>
Логотип
Логотип

Комфортне та стильне скління складними системами

При безрамному склінні терас, альтанок та інших приміщень найчастіше застосовуються складні системи. Вони складаються з двох металевих напрямних, які розташовуються у верхній і нижній частині прорізу. За ним рухаються ролики, що утримують скляні стулки. Коли потрібно відкрити отвір, то система збирається за принципом «гармошки». Відкриватися вони можуть в обидві сторони. Ці системи витримують високі навантаження і підходять для самих різних приміщень. Їх можна встановлювати в отвори різних форм, використовувати на балконах, в приміщення, на відкритих майданчиках.

Безрамное остекление. Складные системы.
Безрамное остекление. Складные системы.
Безрамное остекление. Складные системы.
Безрамное остекление. Складные системы.
Безрамное остекление. Складные системы.

Основні переваги цих систем:

 • Преміальні матеріали - при створенні конструкцій використовується алюмінієвий армований профіль, сталева фурнітура та багатошарові ущільнювачі з сучасних полімерів. Також в цих системах використовуються загартовані стекла. Завдяки всьому цьому профілі надійно утримують стулки, приміщення захищене від негоди, а скло не б'ється.

 • Довговічність - система прослужить не менше 10 років, не потребуючи в ремонті і складному догляді. Навіть якщо один з її елементів вийде з ладу, не потрібно міняти всю конструкцію - достатньо лише замінити одну стулку, каретку або профіль.

 • Зручне управління вентиляцією - ступінь відкриття стулок можна регулювати на свій розсуд. Вони пересуваються швидко і безшумно, плавно ковзаючи по роликам. Утримувати стулки допомагають спеціальні фіксатори.

 • Стійкість до утворення конденсату - продумана конструкція легко відводить воду і бруд.

 • Універсальність - складні системи здатні вбудовуватися в отвори різних форм і розмірів. Вони підходять як для зовнішнього скління, так і для перегородок усередині приміщень.

 • Естетичність - скляні панелі пропускають багато світла і надають інтер'єру легкості. Завдяки їм приміщення візуально здається просторіше.

На сайті компанії «Wenster» доступні складні системи різних серій. Вони відрізняються між собою конструктивними особливостями і технічними характеристиками. Наші консультанти завжди готові допомогти вам з вибором безрамного скління. Вони розкажуть, як правильно виміряти проріз, на що звернути увагу. Також ми надаємо послуги безрамного скління складними системами «під ключ». Наші майстри приїдуть до вас, зроблять виміри і розрахують точну вартість, а в призначений день все привезуть і встановлять.

Поворотно-складна система OPTIMA 08

Шукаєте практичний і зручний варіант скління балкона, тераси або альтанки? Відмінним вибором стане поворотно-складна система OPTIMA 08. Це один з найпопулярніших варіантів - наші клієнти часто вибирають його через оптимальне поєднання практичності і доступної ціни. Він підходить для стандартних отворів, а також для більш габаритних - аж до 2 метрів у висоту.

Принцип роботи Оптима 08 полягає в тому, що стулки рухаються по верхнім і нижнім профілями, зближуючись за принципом «книжки». Вони компактно складаються в однієї зі стін і практично не займають місця. Завдяки цьому можна повністю розкрити отвір. По краях стулок знаходяться спеціальні замки, які допомагають фіксувати їх в потрібному положенні. Це додатковий плюс до безпеки - маленькі діти не зможуть відкрити отвір і випасти з нього.

Варіанти руху стулок:

В системі OPTIMA 08 дуже багато уваги приділено герметичності. Стекла прилягають до профілю максимально щільно, а спеціальні ущільнювачі допомагають уникнути утворення зазорів. Тому з ними «погода в домі» завжди буде хорошою.

Більш детальну інформацію про ці системи можна дізнатися з таблиці. Якщо Вам потрібна консультація або замовити скління, зв'яжіться з нами!

Складна система TIARA MAX

Якщо потрібно склити великі отвори, в тому числі нестандартних форм, то серія TIARA MAX - оптимальний варіант. У цій конструкції стулки плавно рухаються по верхнім і нижнім рейках за допомогою поворотно-складного механізму і збираються по одну із сторін в «книжку». Такі системи підійдуть для скління найрізноманітніших приміщень. У квартирах з їх допомогою облаштовують панорамні вікна і балкони. У котеджах їх можна побачити на верандах і в альтанках. Також це вдале рішення для літніх майданчиків у закладах HoReCa.

Серед наших клієнтів системи TIARA MAX дуже популярні. Перш за все, за рахунок своєї універсальності, адже дані конструкції можна змонтувати в отворах різних форм: радісних, П- і Г-образних і т д. Їх цінують за простоту управління і безпеку. Стулки переміщуються по роликам дуже м'яко і тихо, їх можна зафіксувати в потрібному положенні за допомогою спеціального замка. За рахунок того, що вони здатні провертатися навколо своєї осі, вікна зручно мити.

