>
Логотип
Логотип

Вхідні двері до приватного будинку

Дизайн екстер'єру - це окрема галузь, яка займається первинним зовнішнім виглядом. Чому початковим? Саме перше враження відіграє важливу роль при формуванні картинки в цілому. Якщо на вході в будинок бачите витончені і міцні двері, то всередині приміщення будуть панувати затишок і комфорт. На вхідні двері до приватного будинку ціна не може бути низькою. Так як даний атрибут показник цілого будинку і вимагає витрат.

Види вхідних дверей

Вхід в будинок або квартиру починається з дверей і, можливо, з килимка. Але основна функція захисту, естетики та оформлення лягає на двері. Саме тому компанія Венстер пропонує великий асортимент дверних конструкцій. Серед основних видів розрізняють:


Входные двери в частный дом
  • Дерев'яні. Даний тип є полотно, зібране з дерев'яних ламелей, спрямованих в різні боки. Завдяки склеюванню під тиском і напрямку волокон досягається максимальна міцність полотна. Спеціальні клейові речовини забезпечують термостійкість і жаровідпірність. Таким же чином роблять короб для полотна. Двері важкі і масивні, тому потрібні посилені петлі і своєчасне регулювання, обслуговування. Виріб має високу вартість і вважається непрактичним в районах з підвищеною вологістю. Тому перед установкою і покупкою слід звернутися до консультанта.

  • Пластикові. Надійні, легкі і сучасні. Дозволити собі купити вхідні двері в приватний будинок може будь-хто. Орні або розсувні вироби досить практичні і користуються попитом у жителів як квартир, так і будинків. Металопластик для зовнішнього полотна - більш міцний, порівняно з міжкімнатними і балконними варіантами. Тому відмінно замінить будь-який інший матеріал.

  • Металеві. Даний тип є лист металу певної товщини з декоруванням. Декором може бути як різьблення, так і звичайне фарбування. Використовують різну товщину листа, від цього залежить остаточна ціна: чим товще лист, тим вище вартість.

Перераховані види дають можливість вибору покупцеві, розширюють асортимент продукції. У кожному варіанті можуть бути як економ, так і преміум версії з різним декоруванням, кольором покриття основної панелі. Ручки, замки і інші аксесуари ви також можете підібрати самостійно або купити готовий комплект. Установка не складе труднощів, так як в компанії Wenster є послуга монтажу.

Металопластикові вхідні двері в приватний будинок

Основною частиною конструкції, також як і віконної, є профіль. Саме від ширини профілю залежить міцність, теплопровідність всього виробу. Вхідні пластикові двері до приватного будинку повинні бути забезпечені профілем класу "а" мінімальною товщиною 70 мм. Менша товщина не дає необхідної міцності виробу. Рекомендується брати профіль ширше з великою кількістю повітряних камер, від 5-ти і вище. Також слід використовувати багатокамерний склопакет. У тому випадку, якщо двері будуть забезпечені склом.

Пластикові вхідні двері в приватний будинок - це знахідка для практичних і ощадливих людей. Конструкція проста у використанні, не вимагає особливого догляду, на відміну від дерев'яного аналога. Цінність пластика в тому, що матеріал володіє високими якісними властивостями: досить міцний, легкий, стійкий до деформацій, слабо реагує на фактори навколишнього середовища.

Вибір господарів - вхідні пластикові двері в приватний будинок. Аргументується це високою герметичністю виробу. Герметизація не дозволяє повітрю проникати між частинами двері, що зберігає температуру і комфортні умови всередині приміщення. Також конструкція захищена від грибка і цвілі, якщо дотримуватися правил догляду і не порушувати цілісність.

Загальні питання та рекомендації

Вибір якісного виробу вимагає навичок і роботи професіоналів. Якщо ви бажаєте придбати вхідні двері в приватний будинок або встановити готовий варіант в квартиру, то рекомендуємо читати далі і звернутися за порадою до нашого менеджера.

Призначення і особливості

Перед тим, як купити вхідні двері в приватний будинок необхідно розібратися які функції виконує виріб і яке буде призначення. Тому представляємо короткий перелік, виходячи з запитів наших клієнтів.


Металлопластиковые входные двери в частный дом

Господарі нерухомості встановлюють двері для:

  • Збереження майна, яке перебуває усередині будинку.

  • Запобігання доступу в приміщення.

  • Підтримка загального вигляду екстер'єру, фасаду будівлі

  • Збереження тепла і підтримки комфорту.

  • Поділу і розмежування загальної площі.

Аргументи на користь пластикових вхідних дверей в приватний будинок, не закінчуються даним переліком. Такий виріб є довговічним варіантом перегородки. Завдяки властивостям ПВХ матеріалів, які не схильні до корозії, двері можуть бути встановлені в областях з підвищеною вологістю.

Загорання також не страшно. Представлені двері мають сертифікати пожежостійкості, які були зібрані за результатами дослідження. Норми дозволяють встановлювати конструкцію в житлові області. Екологічність виробу викликає суперечки. Багато людей вважають, що пластик шкідливий, тому вважають за краще дорогі і непрактичні дерев'яні полотна. Але промисловість розвивається і сучасні пластикові двері не дають викидів, як при експлуатації, так і при виробництві. Також варто нагадати про правила переробки сучасних варіантів: будь-який виріб з пластика може бути повністю перероблено, аж до отримання готового виробу з ПВХ.

Купити вхідні пластикові двері для приватного будинку

Розрахунок вартості залежить від комплектації і розміру отвору. Кожен виріб виготовляється по вимірах і немає готових стандартних варіантів. Існують розсувні або орні вироби, які послужать захистом вашого будинку. На пластикові вхідні двері до приватного будинку ціна в Києві доступна, якщо ви є клієнтом компанії Венстер. Грамотні співробітники забезпечують повний супровід в питаннях ПВХ матеріалів, від підбору до установки.

https://oknaeuro.kiev.ua/vhodnidverivdom