>
Логотип
Логотип

Вертикальні маркізи ZIP

Надійний захист вашого вікна - це комфорт будинку в цілому. Вертикальні маркізи забезпечують надійну вітро- і сонцезахист, а також позитивно впливають на зовнішній вигляд будинку. Зручність і простота використання роблять такі заслони ідеальним рішенням для невеликих вікон в кухні, а також об'ємному склінні терас. Далі розглянемо докладніше види, що таке маркізи zip і особливості даного пристрою.

Вертикальные маркизы

Вітростійкі ZIP маркізи

Вертикальні маркізи в Києві досить поширений вид захисту віконних прорізів. Конструкція проста у використанні і являє собою вал, на який накручується полотно. Вал, в свою чергу, ховається в захисний короб, а полотно рухається по напрямних.

ZIP маркизы профили

Управління системою відбувається за рахунок спеціального механізму: електроприводного або механічного. Комплектацію підбирає клієнт самостійно або за допомогою консультанта компанії Wenster. Можна вибрати тип управління, профіль, колір і матеріал самого полотна, а також інші комплектуючі.


 • Ручное управление
  Ручне керування
 • Електродвигун

Також варто відзначити переваги виробу, порівняно з іншими типами ролетів:

 • Захист від попадання вологи, комах, сонячних променів.

 • Естетичний зовнішній вигляд при використанні на терасі і великих конструкціях.

 • Полотно, що використовується дозволить створити вітростійкі маркізи.

 • Можливість монтажу як на прорізи, так і під дахом.


 • Солнцезащита
  Сонцезахист
 • Захист від комах
 • Вітрозахист

Ви можете вертикальні маркізи купити стандартної комплектації, яка включає конструкцію, що складається з компактного короба 103 * 104мм, що дозволяє збільшити ширину виробу до 3.5 метра. Це відмінне рішення для тих мешканців, які хочуть закрити отвір на терасі, балконі або інших варіантах об'ємного скління. Вибір тканини Флекса включає колірні рішення від бежевого до вугільно сірого відтінку.

Особливості полотна Флекса

Фірма Венстер пропонує клієнтам тільки найкращі та перевірені варіанти популярних торгових марок. Саме тому рекомендуємо вертикальні маркізи для тераси з тканиною Флекса.

Ткань флекса для zip маркиз

Поліестерова основа забезпечена спеціальним акриловим покриттям, що допомагає зберегти колір і стійкість до вигорання і деформацій. Екстремальні умови і надлишки світла не страшні даній плівці. Особливість матеріалу - відображення 98% променів, що дозволяє створити комфортні умови в альтанці або на терасі вашого будинку. Простота збирання - ще одна перевага тканини. ПВХ матеріал відштовхує бруд, тому легка мийка поверне виробу вид нової речі.

Перед тим як маркізи вертикальні купити, вам варто визначитися з типом управління: ручне або електродвигун. Mosel - провідна марка електродвигунів. Турецький виробник створив якісний і довговічний виріб, який допоможе у відкритті та закритті ролети за допомогою дистанційного керування. Також доступні варіанти ручного управління. Зручність - запорука комфорту.

Вертикальные маркизы ветро 100 двигатель
Вертикальные маркизы ветро 100 двигатель
Вертикальные маркизы ветро 100 кардан
Вертикальные маркизы ручное управление ветро 100 кардан

Вертикальні маркізи - ціна для кожного

Вартість кожного виробу варіюється від потреб. Чим більше потреб - тим вище ціна. Касетні вертикальні маркізи є класичним виконанням, які встановлюють як в компактних кімнатах, так і в великих засклених холах. Касета дозволяє захистити несучий вал і полотно, що збільшує термін служби конструкції. Також дизайнерський вигляд може збільшити вартість стандартного набору на 10-20%. Зміна зовнішнього вигляду включає: колір, щільність матеріалу, варіант управління, розмір.

Стандартні кольори профілю (RAL)

Касетні вертикальні маркізи допоможуть захистити, розділити і прикрасити приміщення. Захисна функція - основний параметр, який допоможе вам встановити надійний, якісний виріб в ваш будинок. Вертикальні маркізи купити в Києві ви можете в нашій компанії. Фахівці Венстер допоможуть підібрати кращі на ринку країни, а також зроблять послугу "під ключ". Оформіть замовлення вже зараз, щоб встигнути облагородити свій будинок перед сезоном.

https://oknaeuro.kiev.ua/zipmarkizi