>
Логотип
Логотип

Утеплення балконів і лоджій


Чем утеплить балкон

Комфортне житло завжди асоціюється з теплою температурою в зимовий час, а з прохолодою – у літній. Утеплення та обшивка балкона допоможе досягти бажаного температурного режиму за рахунок ізоляції приміщення і створення затишного мікроклімату для всіх мешканців. Правильний ремонт також допоможе заощадити значну суму на оплату комунальних послуг, за рахунок використання технологічних матеріалів та енергоефективних конструкцій для скління.


Обшивка та утеплення балкона

Утепление балконов изнутри схема

Для того, щоб у будинку було тепло навіть у найлютіші морози, а яскраве літнє сонце не засліплювало, необхідно провести деякі роботи. Домогтися високого показника енергозбереження утеплення балкона під ключ ціна включає високоякісні матеріали і роботу професійних майстрів. Для того, щоб провести утеплення необхідно наступне:

  • Замінити застарілі віконні конструкції на сучасні. Енергозберігаючий склопакет і багатокамерний профіль допоможе зберегти тепло і звести втрати до мінімуму.

  • Прибрати щілини і зазори. Будь-яка тріщина або шов пропускає повітря, отже, без усунення даного нюансу, подальший ремонт не буде ефективним. Обробляють щілини герметиком або монтажною піною.

  • Створення і накладення теплоізоляційних шарів на підлогу, стіни і стелю. Утеплення та оздоблення лоджії на даному етапі передбачає розподіл гідро-і теплоізоляції по всім конструктивним складовими. А також обробка стиків матеріалів герметиками або піною. Додатковий шар паробар'єра забезпечить захист від вологи і конденсату, який утворюється від зміни температур.

Утеплення балкона ціна залежить від якості застосовуваних матеріалів, при виборі комплектуючих – економити не варто, так як мінімальні характеристики можуть не дати бажаного результату, а приміщення залишиться холодним.

Наступний етап ремонту передбачає створення каркаса, на який буде кріпитися матеріал обробки. Дерев'яний брус розташовується поздовжньо і поперечно по площині поверхні, де з зовнішньої сторони буде приєднаний профнастил або сайдинг.

Матеріали для утеплення


Обрешетка стены фото
Утепление стен балкона минватой фото
Паробарьер стены фото
Утепление пенопластом фото

Пропоновані види послужать надійним захистом і допоможуть провести ремонт максимально ефективно з можливість подальшої економії на обігріві приміщення.

Утеплення балкона під ключ включає роботу над наступними елементами:

  • Обробка підлоги. Спочатку на поверхні розміщують брус поздовжньо і поперечно, між ними укладають шар матеріалу. Далі укладають декоративне чистове покриття, яке стане основою для нової підлоги. Для цього використовують дошку, ОСБ, лінолеум та інші вибрані покриття. На підлогу йде основне навантаження, так як на нього тисне вага при експлуатації, тому конструкція повинна складатися з міцних матеріалів.

  • Вибір мінеральної вати для утеплення. В якості варіанту вибирають основні типи матеріалу: шлакова, скляна, кам'яна вата. Мінвата може використовуватися як в рулонах, так і в плиті. Кріпиться утеплювач на створену обрешітку. Зверху матеріалу встановлюють обробку.

  • Утеплення пінопластом. Чим більше товщина даного матеріалу, тим більша щільність і ефективність. Листи встановлюються на каркас, після чого стики герметизують піною. Кріплення пінопласту до профілю або бруса проводиться за допомогою клею або дюбелів

  • Пінополістирол або стиродур. Матеріал має менший коефіцієнт теплопровідності, ніж інші матеріали. Тому його вважають ефективним і утеплюють приміщення як всередині, так і зовні. Процес не відрізняється від пінопласту.

Вибір утеплювача


Утепление потолка пенопластом фото Утепление потолка минватой фото Утепление потолка стиродуром фото

Не дивлячись на варіанти обробки приміщення, необхідно включити в ціну утеплення балкона, віконні конструкції з високим показником енергоефективності та багатокамерного профілю. Якісне скління дозволить зменшити витрату споживання тепла. Але вибір утеплювача залишається за вами, з урахуванням характеристик кожного з представлених матеріалів і його вартості. Наша компанія пропонує утеплення балкона за доступними цінами, а якість робіт дозволить не займатися малоефективною самодіяльністю, а отримати бажаний результат з рук професіоналів.Схожі статті

Утеплення балкона під ключ

https://oknaeuro.kiev.ua/utepleniebalkonov