Варіанти руху стулок:

Конструкція дуже міцна і надійна - завдяки міцним профілям і загартованому склу. Ця віконна система легко витримує навантаження від стулок і вітру, а ще її вкрай складно зламати або розбити.

Вивчіть докладні характеристики TIARA MAX в таблиці або зв'яжіться з нами, щоб задати питання!

Система TIARA MAX SLIM

TIARA MAX SLIM - популярна лінійка для скління квартирних балконів і вуличних терас. Це складна система, у якій віконні стулки кріпляться на 2 несучих профіля - зверху і знизу. При цьому основне навантаження припадає на верхній, він утримує панелі, а нижній просто грає роль спрямовуючої. Стулки плавно переміщаються на спеціальних роликах і складаються по одну із сторін в мультінаборній паркувальній зоні. У зібраному вигляді вони виглядають як акуратна пачка і майже не займають місця.

Складні системи Тіара Макс Слім:

 • зібрані з використанням якісних матеріалів і фурнітури;

 • можуть вбудовуватися в отвори різних форм - стандартних П-образних, а також радісних, Г-образних, і з безліччю кутів;

 • стійкі до температурних перепадів і ефективно відводять конденсат;

 • оснащені системою герметиків, які зберігають в кімнаті тепло, захищають від протягів і шуму;

 • надійно фіксують панелі в потрібному положенні за допомогою спеціальних заглушок;

 • виглядають стильно і легко вписуються в будь-який інтер'єр.

Варіанти руху стулок:

Більш детальні технічні параметри цих систем наведені в таблиці. Зв'яжіться з нами, якщо у вас залишилися питання, або ви хочете замовити скління TIARA MAX SLIM.

Складна система TIARA MAX FLAT

Складная система TIARA MAX FLAT

Лінійка TIARA MAX FLAT дозволяє проводити панорамне скління без перегородок і з гранично низьким порогом. У розкритому вигляді її стулки розташовані паралельно прорізу і заповнюють його. Коли потрібно звільнити отвір, то панелі розгортаються перпендикулярно і складаються в пачку, рухаючись по верхнім і нижнім напрямних. За їх переміщення відповідають міцні еластичні каретки, які їздять по рейках профілів. Завдяки їм стулки рухаються м'яко і безшумно.

Використовувати систему TIARA MAX FLAT можна на отворах самих різних форм: лінійних, П-образних, еркерні, Г-образних, радісних. Це дає можливість склити приміщення нестандартних форм, з будь-якою кількістю кутів. При цьому всередині буде сухо і тепло в будь-яку погоду - завдяки надійному каркасу, товстому склу та герметичним ущільнювачам. Систему можна встановити на терасі, літньому майданчику, веранді, балконі. Вона легко впишеться в інтер'єр і архітектуру будь-якого приміщення.


Варіанти руху стулок:

Цікавлять докладні характеристики Тіара Макс Флет? Дізнатися їх можна із таблиці або зв'язавшись з нашими консультантами. Вони дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вибрати підходящий варіант скління. Також ми надаємо послуги монтажу складних і інших віконних систем.

Поворотно-складна система TIARA MAX ZERO

Скління за допомогою складаної системи TIARA MAX ZERO підходить для відкритих майданчиків і терас, а також квартирних балконів. Це сучасна функціональна конструкція, яка складається з направляючих профілів, скляних стулок і кареток. Основне навантаження в ній бере на себе верхній профіль, який утримує вагу віконних панелей. По нижньому вони просто переміщаються, як по рейці. Рух здійснюється за допомогою роликових кареток з міцного металу, з еластичним зовнішнім покриттям. Завдяки їм система відкривається і закривається плавно і безшумно.

Основні переваги систем TIARA MAX ZERO:

 • дозволяють склити прорізи різних форм, в тому числі і нестандартних;

 • довго служать за рахунок використання міцних профілів і загартованого скла;

 • добре утримують тепло, не пропускають вітер і вологу, завдяки якісним ущільнювачам;

 • в зібраному вигляді не займають місце в отворі, оскільки акуратно складаються в пачку в паркувальній зоні.

Варіанти руху стулок:

Дізнатися більш детальні характеристики цих систем можна з таблиці або зв'язавшись з нашими консультантами. У компанії «Wenster» можна не тільки купити складні системи Тіара Макс Зеро, а й замовити скління ними «під ключ».

Cкладні системи TIARA TWIN

Одним із флагманів безрамного скління можна назвати складні системи TIARA TWIN. Вони складаються з міцного алюмінієвого профілю і загартованих енергозберігаючих склопакетів. Кількість стулок користувач може вибрати на свій розсуд. При цьому одна з них буде орною, а решта будуть переміщатися за допомогою роликових кареток і складатися «книжкою». У зібраному вигляді вони розташовуються в паркувальній зоні, яка може перебувати за одну або обидві сторони отвору.

Даний тип скління застосовується:

 • в квартирах - для облаштування балконів;

 • в приватних будинках - на верандах, у прибудовах, мансардах і альтанках;

 • в HoReCa - на літніх майданчиках і терасах.

