>
Логотип
Логотип

Розрахунок ціни на пластикові вікна - від чого залежить, і як порахувати

Вирішили купити пластикові вікна і хочете зрозуміти, у скільки вони обійдуться? Вартість конструкції прораховується для кожного клієнта індивідуально. На пластикові вікна ціна буде залежати від розміру, типу профілю, фурнітури та інших факторів. Щоб вам простіше було спланувати витрати на оновлення вікон, ми підготували покрокову інструкцію. По ній ви зможете самостійно розрахувати орієнтовну вартість. Також компанія "Wenster" пропонує послуги заміру. Наші спеціалісти приїдуть до вас і точно розрахують, якою буде ціна пластикових вікон у вашому випадку.

Заставна вартість за замір становить 300 грн. по Києву.

Крок 1 - вимірюємо віконний проріз

Візьміть рулетку і заміряйте ширину отвору, а потім його висоту від верхнього укосу до підвіконня. Перше, від чого ми відштовхуємося при розрахунку вартості на пластикові вікна - розміри. Ціна в даному випадку безпосередньо залежить від того, скільки матеріалу йде на виготовлення конструкції, наскільки вона складна і т. д. Також важливо визначити, скільки стулок буде біля вікна - чим їх більше, тим дорожче обійдеться конструкція.

Размеры пластиковых окон

У нашому асортименті є готові віконні рішення для різних кімнат:

 • на кухню - як правило, це недорогі одно- або двостулкові конструкції;

 • в спальню, вітальню і інші житлові кімнати - варіанти середньої цінової категорії з 2-3 стулками;

 • пластикові вікна на балкон - ціна таких конструкцій зазвичай вище, оскільки крім самого вікна, присутні ще балконні двері.

Значення мають не тільки розміри отвору, але і його форма. Наприклад, на стандартні пластикові вікна 1000 × 1200 ціна буде нижче, ніж арочні, панорамні, круглі і інші нестандартні конструкції. Деталі можна уточнити у консультантів нашої компанії "Wenster".

Крок 2 - вибираємо тип склопакета

Склопакети для ПВХ-вікон діляться на 2 великі групи:

 1. Однокамерні - складаються з 2 стекол, розділених алюмінієвою рамою, між якими знаходиться порожній простір. Така конструкція не створює зайвого навантаження на кріплення, пропускає більше світла і коштує дешевше. Але показники шумо- і теплоізоляції у неї нижче, ніж у другого типу.

 2. Двокамерні - конструкція з 3 стекол на рамі, з 2-ма повітряними прошарками між ними. Такі системи краще захищають від шуму і витоку тепла, не схильні до накопичення конденсату. Тому на двокамерні вікна пластикові ціна вище, ніж на однокамерні.

Однокамерные и двухкамерные стеклопакеты

Зустрічаються також трикамерні склопакети. Але вони створюють велике навантаження на отвір і кріплення, тому не користуються популярністю.

Однокамерные, двухкамерные, трехкамерные стеклопакеты

Якщо ви вирішили купити пластикові вікна, ціна буде залежати не тільки від типу профілю, а й його виробника. Компанія "Wenster" працює лише з авторитетними брендами: Rehau, Kommerling, Salamander, і іншими. Про особливості кожного з цих профілів, а також про їх відмінностях, можна дізнатися у наших консультантів.

Ціна пластикових вікон залежить також від функцій склопакета. Він може бути:

 • стандартним;

 • енергозберігаючим;

 • тонованим;

 • мультифункційним;

 • з підігрівом.Крок 3 - вибираємо спосіб відкриття

Вікно можна зробити повністю глухим, або ж додати 1, 2, 3 і більше стулок. Різниця між глухою і стулкою, що відкривається близько 1000-1500 грн. Тип відкриття може бути:
 • поворотним;

 • відкидним;

 • поворотно-відкидним.

Типы открывания окна

Найбільш розумним рішенням буде купити пластикове вікно з поворотно-відкидним механізмом, оскільки воно дозволяє більш зручно регулювати ступінь провітрювання.

Крок 4 - підбираємо фурнітуру

Чим більше в замовленні буде додаткових елементів, тим дорожче воно обійдеться. Існує широкий вибір віконної фурнітури, яка робить наше життя простіше і комфортніше:

 • Підвіконня - надають вікну завершеного вигляду і створюють додаткове місце, де можна розмістити кімнатні квіти та інші елементи декору.

 • Відливи - встановлюється з зовнішньої сторони вікна і допомагають відвести від неї воду під час дощу. Завдяки цьому волога не потрапляє в щілини між стіною і вікном.

 • Москітні сітки - завдяки цим захисним елементам в кімнату не можуть залетіти з вулиці комарі, мухи та інші комахи, а також пил і сміття.

 • Рулонні штори і жалюзі - в нашій компанії "Wenster" пластикові вікна купити можна відразу з сонцезахисними системами. Це допоможе зручно регулювати рівень освітленості в приміщенні.

Крок 4 - вибираємо декор

Стандартний дизайн ПВХ-вікон - це однотонний білий колір, але вони можуть бути і іншими. У нашому асортименті є великий вибір ламінації різних кольорів, з імітацією натурального дерева і інших текстур. Щоб вибрати підходящий варіант, зв'яжіться з нашими фахівцями!

Ламинация окон

Крок 5 - вирішуємо питання монтажу

У нашій компанії можна купити пластикові вікна без установки і змонтувати їх самостійно. Це допоможе заощадити на послугах майстрів, але потребує певної вправності і необхідних інструментів. Також ви можете вікно пластикове купити за системою «все включено». Наші майстри приїдуть, зроблять необхідні заміри, а в призначений день привезуть конструкції і встановлять їх.

Нижче представлений детальний прайс на пластикові вікна - ціна в Києві і передмісті. Залишилися питання? Задайте їх у формі нижче - і отримаєте безкоштовну онлайн-консультацію!

https://oknaeuro.kiev.ua/price_windows