>
Логотип
Логотип

Жалюзі

Оформлення віконного отвору не закінчується заскленням. Звичайно ж, установка конструкцій – основне завдання для створення затишного мікроклімату в приміщенні, але важливим завданням залишається грамотне оформлення віконного отвору. Палюче літнє сонце і нав'язливі погляди перехожих в ваші вікна можуть змусити відчути дискомфорт. Для того щоб цього не сталося, рекомендуємо жалюзі купити в інтернет магазині і встановити на вікна.

Використання виробу в побуті


Горизонтальные жалюзи фото
Бамбуковые шторы фото
Арочные жалюзи фото
Римские жалюзи фото
Вертикальные жалюзи фото
Рулонные жалюзи фото
Жалюзи плиссе фото
Рулонные жалюзи день-ночь фото
Бамбуковые жалюзи фото

Ціна жалюзі на пластикові вікна залежить від розміру, якості матеріалів, дизайнерського оформлення і задіяного механізму. Тому для того, щоб вибрати підходящий варіант необхідно визначитися з призначенням. Якщо ви вирішили купити жалюзі Київ в офісні кабінети, то головна мета – зменшення освітленості. Для цього можна підібрати бюджетні однотонні варіанти і використовувати наявні ланцюгові механізми для невеликих систем, а електронні для великого відкриття.

Вибираючи жалюзі купити інтернет магазин для дому, ви зможете підібрати дизайнерський варіант від стандартних полотен до тисненої тканини з фотодруком. Оформлення таким методом зручне і практичне, тому багато господарів довго не думають де можна купити жалюзі, а відразу замовляють їх разом з вікнами. Звертаючись в нашу компанію, ви зможете оформити замовлення на будь-яку продукцію як окремо, так і в комплексі і отримаєте максимально зручні системи, створені професіоналами. Жалюзі на пластикові вікна купити можна з представлених варіантів, а також оформити індивідуальний дизайн, який підкреслить стиль вашого будинку.

Жалюзі для вікон пвх є повноцінною заміною важким гардинам і об'ємним тюлям. Такий варіант відмінно виглядає як зі шторами, так і без них. Тому універсальність виробу дозволила знайти застосування в будь-яких приміщеннях, головне визначитися з варіантом конструкції. Замовити жалюзі на пластикові вікна можна наступних варіантів:

 • Вертикальні. Ламелі розташовуються паралельно стінам у вертикальному напрямку. Прикріплюються на верхній каркас, розташований в отворі або над ним.

 • Горизонтальні. Панелі розташовані паралельно до підлоги і можуть стискатися або згортатися в верхній короб при повному відкритті.

 • Рулонні. Моделі мають суцільне полотно зі спеціальної тканини, яка закручується на вал при дії вибраного механізму.

 • Плісе. Конструкція дозволяє стискатися гармошкою при відкритті отвору, і розтягуватися при закритті.

 • Фото. Купити жалюзі Україна індивідуального дизайну можна з допомогою технології переносу ілюстрації на полотно.

 • Арочні. Виріб підходить для округлених прорізів, де необхідно створити затемнення.

 • Римські. Представлені жалюзі на вікна Київ виконуються з тканини преміум класу і дозволяють повністю замінити гардини та портьєри.

 • День-ніч. Унікальна розробка для грамотного регулювання світла. Смуги на полотні розташовані паралельно підлозі в двох шарах і прокручуються, змінюючи положення.

 • Для похилого положення. Використання пружинного механізму дозволяє встановити жалюзі на вікна на замовлення під кутом. Таке рішення допоможе оформити мансарду і горищне приміщення.

Представлені вище варіації допоможуть підібрати необхідну модель саме для ваших потреб. Правильна збірка і установка зробить виріб довговічним та надійним. Але якщо ви хочете відразу отримати готовий виріб, то у нас ви зможете готові жалюзі на пластикові вікна купити за доступними цінами.

Горизонтальний варіант – доступна легкість

Горизонтальные алюминиевые жалюзи расцветка фото

Моделі, представлені в горизонтальному варіанті, користуються попитом. Вони ідеально розміщуються на кухнях і холах. Справа в тому, що ламелі зроблені з алюмінію – легкого металу, який не вбирає запахи і відштовхує частинки пилу. Тому пристрій легко обслуговувати і експлуатувати довгий час. Міцність алюмінію вище, ніж у тканини, тому виріб знайшов застосування і в промислових приміщеннях.

Виготовлення жалюзі на замовлення можливе різних розмірів, а ширина пластин може досягати від 16 до 50 мм. Колірне рішення відображає велику палітру фарб, тому підібрати фарбування металевих ламелей дуже просто. Зразки ви знайдете в нашому офісі для чіткого розуміння картини готового виробу.


Тканинні варіанти для інтер'єру

Відповідь на питання: де замовити жалюзі, ви знайдете в нашій компанії. Широкі смуги – ламелі виготовлені з спеціальної тканини, яка розташована вертикально і закріплена на каркасі. В коробі ховається механізм, що приводить в рух частини. Відкриваються ламелі як повністю, так і частково, пропускаючи частину світла в приміщення.

Вартість жалюзі на вікна тканинного типу залежить від механізму і вибору тканини-полотна. Можливі варіанти оформлення роллетом. Такі штори містять єдине полотно, яке намотується на вал і може цілісно закрити отвір без зазору. Перевага тканини полягає в естетиці, так як даний вид більш схожий із звичними гардинами і наповнює простір затишком.

Дерево – натуральний матеріал в інтер'єрі

Деревянные жалюзи фото

Особливі матеріали дозволяють розширити асортимент і купити жалюзі через інтернет з екологічно чистих комплектуючих. Натуральність в інтер'єрі – це тенденція останніх років, яка користується популярністю і дозволяє втілити еко дизайн в будинку. Серед унікальних варіантів ми пропонуємо:

 • Дерев'яні ламелі. Стандартна горизонтальна комплектація, тільки замість алюмінію – справжнє дерево. Смужки відмінно справляються з потоком сонячних променів і не деформуються від перепаду температур. Спеціально підібранна порода дозволяє користуватися конструкцією з легкістю і вибирати положення ламелей: вертикальне або горизонтальне. Механізм управління нічим не відрізняється від попередніх варіантів. А ширина може досягати 25 і 50 мм


 • Бамбукові віконниці. Тонкі палички, які збираються в єдине полотно – ознака смаку і досконалості. Практичні та оригінальні жалюзі на пластикові вікна мають значну вартість, але цілком виправдану. Так як даний матеріал не деформується і не ламається з часом. Міцність, стійкість до вологи і змін температурного режиму – не єдині особливості матеріалу. Такий виріб гіпоалергенний і не утримує в собі бактерії.

Вас цікавить, скільки коштують жалюзі на пластикові вікна? Не зволікайте з рішенням і телефонуйте в нашу компанію. Фахівці розрахують варіанти для ваших вікон і допоможуть підібрати готові комплектуючі для унікального оформлення вашого приміщення. Будинки, офіси, виробничі кімнати і особисті кабінети можна легко оформити ергономічними пристроями. У нашій компанії можна оформити виклик в інтернеті, а в Києві та інших містах отримати посилку. Пластикові жалюзі на замовлення ціна вас приємно здивує, а якість буде довго радувати всіх мешканців.

https://oknaeuro.kiev.ua/zhalyuzi