>
Логотип
Логотип

Балконні огорожі для безрамного скління

При безрамному склінні балконів і лоджій для безпеки потрібно встановлювати спеціальні огорожі. Це міцні надійні конструкції, які відмінно вписуються в дизайн, не займають багато місця і створюють міцний естетичний фасад. Вони виглядають як перила, балюстради і профіля і створюють з безрамними системами єдину конструкцію. Завдяки їм ваш балкон стане безпечніше і красивіше. Замовити якісні балконні огорожі можна у компанії «Wenster». Наші майстри зроблять необхідні заміри і акуратно встановлять віконні системи у вас дома!

Основні переваги балконних огорож для безрамного скління:

Балконное ограждение
 • Безпека - огорожі перешкоджають випадковому випаданню з балкона. Особливо це актуально для тих, у кого є діти або тварини. Висота огорожі ретельно продумана і відповідає будівельним нормам.

 • Захист від злому - безрамну систему з захисними поручнями неможливо зламати. Вона надійно оберігає ваше житло від грабіжників.

 • Стійкість до займання - металеві елементи конструкції не запалюються, на відміну від дерева, яким часто обробляють балкони. З ними ваша квартира надійно захищена від пожежі.

 • Практичність - огорожі легко встановлюються і не вимагають ніякого обслуговування. Їх зручно мити, вони не накопичують забруднень.

 • Різноманіття варіантів - в асортименті нашої компанії є різні типи конструкцій під балкони будь-яких розмірів і форм. У нас є можливість склити лоджії нестандартних типів.

 • Естетичність - перила та балюстради для безрамного скління виглядають акуратно і створюють на балконі стильний сучасний дизайн.


Якщо ви вирішили склити балкон або лоджію безрамними системами, потрібно визначитися з розмірами і типом огорож. Зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним способом - вони проконсультують вас і дадуть відповідь на всі запитання. Також наші фахівці допоможуть вибрати підходящий варіант огорож під ваші вимоги.

У каталозі нашої компанії представлені різні види систем: BALKONMAX, BALKONTWIN, BALCONMAX INTEGRA і BALCONTWIN INTEGRA. Кожна з них має свої характеристики і відрізняється за технічними параметрами. Заповніть форму заявки - і наші консультанти розкажуть вам про особливості кожної з огорож. Також наші майстри завжди готові приїхати до вас і зробити заміри.

BALKONMAX

BALKONMAX - прості в монтажі і надійні огородження на балкон. Підходять для різних систем безрамного скління і сумісні з розсувними, поворотними і складними механізмами відкриття. У них легко можна вмонтувати ударостійке загартоване скло - як цілісне, так і кілька стулок. Огородження даного типу дозволяють склити класичні П-подібні балкони, а також еркерні лоджії, радісні отвори і Г-образні кути.

Конструкції BALKONMAX - це міцні балюстради, які мають безліч плюсів:

 • універсальність - підходить для різних безрамних систем і форм балконів;

 • ефективний дренаж - за рахунок продуманої форми перила легко відводять дощову воду і сніг, волога просто скочується по ним назовні;

 • надійність - конструкція ефективно захищає від випадання з балкона, витримує високе вітрове навантаження і перешкоджає злому;

 • акуратний вигляд - за рахунок того, що опорний профіль знаходиться всередині, немає необхідності ділити скло на частини.

Замовити систему BALKONMAX можна у нас в інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісне безрамне засклення балконів «під ключ» - з вимірами, виготовленням та встановленням. На всі товари і роботи даємо офіційну гарантію.

BALKONTWIN

BALKONTWIN - зручні і безпечні огорожі для балкона, які сумісні з різними системами безрамного скління. У них легко монтується стандартний безрамний склопакет із загартованого скла. Між склопакетами встановлюють надійний герметичний профіль. Міцні балюстради забезпечують безпеку на балконі і хорошу ізоляцію.

Безрамное остекление система BALCONTWIN
Безрамное остекление система BALCONTWIN
Безрамное остекление система BALCONTWIN
Безрамное остекление система BALCONTWIN
Безрамное остекление система BALCONTWIN
Балконное ограждение

Балконні огорожі BALKONTWIN:

 • підходять для різних безрамних систем;

 • встановлюються на балкони будь-яких типів, розмірів і форм;

 • грамотно розподіляють навантаження від віконних стулок, передаючи її на вертикальні опори;

 • ефективно відводять воду, коли на вулиці сніг або дощ;

 • витримують високе вітрове навантаження;

 • створюють міцний, практичний і естетичний фасад балкона.

Для балконних огорож даного типу використовується якісна металева фурнітура. З балкона, захищеного такими перилами, неможливо випасти, його не можна відкрити з зовнішньої сторони. Також елементи системи не запалюються, що робить конструкцію пожаробезопасной.

У нашому інтернет-магазині можна замовити балюстради BALKONTWIN. Наші фахівці детально вас проконсультують і допоможуть з вибором. На всі огорожі надається гарантія якості.

BALCONMAX INTEGRA

BALCONMAX INTEGRA - сучасні, стильні та зручні балконні огорожі нового покоління. Вони сумісні з розсувними і поворотно-складними безрамними вікнами. Особливість цієї конструкції в тому, що верхній профіль одночасно грає роль і напрямних, і перила. Знизу встановлюється ударостійке моностекло, яке може бути або цілісним, або складатися з декількох стулок.

Система BALCONMAX INTEGRA інтегрується в різні типи безрамних склопакетів. Найчастіше їх використовують разом з TIARA MAX і TIARA 08, замовити які теж можна на нашому сайті. Їх можна монтувати на балкони різних типів - як стандартні П-образні, так і еркерні, з Г-подібними кутами і інші. Також їх можна встановлювати в радісних отворах. Зовнішня форма балюстради продумана таким чином, щоб легко відводити вологу від опадів. Також у неї передбачений спеціальний жолобок для виведення конденсату.

Основні переваги цих огорож:

 • висока міцність;

 • зручна функціональна форма;

 • легкість монтажу;

 • універсальність;

 • хороший дренаж;

 • естетичність.

Залишилися питання з приводу перил BALCONMAX INTEGRA? Ви можете зв'язатися з нашим менеджером і він вас додатково проконсультує.

BALCONTWIN INTEGRA

BALCONTWIN INTEGRA - безпрограшне рішення для огородження балконів. Знизу у неї знаходиться статичний склопакет із загартованого скла, потім міцна балюстрада, яка також виконує роль напрямної для стулок. У верхній частині розташовується безрамна система TIARA TWIN FLAT з розсувним поворотно-складним механізмом. За рахунок внутрішнього розміщення опорного профілю, навантаження від верхніх стулок розподіляється рівномірно - не на нижній склопакет, а на вертикальні опори.

Балконное ограждение

Основні причини вибирати BALCONTWIN INTEGRA:

 • міцна конструкція з надійними кріпленнями - створює міцний фасад балкона, що захищає від випадання, злому, загоряння;

 • хороша ізоляція від вітру, опадів і пилу - за рахунок герметичних з'єднань між склопакетом і профілем;

 • хороший дренаж від снігу і дощу - завдяки продуманій формі;

 • захист від конденсату - спеціальний внутрішній жолоб відводить вологу, що утворюється при перепадах температур, а її надлишок забирає дублюючий уловлювач;

 • стильний дизайн - не порушує дизайнерського рішення безрамної системи, акуратно виглядає.

Більш детально з характеристиками цих огорож можна ознайомитися в таблиці нижче. Щоб замовити, зв'яжіться з нами зручним способом.

https://oknaeuro.kiev.ua/balkonograjdenia