glob_mobile>
Логотип
Логотип

Розширення балкону

Вынос пола на балконе

Балкони з виносом Київ – відмінний варіант розширення житлової площі та ергономічний розподіл столичних квадратних метрів. Раніше балкони використовували для зберігання тимчасово непотрібних речей, але зараз така прибудова стала можливістю розширити кімнату і втілити задуманий дизайн. Наші співробітники допоможуть звести якісну і міцну конструкцію, а також зробити її теплою і комфортною.


Вибір збільшення площі

Існує кілька варіантів ремонту з виведенням додаткової площі. Кожен з процесів не простий і потребує спеціального обладнання, навичок працівника. Щоб домогтися бажаного результату, потрібно звернутися за допомогою до наших монтажників, які зроблять проект на найвищому рівні. Але для початку рекомендуємо вибрати технологію і приблизно прорахувати, скільки коштує розширення балкона згідно з побажаннями.

Розрізняють наступні способи розширення балконів:

Балкон с выносом по плите

На плиті:

Популярний метод, що дозволяє збільшити площу з додатковим зведенням. Для цього майстра видаляють старий парапет і нарощують несучу плиту по обидва боки. Розширення відбувається завдяки встановленню зварного швелера або труби. Потім дані складові приварюються до стінки конструкції балкона зсередини, де забиваються частини армування під різними кутами. Таке виготовлення каркаса служить надійною опорою для подальшої конструкції. Після зведення проміжок між плитою і каркасом обшивають металевим коробом і нащельником, а потім проводять утеплення. Такий вид розширення ефективний і дає можливість зробити з балкона окрему кімнату.


Балкон с выносом по подоконнику

По підвіконню:

Процес зведення даної конструкції починається з установки металевих куточків на несучу плиту або до поручнів. Далі спеціальні кутові кронштейни приварюють перпендикулярно або паралельно, в залежності від бажаної форми і конструкції балкона, до парапету або бетонної плити. Потім до верхньої частини закріпленого кронштейна приєднують зварюванням профільну трубу або куточок. На який, в подальшій обробці монтують металопластикову конструкцію. Вікна необхідно ставити на цілісний виріб високої міцності, щоб уникнути провисань імпоста вже готової балконної конструкції. Провисання загрожує неправильною роботою вікон і погіршенням відкривання і закривання стулок. Наостанок, конструкція закривається профлистом або сайдингом.


Балкон с выносом от пола

Від підлоги:

Ремонт або винесення такого типу найчастіше проводять у радянських будівлях, де балкон вже є, але потребує реставрації або ремонту. Існуюча конструкція в таких будинках є холодним приміщенням, яке необхідно утеплити. Тому до поручнів шляхом зварювання приєднують металевий куточок в паралельному положенні до самих поручнів. На куточок буде монтуватися віконна система. Після установки каркаса нижню частину обшивають шляхом прикріплення профнастилу або сайдінга на встановлений дерев'яний брус, прикрученний до поручнів. Для додання необхідного температурного режиму в приміщенні конструкцію утеплюють пінопластом із застосуванням гідробар'єра або іншими матеріалами на вибір клієнта. Внутрішня обшивка залежить від уподобань і може бути виконана пластиком, вагонкою, плитами МДФ.


Балкон с выносом крыши

Винос даху:

Для спорудження відсутність даху просто неприпустима. Недостатній розмір сусідської плити чи малий обхват існуючого даху, а також інші фактори можуть просто зруйнувати вашу балконну споруду. Тому винос даху – необхідна дія для певних балконів. У разі невеликого зазору між віконною системою і сусідської плитою, можна встановити цинкові козирки. Виріб кріплять до рами металевими куточками, які прикручують з одного боку – козирок, з іншого – у раму вікна. Полоса рами шляхом свердління приєднується до армування профілю, а з внутрішньої частини забивається в плиту. У разі відсутності даху необхідно звести каркас з металевих кутів і труб у відповідності з розмірами балконного виносу. Далі монтуються профлисти і прибираються зазори. Після цього дах утеплюєть і обшивається ОСБ. Розширення балкона ціна враховує зведення даху, якщо є бажання клієнта, але в деяких випадках це необхідна дія, без якої монтаж пластикових конструкцій буде неможливий.

Варто відзначити, що збільшення площі вважається переплануванням квартири і потребує вирішення у відповідних органах за місцем реєстрації. Тому рішення збільшити балкон на 30 см і більше повинно обумовлюватися зі службами. Балкони з виносом Київ ціна включає безліч чинників крім витрачених матеріалів і роботи.

Способи скління виносної конструкції

При виборі системи рекомендуємо вам визначитися з вибором і метою скління. Наші фахівці проводять монтаж і рекомендують вибрати наступні варіанти:

  • Тепле скління. Варіант допоможе об'єднати кімнату з виносом, при цьому бажана температура в кімнаті збережеться. Рекомендується використовувати п'ятикамерний профіль і енергоефективне скло, що складається з двох камер з газовим наповненням. Винос балкона ціна з урахуванням утеплення буде дорожче, ніж інший варіант, так як вартість матеріалів і конструкції дозволяє зробити окрему житлову зону на місці розширеного простору.

  • Холодне скління. Передбачає використання звичайного трикамерного профілю в поєднанні з тонким склопакетом 24 і 32 мм. Даний варіант доступний і влаштовує в разі звичайного скління без мети високого показника збереження тепла.

Якщо вас хвилює питання: скільки коштує розширити балкон, то телефонуйте нашим консультантам. Співробітники допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашого будинку і провести ремонтні, монтажні роботи на вищому рівні.


Балкони з виносом і їх ціна
Найменування роботи: Ціна
Ціна балкони з виносом по підвіконню: 1050 грн
Ціна балкона з виносом - каркас під обшивку з урахуванням зовнішньої обшивки, але без утеплювача: 1540 грн
Вартість виносу підлоги з профільної труби без перила і без утеплювача: 1820 грн
Винос підлоги з труби з поручнями і зовнішньої обшивкою, без утеплювача: 2660 грн
Дах з паробар'єром, мінватою і роботою за підшивку стелі. Матеріал на підшивку стелі ОСБ плита: 2520 грн

Якщо Ви хочете дізнатися всі ціни на роботи по ремонту балкона, пропонуємо відвідати сторінку Ціна балкона або звернутися до фахівців компанії Вікна-Євро за безкоштовною консультацією за телефонами, вказаними на сайті.Схожі статті

Балкон під ключ з виносом

https://oknaeuro.kiev.ua/vynosbalkona