Дерев'яні жалюзі
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Дерев'яні жалюзі в Києві

Екологічність матеріалів і натуральні комплектуючі набирають популярності серед господарів будинків і квартир. Особлива увага приділяється вікнам, так як вони є головним джерелом світла і підкреслюють дизайн інтер'єру всього приміщення. Оформлення вікон може бути різним: важкі гардини, вишукані штори та інше, але сьогодні дизайнери вибирають дерев'яні жалюзі, які виглядають стильно й акуратно.


Деревянные жалюзи 1
Деревянные жалюзи 2
Деревянные жалюзи 3
Деревянные жалюзи 4
Деревянные жалюзи 5
Деревянные жалюзи 6
Деревянные жалюзи 7

Жалюзі з дерева – що це

Выбор деревянных жалюзи 25 мм

Представлений вид жалюзі – це набір тонких, але міцних дерев'яних ламелей зібрані воєдино спеціальною тасьмою. Від традиційних жалюзі відрізняються матеріалом, яким є якісні сорти деревини, вирощені в екологічно чистих районах. Ламелі виготовляються з цільного масиву, що дозволяє користуватися конструкцією довгі роки без деформацій і вигорянь.


Дерев'яні жалюзі на вікна вимагають правильного монтажу і розрахунку при оформленні замовлення. Так як дерево – натуральний матеріал, необхідно врахувати, що при відкритті і закритті віконних систем жалюзі повинні бути захищені від ударів стулок об ламелі. Також оформляючи замовлення, ви зможете самостійно вибрати наступні опції:

  • колір ламелей і тасьми

  • спосіб фіксації

  • тягарці

  • систему управління.

Выбор деревянных жалюзи 50 мм

Відкривати і закривати жалюзі можна звичайним механічним способом, шляхом опускання і піднімання троса з боку конструкції. Так і за допомогою автоматики. Автоматичне управління можливо в радіусі 20 метрів, з натиском відповідних команд на пульті. Приємний вигляд конструкції буде доповненням будь-якого інтер'єру і стане надійним захистом від світла та очей цікавих сусідів. Дерев'яні жалюзі ціна яких залежить від матеріалу, розмірів і додатково обраних вами компонентів. Варто відзначити, що ламелі можуть бути шириною 25 і 50 мм, що теж впливає на вартість. Виготовляють систему персонально для кожного вікна, так як сучасне будівництво дозволяє різні розміри віконних прорізів. Відповідно наші співробітники знімають виміри для ідеального розміщення з урахуванням ваших побажань.

Особливості дерев'яних ламелей

Горизонтальні дерев'яні жалюзі – це річ, на все життя. Купуючи дану систему, ви можете не змінювати ламелі довгий час, насолоджуватися естетичним виглядом натурального дерева і не турбуватися про токсичність і шкідливість пластику. Але для того щоб натуральний виріб радував вас, варто врахувати деякі особливості матеріалу:

  • Надлишок вологи в приміщенні може привести до деформації.

  • Яскраве сонце і перепад температур при тривалій експлуатації може трохи вплинути на форму і колір дерева, але відтінки не вигорають повністю, а залишаються природними та не впливають на функціональність.

  • Незначні відмінності в малюнку і відтінку ламелей можливі, так як матеріал натуральний.

Варто нагадати, що дерево боїться води, тому догляд за жалюзі передбачає суху чистку без застосування аерозолів і порошків. Звичайна обробка сухою щіткою або пилососом буде краще будь-якого засобу.

Рішення купити дерев'яні жалюзі - кращий варіант для будинків і квартир. Замовляючи якісні товари у нас, ви зможете убезпечити свою родину і навколишнє середовище, користуючись натуральними пристосуваннями для комфорту в будинку.

http://oknaeuro.kiev.ua/derevyannyezhalyuzi