>
Логотип
Логотип

Розширення балкону

Балкони з виносом Київ – відмінний варіант розширення житлової площі та ергономічний розподіл столичних квадратних метрів. Раніше балкони використовували для зберігання тимчасово непотрібних речей, але зараз така прибудова стала можливістю розширити кімнату і втілити задуманий дизайн. Наші співробітники допоможуть звести якісну і міцну конструкцію, а також зробити її теплою і комфортною.


Вибір збільшення площі

Існує кілька варіантів ремонту з виведенням додаткової площі. Кожен з процесів не простий і потребує спеціального обладнання, навичок працівника. Щоб домогтися бажаного результату, потрібно звернутися за допомогою до наших монтажників, які зроблять проект на найвищому рівні. Але для початку рекомендуємо вибрати технологію і приблизно прорахувати, скільки коштує розширення балкона згідно з побажаннями.

Розрізняють наступні способи розширення балконів:


Варто відзначити, що збільшення площі вважається переплануванням квартири і потребує вирішення у відповідних органах за місцем реєстрації. Тому рішення збільшити балкон на 30 см і більше повинно обумовлюватися зі службами. Балкони з виносом Київ ціна включає безліч чинників крім витрачених матеріалів і роботи.

Способи скління виносної конструкції

При виборі системи рекомендуємо вам визначитися з вибором і метою скління. Наші фахівці проводять монтаж і рекомендують вибрати наступні варіанти:

Холодное или теплое остекление - что лучше

  • Тепле скління. Варіант допоможе об'єднати кімнату з виносом, при цьому бажана температура в кімнаті збережеться. Рекомендується використовувати п'ятикамерний профіль і енергоефективне скло, що складається з двох камер з газовим наповненням. Винос балкона ціна з урахуванням утеплення буде дорожче, ніж інший варіант, так як вартість матеріалів і конструкції дозволяє зробити окрему житлову зону на місці розширеного простору.

  • Холодне скління. Передбачає використання звичайного трикамерного профілю в поєднанні з тонким склопакетом 24 і 32 мм. Даний варіант доступний і влаштовує в разі звичайного скління без мети високого показника збереження тепла.

Якщо вас хвилює питання: скільки коштує розширити балкон, то телефонуйте нашим консультантам. Співробітники допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашого будинку і провести ремонтні, монтажні роботи на вищому рівні.


Найменування роботи: Ціна
Ціна балкони з виносом по підвіконню: 1050 грн
Ціна балкона з виносом - каркас під обшивку з урахуванням зовнішньої обшивки, але без утеплювача: 1540 грн
Вартість виносу підлоги з профільної труби без перила і без утеплювача: 1820 грн
Винос підлоги з труби з поручнями і зовнішньої обшивкою, без утеплювача: 2660 грн
Дах з паробар'єром, мінватою і роботою за підшивку стелі. Матеріал на підшивку стелі ОСБ плита: 2520 грн

Якщо Ви хочете дізнатися всі ціни на роботи по ремонту балкона, пропонуємо відвідати сторінку Ціна балкона або звернутися до фахівців компанії Вікна-Євро за безкоштовною консультацією за телефонами, вказаними на сайті.Схожі статті

Балкон під ключ з виносом

https://oknaeuro.kiev.ua/vynosbalkona