>
Логотип
Логотип

Вікна Кеммерлинг 88 (Kommerling)

Ефективність і ергономічність вікон залежить від якості профілю. Компанія Кемерлінг - лідер галузі, що випускає ПВХ профіль по всій земній кулі, в тому числі і в Україні, пропонує якісні вироби для вашого будинку. Віконні, дверні типи систем представлені великим асортиментом в компанії Венстер. Ми підберемо надійний профіль за запитами будь-якого клієнта.

Німецькі проектувальники розробили даний профіль з метою підвищення якісних показників виробу. Модель відноситься до преміум серії, тому гарантує високу якість і міцність. Енергоефективність також збільшена, порівняно з іншими варіантами серії.

Основні характеристики Kommerling 88

Представлена система профілю має сім повітряних камер. Такий прошарок говорить про менші тепловтрати і більшої міцності системи в цілому. Профіль захищений від дощу і попадання будь-якої вологи завдяки трихконтурному ущільненню. Така прокладка також оберігає від протягів. Розглянемо якісні характеристики:

Пластиковые окна Kommerling 88
  • Ширина рами складає 88 мм.

  • У стулці і рамі 7 камер.

  • 3 шара ущільнення.

  • Можлива установка склопакета до 52 мм.

  • 48 Дб шумоізоляція.

Кемерлінг 88 мм вікна високого класу. Завдяки можливості підбирати варіанти склопакета, в вашому домі завжди буде тепло і затишно. Високий показник звукоізоляції забезпечує повноцінний відпочинок, після робочого дня. А герметичність, за рахунок ущільнювача, не дасть пилу, вологи і вітру потрапити в ваше приміщення. На Kommerling 88 ціна вище, ніж у профілю з подібними показниками. Але варто відзначити, що якість коштує грошей, які повернуться вам у вигляді економії на обігріві в холодну пору року. Вікна Київ kommerling 88 представлені в компанії Wenster. Фірма є офіційним представником торгової марки, яка розробляє нові ідеї і вводить їх в будинок клієнтів.

Вибір залежить від якості

Пластиковые окна Кеммерлинг 88

Kommerling 88 Київ пропонує встановити потужну, стабільну конструкцію. Якісний, важкий профіль дозволяє втілити будь-які рішення. Розсувні, великі конструкції з двокамерним склопакетом допоможуть засклити ваш будинок від підлоги до стелі. Саме такі рішення зараз популярні у забудовників Європи. Кемерлінг 88 має велику колірну палітру. Зміна кольору профілю відбувається за рахунок ламінації, що дозволяє підібрати палітру від дерева до металевого відтінку. Вибирайте вікна Кемерлінг 88 вже зараз і готуйтеся до нового сезону. Після установки профілю, тепло і затишок у вашому будинку забезпечений.


Схожі статті

Пластикові вікна

https://oknaeuro.kiev.ua/kommerling88