>
Логотип
Логотип

Панорамні вікна

Якщо у вас прекрасний вид з вікна, навіщо його приховувати? Величезні вікна в підлогу або панорамні вікна - актуальні варіанти сучасного будівництва. Якщо раніше скління було скромним, а мешканці боялися протягів, то сьогодні в моді великі світлі кімнати і захист від продування і ультрафіолету. Даний комплекс можливий завдяки розвитку технологій і багатокамерним ПВХ матеріалами. Перш ніж панорамні вікна купити рекомендуємо більш детально ознайомитися з їх конструкцією.

Нові варіанти скління

Панорамные окна Rehau цена

Якщо ви вирішили купити панорамні вікна, то варто розглянути переваги даного типу скління. Отже:

  • Комфорт. Можливість підбору скла і профілю велика. Існують розсувні варіанти для тераси або балкона, а також вікна і двері, які відмінно підійдуть для візуального збільшення простору.

  • Затишок. Багатокамерні склопакети і захищений профіль забезпечать герметичність і збережуть тепло в приміщенні навіть у найхолодніші дні.

  • Прекрасний вид. На панорамні вікна розміри можуть досягати 2 * 2,6 метра, а також мати площу скління до 6 кв.м.

  • Існує великий вибір матеріалів і комплектуючих.

  • Виробник пропонує наступні види відкриття стулок: розсувне, розчиняються навстіж і плісе.


Панорамные окна цена

Сучасне будівництво, як і актуальні ремонти - це тренд, який підвищує вартість нерухомості. Тому якщо ви вирішили зробити скління для власних потреб або готуєте приміщення на продаж, варто подбати про нові варіанти. Розмір панорамних вікон більше і дозволяє зробити ціну на нерухомість вище.

Недоліки цього типу скління теж існують. Перше - це вага конструкції. Для установки панорами потрібна міцна, фундаментальна конструкція, яка витримає вагу більше 400 кг. Через таку вагу виникає складність при транспортуванні і підйому на поверхи будівлі. Отже на панорамні вікна ціна буде вище, ніж на звичайні вікна. Якщо враховувати матеріал, транспортування і монтаж.

Вибираючи вироби, варто звернути увагу на переваги та недоліки, а також зробити правильний вибір. Для консультації зв'яжіться з представниками Wenster в Києві і дізнайтеся детальніше про існуючі варіанти скління для вашого будинку.


Необхідне для вашого будинку

Будь-яке скління вимагає додаткових складових. Фурнітура для панорами відрізняється від звичайних вікон. Великий розмір і оглядовість може стати спокусою для злочинців, тому для панорамних варіантів часто встановлюють противовзломную фурнітуру. Австрійський бренд MACO виробляє якісну противовзломную фурнітуру, яка забезпечує надійність, а також витримує важку вагу стулок. Рухомі системи при відкритті також повинні бути більш якісними і через це дорожчі, порівняно з економними варіантами орних вікон.

Замовити панорамні вікна

Панорамные окна размеры

Панорамні вікна в Києві доступні в різних варіантах. Замовте на нашому сайті зворотний дзвінок і наш менеджер проконсультує вас з усіх питань.

Якісні конструкції і доступна вартість без переплат - доступні всім нашим клієнтам. Враховуйте, що установка панорамної системи, має на увазі демонтаж старої конструкції, транспортування і установка нової системи. Після всіх етапів установки відкритий огляд виду з вашого вікна вас приємно здивує. Для розрахунку приблизної вартості варто вказати розмір, вид конструкції, кількість стулок і варіант фурнітури. Також грає роль колір і тип відкриття. Дані допоможуть розрахувати міцність конструкції, яка впливає на ціну виробу з доставкою і установкою. Для вашого будинку на панорамні вікна Рехау ціна доступна, розрахунок і передзамовлення оформити зможете вже зараз.

Схожі статті

Пластикові вікна

https://oknaeuro.kiev.ua/panoramokna