять під будь-який варіант фасаду, і тому вважаються базовими.

  • Зовнішня. Варіант дозволяє прикрасити фасад обраним відтінком, а внутрішню частину виробу, з боку кімнати, залишити білою. Таке рішення також доступно, а якість плівки дозволить зберегти яскравість кольору під час використовування рами.

  • Двостороння. Нанесення кольорового шару може наноситися повністю – на зовнішню, внутрішню частини також на торці рами. Так і частково, де всередині і зовні приміщення буде покриття, а на торцях, в разі відкриття вікон, можна спостерігати білі частини профілю.

Ламіновані пластикові вікна ціни відрізняються в залежності від вашого вибору. Основними критеріями визначення цінового діапазону є обрана конструкція для установки, варіант нанесення кольорового покриття. Наша компанія пропонує кращі варіанти для оформлення приміщення.

Зручність користування і краса

Окна под дерево

Функціональність конструкції перевірена роками, так як правильно укомплектована і встановлена система допоможе скоротити витрату тепла, зробити приміщення затишним. Легку експлуатацію забезпечить якісна фурнітура провідних марок, яка також виготовляється під колір конструкцій. Тому при замовленні вікна пвх кольорові, фахівці допоможуть підібрати ручки під систему і оригінально оформити будинок, незалежно від конструкторського рішення обраної марки.

Найкращим поєднанням для оформлення фасадів є поєднання арочних конструкцій з колірною гамою, що нагадує дерево. Кольорові пластикові вікна ціна менша, ніж у дерев'яних рам, а функціональність більше. Пластик не деформується і не вимагає особливого догляду, порівняно з природним аналогом. Дерево вимагає покриття лаком і може зіпсуватися від погодних умов через кілька років використання. Встановлюючи ПВХ, таких питань не виникне навіть через 10 років використання.

Пластикові вікна кольорові – відмінне рішення для скління будинку. Створення натурального рельєфу і відтінку завдяки якісному складу комплектуючих і технології нанесення дозволить насолоджуватися красою та функціональністю пристрою довгі роки.


Схожі статті

Вікна Rehau

Німецькі вікна salamander

Пластикові вікна ALM Plast

https://oknaeuro.kiev.ua/tsvetnyeokna