glob_mobile>
Логотип
Логотип

Тканинні ролети відкритого типу


Тканевые ролеты открытого типа

Тканинні ролети відкритого типу – економічне і просте рішення оформлення віконного отвору. Пристрій підходить для будь-якого будинку, офісу або іншого приміщення, де потрібна економія простору і акуратність оформлення. Ролети прості і доступні для масового користування.


Особливості ролетів відкритого типу

Тканевые ролеты открытые

Серед великого асортименту продукції дане пристосування знайшло місце в закладах громадського призначення, а також в оформленні приватних будинків і квартир. Принцип роботи пристрою полягає в здатності валу намотувати полотно. Вал закріплюється на спеціальних кріпленнях – кронштейнах, які монтуються на стіні, отвору, стулки вікна або іншій площині. До валу прикріплюється ланцюгових механізм, який приводить в рух систему. Особливості відкритого типу в тому, що такі штори підходять для вікон будь-якого типу в незалежності від розміру і конфігурації.


Характеристики системи для користувача

Управління рулонними шторами відкритого типу здійснюється механічним дією прокручування ланцюжка. Ланцюг складається з набору кульок, які при русі потрапляють у зазори шестернею і вводять в рух вал. Відкрита система не має нічого зайвого, що може збільшити вартість пристрою. Тому відсутність планок і захисних коробів не повинно лякати клієнтів.


Відкриті рулонні штори мають наступні переваги:

  • Простота використання. Один рух ланцюжка приведе в дію механізм і штори відкриються.

  • Легкість в обслуговуванні. Система не вимагає серйозного догляду. Для прибирання досить протерти серветкою і опрацювати механізм.

  • Доступна вартість. Демократична ціна на даний тип ролет дозволила зробити їх масовим продуктом.

  • Довговічність. Система складається з декількох деталей, що робить її простою і практично виключає поломки.

  • Асортимент. Велика різноманітність колекції тканин допоможе вибрати підходящий варіант дизайну.

Тканевые ролеты

Функціональне недороге виріб володіє антистатичним ефектом. Також матеріал полотна оброблений просоченнями, що протистоять осіданню пилу і надмірної вологи тканини. Полотно не вигоряє і фарба не міняє яскравість кольору довгі роки. Замовляючи виріб, ви будете приємно здивовані якістю і простотою користування відкритої системи.


Схожі статті

Тканинні ролети

Тканинні жалюзі День-ніч

https://oknaeuro.kiev.ua/tkanevueroletyotkrytogotypa