Варіанти руху стулок:

Головною перевагою систем Тіара Твін є їх енергоефективність. Герметичний склопакет дозволяє утримувати тепло в приміщенні і захищає від протягів і вологи. До того ж через нього не проникає вуличний шум. В середньому теплоізоляція у цих систем в 5 разів краще, ніж у конструкцій зі звичайними загартованими стеклами. Також системи користуються попитом тому, що підходять до отворів різних форм, стійкі до вітрових навантажень і злому. Їх детальні характеристики наведені в таблиці. Щоб замовити скління, зв'яжіться з нами зручним способом.

TIARA TWIN SLIM

Уявіть собі стильне засклення без рам, з миттєвим простим відкриттям і з максимальною теплоізоляцією. Це не фантастика, а реальність, завдяки складним системам TIARA TWIN SLIM. Їх можна встановлювати в стандартні отвори на балконах, терасах, і в інших приміщеннях. Конструкція складається з двох несучих профілів, з який верхній утримує вагу стулок, а нижній грає роль спрямовуючої. Між ними знаходяться загартовані енергозберігаючі склопакети, які рухаються за профілями за допомогою роликових кареток.

Клієнти нашої компанії вибирають системи TIARA TWIN SLIM за:

 • Легкість і плавність ходу - панелі безшумно переміщаються в одну або дві сторони і паркуються збоку отвору.

 • Теплоізоляцію - за рахунок використання енергоефективних склопакетів, з приміщення не йде тепло, а всередину не проникають протяги і волога. Також у цих систем є канал для відведення конденсату.

 • Універсальність - даний тип скління підходить для прорізів лінійної, П-образної, радіусної, Г-образної форм, а також з безліччю кутів.

 • Надійність - конструкція виконана з міцних матеріалів, а ударостійкі скла не так-то просто розбити. Спеціальний механізм захищає стулки від випадіння, а надійні ролики з опорними підшипниками міцно тримають панелі і м'яко їх переміщують.

Варіанти руху стулок:

Більш детальна характеристика по системі представлена в таблиці нижче. Щоб замовити скління системами Тіара Твін Слім, зв'яжіться з нами!

TIARA TWIN FLAT

Лінійка TIARA TWIN FLAT - сучасне практичне рішення, що дозволяє склити приміщення з максимальною енергоефективністю. В її конструкції передбачені міцні склопакети з високим рівнем теплоізоляції. Сама ж конструкція працює по розсувному і поворотно-складному принципах. Її стулки їздять по рейках за допомогою спеціальних міцних роликів. Одна з них розчиняється, інші розвертаються і складаються в стопку в паркувальній зоні. завдяки цьому вікна відкриваються легким рухом руки, без зайвих звуків, а отвір повністю звільняється.

Основні переваги TIARA TWIN FLAT:

 • Міцність - в конструкції застосовуються міцні профілю і загартовані склопакети. Металеві елементи не піддаються корозії і легко витримують важкі стулки.

 • Висока теплоізоляція - енергозберігаючі склопакети захищають приміщення від холоду, протягів і вологи. Спеціальні канавки ефективно відводять конденсат.

 • Зручність експлуатації - у панелей дуже тихий хід, вони легко переміщуються одним рухом руки. У нижній частині системи знаходиться невисокий закруглений поріг, який не заважає вільному ходінню і миттю підлог.

 • Варіативність - за допомогою даної системи можна склити прорізи будь-яких форм, з різною кількістю кутів. Користувач може підібрати як прозоре скло, так і тоноване під бронзу, графіт та інші відтінки.

Варіанти руху стулок:

Ознайомтеся з детальними характеристиками системи і зв'яжіться з нами, щоб задати питання і викликати замірників!

Система TIARA TWIN ZERO

Шукаєте стильний і практичний варіант скління? Тоді варто придивитися до системи TIARA TWIN ZERO. Вона підійде як для стандартних отворів, так і для радісних, Г- і П-образних, еркерні. Зверху у неї знаходиться несучий профіль, який утримує вагу віконних стулок. Нижній профіль є напрямний. У даній конструкції застосовуються енергозберігаючі склопакети, що дозволяє домогтися максимальної теплоізоляції приміщення. Ці системи легко витримують морози, перепади температур, опади та вітер. При цьому температура в приміщенні завжди залишається стабільною. Також, за рахунок грамотно продуманою ізоляції, TIARA TWIN ZERO надійно блокує вуличний шум.

Дані системи цінують за зручність використання. За рахунок міцних роликів з опорними підшипниками, скляні панелі рухаються по напрямних легко і не видають жодних звуків. Відкрити їх можна одним рухом руки. У розкритому стані стулки складаються в паркувальній зоні і виглядають як закрита книжка. Внизу при цьому знаходиться низький поріг, через який зручно ходити.

Варіанти руху стулок:

Щоб дізнатися більше про TIARA TWIN ZERO, дивіться таблицю характеристик або зв'яжіться з нами зручним способом. Консультації компанії допоможуть вибрати відповідний тип скління.

https://oknaeuro.kiev.ua/skladnyesistemy