>
Логотип
Логотип

Підйомно-розсувні системи

Компанія "Wenster" пропонує комплексні послуги з підбору, розробки та монтажу інноваційних розсувних елементів, створюючи проекти будь-якої складності і масштабів. Звертаючись до нас, Ви отримуєте професійну допомогу при виборі необхідної конструкції і оперативне виконання поставлених завдань.


Подъемно-раздвижные системы 1
Подъемно-раздвижные системы 2
Подъемно-раздвижные системы 3
Подъемно-раздвижные системы 4
Подъемно-раздвижные системы 6
Подъемно-раздвижные системы 7
Подъемно-раздвижные системы 8
Подъемно-раздвижные системы 9

Підйомно-розсувні системи представлені провідними виробниками, що дозволяє забезпечити приміщенню максимальний комфорт і безпеку, а також підкреслити дизайнерський стиль всього об'єкта. Завдяки високим показникам теплоізоляції і склінню великої площі, в будинку завжди буде тепло і затишно.

Розсувні компоненти легко відкриваються і закриваються, зручні для виконання монтажних робіт і гарантують тривалий термін експлуатації всієї системи. Матеріали, використовувані при виготовленні конструкції, забезпечують універсальність технічних рішень і проходять сертифікаційні випробування.

Особливості конструкції

Статично врівноважені розсувні елементи забезпечують максимально легкий хід стулок, які захищені від передчасного зносу завдяки використанню сучасних матеріалів. Сталеве армування сприяє наданню особливої міцності конструкції, а звукоізоляційні властивості не погіршуються довгі роки.

  • Інноваційні технології, використовувані в підйомно-розсувних системах, перешкоджає утворенню холодних зон в приміщенні;

  • За допомогою системи можна закрити отвір шириною до 10 метрів, що дозволяє створити унікальний проект за індивідуальними уподобаннями;

  • Максимальний розмір стулок може становити більше трьох метрів, при цьому Допустиме навантаження на конструкцію може досягати до 400 кг.

Основні переваги:

Однією з відмінних рис розсувних конструкцій є можливість реалізації найскладніших дизайнерських задумів. При цьому час монтажних робіт значно скорочується через використання простих і в той же час надійних елементів, які міцно з'єднуються між собою і утворюють єдину систему.

  • Тепло і звукоізоляційні якості. Використання двоконтурного ущільнення дозволяє забезпечити оптимальні кліматичні умови в приміщенні.

  • Економія простору. За допомогою спеціального механізму відкриття стулок, Корисна площа в приміщенні не скорочується, дозволяючи насолоджуватися видом за вікном.

  • Висока безпека. Конструкційні параметри підйомно-розсувних систем сприяють забезпеченню максимального захисту проти злому.

  • Масштаби і зона скління. Використовуючи розсувні елементи, можна склити практично необмежену площу, створюючи зони світлового простору.

  • Вибір колірних рішень. Залежно від індивідуальних переваг, можна вибрати метод порошкового забарвлення або ламінований профіль.

  • Неперевершен Експлуатаційні властивості системи дозволяють використовувати конструкцію в будь-який час року, не переживаючи за термін служби.

Схема подъемно-раздвижных систем

Галузь застосування

Підйомно-розсувні системи користуються великою популярністю при створенні окремих незалежних зон, які є продовженням інтер'єру для виходу на балкон, терасу, зимовий сад, басейн. Всі конструктивні рішення створюються виходячи з особливостей проекту приміщення, і можуть створювати великі зони скління.

Ще однією особливістю системи є повна сумісність з усіма варіантами розташування порогів, з високими і низькими напрямними. Для отримання оперативної консультації та оформлення попереднього замовлення на розробку інноваційних розсувних елементів телефонуйте за нашим контактним номером.


https://oknaeuro.kiev.ua/podemnorazdvizhnyesistemy